Dit dusne plastieken ijzerwinkel???
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Dit dusne plastieken ijzerwinkel???
Er hoeft wel geen co2 absorberende boom voor te sneuvelen. Dus ja.Mensen dat nen ijzeren kerstboom kopen, foto posten en daaronder schrijven:
Like WTF, ne echte kerstboom is plots niet ecologisch meer en ne plastieken ijzerwinkel is iets ecologisch?!
hebt gij een dampkap op wcAls mijn dampkap opstaat met Kerstmis.
Mag mijn volk dan nog binnen komen kakken of moet ik die put van vorig jaar terug gebruiken buiten?

Ik zou denken dat voor uw wc dezelfde veiligheidsmaatregelen gelden als voor de gemiddelde kernreactor.Als mijn dampkap opstaat met Kerstmis.
Mag mijn volk dan nog binnen komen kakken of moet ik die put van vorig jaar terug gebruiken buiten?

Die kerstboom is alleen gepland om kerstboom te zijn. Als die niet verkocht zou worden, dan zou hij ook niet geplant zijn. Er sneuvelt dus helemaal geen CO² absorberende boom die "blijft staan" omdat jij "op ecologische wijze" een plastiek stuk koopt.
Als ge dat 20 jaar doet, maybe. Als ge elke 5 jaar een andere koopt en uw hoop plastiek of ijzer weer terug weggooit, nee.
Mijn kerstboom komt hier jaarlijks van een veld bij de buren, ter plaatse uitgeschupt, te voet gaan halen. Dat is een ecologische kerstboom.
wat bedoelen ze 'met kunnen zijn wie je bent' en hoe gaan ze daar geld aan geven? Lijkt me ook een raar gegeven. In tegenstelling tot bijv. kanker waar kankeronderzoek kan gefinancierd worden, of bijv. een kinderkankerafdeling opgevrolijkt kan worden met speelgoed of zo, lijkt 'kunnen zijn wie je bent' wel heel vaag.Dat ik het eens ben met Abou JJ. Ik vind het vreselijk maar imo heeft hij gelijk met zijn opmerking over het thema van de Warmste Week. ‘Kunnen zijn wie je bent’ is een luxe positie en daar moet je geen geld gaan tegen smijten voor je echt toegeeft waar dat allemaal een probleem is en hoe je dat effectief kan gaan oplossen. De enige die in dit geval door WW gaan geholpen zijn, hebben die hulp in feite niet nodig. Voor waar het echt moet en hoe, they ain’t ready for that conversation.
The world is his toilet!hebt gij een dampkap op wc![]()

Alternatief: kerstboom in de hof plaatsen, zodat je hem ieder jaar opnieuw kan binnenhalen. CO2 absorptie gered!Die kerstboom is alleen gepland om kerstboom te zijn. Als die niet verkocht zou worden, dan zou hij ook niet geplant zijn. Er sneuvelt dus helemaal geen CO² absorberende boom die "blijft staan" omdat jij "op ecologische wijze" een plastiek stuk koopt.
Wat ik kan opmaken is dat het projecten zijn zoals dansen (waar hebben we nog zo een project gezien?) en sport en zo. Community projecten. Maar dat helpt een vijftienjarige met afwezige ouders in armoede mijns inziens geen steek verder ‘te zijn wie hij is’. Dat mag de volgende Einstein zijn, de kans is mega klein dat die mits wijkvoetbal zal ‘zijn wie hij is’. Het is zo typisch middenklasse-boomer-denken dat het enige wat nodig is, een basketplein en een coach is. Wat aangepakt moet worden is het onverdraagzaam denken bij ouders/families, het rondkomen met €10 per week,… Armoede fnuikt zo veel meer dan gebrek aan toegang tot ballet. WW is een project om *ons* beter te doen voelen, niet om echt te veranderen.ge sprak toch over nen ijzeren kerstboom?
wat bedoelen ze 'met kunnen zijn wie je bent' en hoe gaan ze daar geld aan geven? Lijkt me ook een raar gegeven. In tegenstelling tot bijv. kanker waar kankeronderzoek kan gefinancierd worden, of bijv. een kinderkankerafdeling opgevrolijkt kan worden met speelgoed of zo, lijkt 'kunnen zijn wie je bent' wel heel vaag.
Ik zie zo een artikeltje waar dat het gaat om jobinvulling. iemand kan vuilnisman zijn en zich gelukkig voelen in de job. Snap ik, maar hoe ga je het oplossen dat een (groot) deel mensen een job doen die geen invulling vormt van wie ze zijn?
Lijkt me ook niet dat er geld naar onderzoek moet gaan, want de triggers achter emoties en wie we zijn, zijn ofwel heel persoonlijk (trauma's, gebeurtenissen in je leven) en deels gekende chemie in de hersenen.
Je hebt volledig gelijk: hoe helpt een basketbalplein nu om te zijn wie je bent? Een introverte non-sportieveling heeft daar bijv. al geen baat bij. En als je gepest wordt, ga je daar echt niet tussen een groepje onbekenden gaan basketten... Volgens mij hebben die teveel feelgood movies gezien.Wat ik kan opmaken is dat het projecten zijn zoals dansen (waar hebben we nog zo een project gezien?) en sport en zo. Community projecten. Maar dat helpt een vijftienjarige met afwezige ouders in armoede mijns inziens geen steek verder ‘te zijn wie hij is’. Dat mag de volgende Einstein zijn, de kans is mega klein dat die mits wijkvoetbal zal ‘zijn wie hij is’. Het is zo typisch middenklasse-boomer-denken dat het enige wat nodig is, een basketplein en een coach is. Wat aangepakt moet worden is het onverdraagzaam denken bij ouders/families, het rondkomen met €10 per week,… Armoede fnuikt zo veel meer dan gebrek aan toegang tot ballet. WW is een project om *ons* beter te doen voelen, niet om echt te veranderen.
Belachelijk!!De politie jouw vriend!
Tonerider doet motorritje. Tonerider ziet 2 motorrijders. Toneriders denkt 'laat ik vriendelijk zijn' en steekt zijn hand op. Blijken het 2 flikken te zijn. Zero respons. Allez dat ze in de zomer niet elke motard groeten, snap ik, maar in december komt ge er niet veel tegen he.
En nu wachten op de mensen die de motorgroet belachelijk vinden
Dat zijn 2 flikken die je in het bordeel in St-Niklaas tegengekomen bent en die nu deden alsof ze u niet kenden.De politie jouw vriend!
Tonerider doet motorritje. Tonerider ziet 2 motorrijders. Toneriders denkt 'laat ik vriendelijk zijn' en steekt zijn hand op. Blijken het 2 flikken te zijn. Zero respons. Allez dat ze in de zomer niet elke motard groeten, snap ik, maar in december komt ge er niet veel tegen he.
En nu wachten op de mensen die de motorgroet belachelijk vinden
ha, vandaar de handboeienDat zijn 2 flikken die je in het bordeel in St-Niklaas tegengekomen bent en die nu deden alsof ze u niet kenden.