Vandaar m'n vraag: lukt het voor jou om ermee om te gaan of zit je in een stuurloos vliegtuig op x aantal voet en is het louter wachten tot de kerosine op is?
Momenteel voelt het aan alsof ik zweef in de lucht, geen idee waar dit zal eindigen. Zij is duidelijk geweest, zij heeft nog geen gevoelens en jaloezie is een grote turnoff. Tegelijkertijd houdt ze de optie open om hiermee door te gaan als ik haar minder vermoei met mijn gedrag. Dus het is niet alsof zij zegt: “sorry laten we het hier bij houden.” Gisterenavond hebben we dan ook dat gesprek gehad om bij te praten. De komende weken zullen aantonen hoe dit verder zal evolueren. Ik denk dat het heel belangrijk is voor mij om momenteel een stap achteruit te zetten en haar minder contacteren, professioneel hulp inschakelen, en geen cringe zaken zeggen over gevoelens. Dat gaat ook niet moeilijk zijn omdat die reactie van haar ervoor heeft gezorgd dat ik op dezelfde “niveau” zit qua gevoelens. Hoe hard het ook mag zijn, het heeft gezorgd voor een reality check. Als het met haar werkt, dan werkt het. Indien niet, no hard feelings.
Sorry ze
@Spiderman maar kap er gewoon mee.
ik heb nu 6 pagina's effe gelezen maar ik zie dit niet lukken bij jullie.
Rekening houdend met bovenstaande en het gesprek dat we gisterenavond hebben gevoerd met haar, kan ik toch de volgende dag niet afkomen en tegen haar zeggen “ah nee het zal toch niet lukken”. We zullen de komende weken merken of het zal gaan of niet. Alleszins ga ik de verwachtingen laag houden, zo is er geen (of weinig) ontgoocheling.
Mijn voorstel is als je haar echt ziet zitten, ga dan even fysiek met haar afspreken en klaar het zo even uit want er zitten complexe dingen die je best tegen elkaar zegt als je samen bent, want via chat/telefoon zie je elkaar lichaamstaal niet.
Praat met elkaar zeg duidelijk wat je stoort aan haar en luister ook naar haar frustraties.
Wij zien elkaar normaal gezien binnen een dikke week. En aangezien we deze zware conversatie hebben gehad en uitgepraat (we hebben gezegd dat we het achter de rug laten en zullen zien hoe het evolueert met de tijd), lijkt het me niet verstandig om het opnieuw aan te halen wanneer we fysiek afspreken. De fysieke ontmoeting moet in het teken staan van positieve zaken en fun.
Na alle commotie ben ik nu wel benieuwd naar hoe ze eruit ziet. Dat moet nogal eens een femme fatale zijn.
Ik kan het zo zeggen: van al mijn relaties en vrouwen die ik heb ontmoet in m’n leven, komt zij makkelijk in de top qua looks.
Het komt ook echt over alsof dit het enige visje in de zee is waarmee je de paringsdans wilt doen. De zee zit nochtans vol.
Dat is juist het probleem dat ik heb veroorzaakt denk ik. Ik heb haar te veel aandacht gegeven waardoor ik wanhopig overkom en dat is een turnoff. Maar zoals hierboven gezegd: “Ik denk dat het heel belangrijk is voor mij om momenteel een stap achteruit te zetten en haar minder contacteren, professioneel hulp inschakelen, en geen cringe zaken zeggen over gevoelens. Dat gaat ook niet moeilijk zijn omdat die reactie van haar ervoor heeft gezorgd dat ik op dezelfde niveau zit qua gevoelens. Hoe hard het ook mag zijn, het heeft gezorgd voor een reality check. Als het met haar werkt, dan werkt het. Indien niet, no hard feelings.”
@Spiderman, er is niks mis met géén partner hebben hé. Een match lijkt het ook al niet te zijn. Heel deze "relatie" zuigt je energie weg, energie die je keihard nodig hebt mocht je effectief aan de slag gaan met je eigen issues (liefst mét degelijke begeleiding). Met al mijn ...auhum.... "levenservaring" zou ik moest ik jou zijn mijn tijd en energie nu in het werken aan mijn angsten en problemen steken (welke: zie bijvoorbeeld alles wat hier eerder al is aangekaart). Zie het ook niet als "ik geef enkel aan haar en krijg niks terug en dat zuigt mij leeg", eerlijk gezegd, je zuigt vooral uzelf leeg met al dat overdenken.
Bedankt voor de steun. Je hebt gelijk, vandaar ga ik doen wat ik hierboven heb vermeld.
@Spiderman Eigenlijk komt het er gewoon op neer dat dat meisje nu eens expliciet heeft gestuurd wat haar allemaal dwarszit. En dat komt volledig overeen met wat iedereen hier al verstaan had uit haar eerdere, misschien subtielere, antwoorden en verwijzingen. Is het niet gewoon dat je de subtekst niet erg goed kunt lezen? En dan geeft 90% van het forum hier daar een goeie uitleg aan, maar eentje die je liever niet wilt horen. En 10% valt je bij, ofwel omdat ze het zelf ook niet goed lezen, ofwel omdat ze willen trollen of andere motieven hebben. En die 10% volg je dan, waardoor je nu totaal verbaasd bent over haar reactie. Terwijl het nochtans redelijk duidelijk was voor iedereen.
Het lijkt me helemaal niet makkelijk als het lezen van die subtekst zo moeilijk voor je is, maar langs de andere kant moet je het dan ook wel een beetje aannemen van anderen. Liefst van mensen die je vertrouwt en van wie je weet dat ze het goed met je voor hebben, al is dat natuurlijk een pak moeilijker op een anoniem forum. Maar die zijn er wel, lees misschien maar even de reacties op de eerste berichten terug. Dan zie je snel wie door de mand valt en wie niet, lijkt me.
Volledig akkoord hiermee… er zijn heel wat leden die me hebben geholpen (zelfs het delen van mijn ervaring met anderen helpt me om te relativeren en bepaalde frustraties te verwerken) en daarvoor ben ik echt dankbaar. Ik denk dat een stap achteruit nemen, professioneel hulp inschakelen en minder aandacht geven aan haar / cringe zaken vermelden over gevoelens, een goed begin kunnen zijn. Dit werd ook door heel wat leden voorgesteld. Van daaruit zal ik zien hoe het verder verloopt. Als het niet lukt, dan lukt het niet. Het is niet het einde van de wereld. De komende weken zullen aantonen of het nog iets wordt of niet.