Niemand spreekt van 7mil eh. Leeds zou 37m inc bonus bieden maar heeft dat tot op heden niet gedaan blijkbaar. Ze hebben nu 35m inc bonus geboden. Milan zou 30m + bonus bieden. Maar goed, allemaal maar wat je online leest dus of daar veel waarheid achter zit weet ik niet.
7m of 5m of hoeveel het ook zal zijn is voor Brugge anders dan voor Zulte Waregem. Zeker als je meer als 30m winst ga maken op uw speler.
De Ketelaere zelf zal ook wel iets te zeggen hebben zeker. Leeds of een ploeg uit de zandbak mag nog zoveel bieden, als hij daar niet naar toe wilt ga je uiteindelijk niets verdienen aan uw speler als je hem niet laat gaan. Uiteindelijk vermoed ik dat die gewoon naar AC Milan zal gaan, zelfs al bieden ze niet meer.