Nog te ontgoocheld na Frankrijk misschien? Of ook te gelaten dat het met deze groep toch moeilijk zal zijn om nog de allerbeste landen te kloppen? Of misschien is hij Martinez nu toch beu?Vond ik ook schrijnend om te zien. Vroeger stond hij na zo'n matchen op de eerste rij naast Courtois om zich pisnijdig te maken, nu leek het precies alsof ze naar de Final Four gegaan zijn om vierde te worden en moeten we daar allemaal zeer blij om zijn.
Martinez kan wel vanalles zeggen, maar er is wel degelijk kwaliteitsverlies tov 2018. Of spelers die gestopt zijn, of spelers die hun niveau niet meer halen. Er komt te weinig in de plaats én Martinez durft niet drastisch verjongen.
Kijk naar onze bank vandaag. Daar word je toch niet warm van. In dat opzicht kan ik zijn uitspraak van ´we zijn maar België´ ook nog wel plaatsen.

