Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Zo’n verhalen vind ik altijd moeilijk om te geloven. Aangezien zoiets als student zeer makkelijk aan te vechten is. 100% op uw examen halen maar dan toch buizen op een examen wiskunde voor enkele dt-fouten? Sorry, maar I call bullshit.Artikel in HLN
Deze ‘buisprof’ geeft elk jaar honderden studenten een onvoldoende: “Ik heb het er nog altijd moeilijk mee”
Deze prof meent het waarschijnlijk goed .. En ja de hoofdreden dat ik persoonlijk vroeger niet geslaagd was op de unif was omdat ik er niet voldoende mijn best voor deed. Maar er zijn echt wel eikels onder de profs se
Ik heb zo vanalles meegemaakt.
1 voorbeeldje - Zo was er eens een medestudent en die had 100% alles correct op een schriftelijk examen en hij was eerst trots (hij dacht en wist dat hij het goed gedaan had). Hij wist echt alles. Alleen .. hij had een paar dt fouten gemaakt (dit was een examen van een wiskunde vak). Daardoor was hij toch gewoon gebuisd.(Ik weet nog altijd niet of ik daarmee moest lachen of niet in die tijd)
En ik weet dit want de prof die kwam dan de punten zeggen tijdens een 'moment suprême' en ... (ik moet er geen tekening bijmaken zeker?)
Waarschijnlijk het verhaal dat em thuis gaan vertellen isZo’n verhalen vind ik altijd moeilijk om te geloven. Aangezien zoiets als student zeer makkelijk aan te vechten is. 100% op uw examen halen maar dan toch buizen op een examen wiskunde voor enkele dt-fouten? Sorry, maar I call bullshit.
awel ik geloof dat in psychologie de statistiek moeilijker is, maar dat heeft niets met de leerstof op zich te maken, maar de examinering, de leerkracht, en nog een paar dingen zoals interesse en motivatie.Ik heb 'm ook gehad in de master psychologie en lang voor de cultuur van bijlessen etc. De eerste 2 lessen kon ik nog volgen, alles daarna was chinees voor mij met mijn 3-uurs wiskunde ASO-vooropleiding.
Het was toen zijn eerste jaar aan UGent en hij ging toen alvast uit van een 6-uurs wiskunde vooropleiding. Hij gebruikte toen toch symbolen en woorden die ik nog nooit gehoord had...
Zo’n verhalen vind ik altijd moeilijk om te geloven. Aangezien zoiets als student zeer makkelijk aan te vechten is. 100% op uw examen halen maar dan toch buizen op een examen wiskunde voor enkele dt-fouten? Sorry, maar I call bullshit.
Wat ik vertel dateert van eind jaren 90, toen waren de tijden toch wel anders dan anno 2023.Waarschijnlijk het verhaal dat em thuis gaan vertellen is

Sorry het is misschien niet grappig maar uw avatar + uw klak en iets met een riool = ...Mijn animal (muppet) klakke in de leie gewaaid , geen zin om in die riool de springen .![]()


Als ge het over Marchant hebt, die heeft bij mij in de lessen (1ste Bach psychologie) eens meer dan een halfuur bezig geweest om uit te leggen wat een sommatieteken was... dat vond ik echt genant dat dat nodig was (niet dat hij niet mocht uitleggen/herhalen wat dat was maar het was echt met handen en voeten proberen duidelijk maken)Ik heb 'm ook gehad in de master psychologie en lang voor de cultuur van bijlessen etc. De eerste 2 lessen kon ik nog volgen, alles daarna was chinees voor mij met mijn 3-uurs wiskunde ASO-vooropleiding.
Het was toen zijn eerste jaar aan UGent en hij ging toen alvast uit van een 6-uurs wiskunde vooropleiding. Hij gebruikte toen toch symbolen en woorden die ik nog nooit gehoord had...
Dit: Σ?Als ge het over Marchant hebt, die heeft bij mij in de lessen (1ste Bach psychologie) eens meer dan een halfuur bezig geweest om uit te leggen wat een sommatieteken was... dat vond ik echt genant dat dat nodig was (niet dat hij niet mocht uitleggen/herhalen wat dat was maar het was echt met handen en voeten proberen duidelijk maken)

Aaah, dan had hij duidelijk al geleerd van zijn eerste jaar!Als ge het over Marchant hebt, die heeft bij mij in de lessen (1ste Bach psychologie) eens meer dan een halfuur bezig geweest om uit te leggen wat een sommatieteken was... dat vond ik echt genant dat dat nodig was (niet dat hij niet mocht uitleggen/herhalen wat dat was maar het was echt met handen en voeten proberen duidelijk maken)

Dat iemand gebuisd is op een examen wiskunde voor dt-fouten vind ik meer geloofwaardiger dan iemand die 100% behaalt heeft op een examen wiskunde.Zo’n verhalen vind ik altijd moeilijk om te geloven. Aangezien zoiets als student zeer makkelijk aan te vechten is. 100% op uw examen halen maar dan toch buizen op een examen wiskunde voor enkele dt-fouten? Sorry, maar I call bullshit.
Chapeau dat hij dat al zo lang volhoudt. Jarenlang lesgeven voor zo een (uiteindelijk toch ondankbaar) publiek. Op die kleine groep na die voor experimentele gaat dan toch.Als ge het over Marchant hebt, die heeft bij mij in de lessen (1ste Bach psychologie) eens meer dan een halfuur bezig geweest om uit te leggen wat een sommatieteken was... dat vond ik echt genant dat dat nodig was (niet dat hij niet mocht uitleggen/herhalen wat dat was maar het was echt met handen en voeten proberen duidelijk maken)
F*cking klote banken. Kunnen we dus via apps zoal Payconiq makkelijk elektronisch betalen via de smartphone, maar weet je 2 dagen later nog niet hoeveel je zo ontvangen hebt (we hebben hier een tiental van deze verrichtingen gedaan).
Ik kan in de Payconiq app wel de geschiedenis van verrichtingen zien, maar mijn vrouw heeft de app van onze bank gebruikt, en die zijn dus voor mij nog niet zichtbaar, in diezelfde app.
Dit is gewoon moedwillige sabotage van een systeem, meer niet.

Zeg wel. Union, graag. Genk, ook leuk volk.Toby Alderweireld.
"No one likes us, we don't care"?Zeg wel. Union, graag. Genk, ook leuk volk.
Maar toch niet Antwerpen. Die waren duidelijk nergens geliefd waar ik gisteren overal geweest ben. En dat hebben ze volledig aan zichzelf te danken. Geen sympathie.
Ik ga vanavond auto's in brand steken.
Ah maar van mij ook hoor. Ik kijk nooit. Behalve gisteren op café gaan kijken om mij onder te dompelen in de spanning en sfeer. Dan roep ik 'zuivere penalty!' of 'schwalbe!' wanneer het dat duidelijk niet is en geniet ik van de discussies die losbarsten tussen de aanwezigen."No one likes us, we don't care"?
Voetbal kan me trouwens gestolen worden.