Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Hier in het dorp is een frituur nu zondag gesloten. Ik snap dat echt niet, want dat lijkt mij de populairste dag voor frieten. Die andere twee frituren komen dan ook nog op het idee om op hetzelfde moment op vakantie te gaan. Dus dan maar naar de kebab geweest.Frituur is weer dicht.
![]()
Was eerder projectielkotsen, het kwam hoger dan hij groot was.![]()
McDonald's. Ik snap niet dat sommigen daar zo graag naar toe gaan. Mijn broer en zijn vriendin gaan daar ook maandelijks eten. Af en toe na een weekendje of festival kom ik daar nog eens, maar die burgers hebben toch niet veel smaak. Die frieten kunnen ook niet tippen aan de frituur. Alleen die CBO vind ik wel lekker en die hebben ze dan een tijdje nog niet eens gehad.Maandag vorige week wou ik ook frieten gaan halen. Op maandag zijn er wel meer frituren toe maar al de anderen die wel normaal open zijn dan, waren in verlof. Zelfs in het volgende dorp was het van 't zelfde. Is het nog eens McDonald's geworden.
McDonald's. Ik snap niet dat sommigen daar zo graag naar toe gaan. Mijn broer en zijn vriendin gaan daar ook maandelijks eten. Af en toe na een weekendje of festival kom ik daar nog eens, maar die burgers hebben toch niet veel smaak. Die frieten kunnen ook niet tippen aan de frituur. Alleen die CBO vind ik wel lekker en die hebben ze dan een tijdje nog niet eens gehad.

Maar wtf, niemand vraagt ernaar, allemaal stoppen nu!!!Ivm persoonlijke kots- en kakverhalen, deze zijn mijn top 2.



Sharing = caring...Maar wtf, niemand vraagt ernaar, allemaal stoppen nu!!!![]()

caring, niet scaring please!Sharing = caring...![]()
De honderden anderen die zeiden: "begin er niet aan! Ge kent uw gemak niet nu je er nog geen hebt!" en "een kind kost een huis!" en "kleine kindjes, kleine zorgen, grote kindjes, grote zorgen!" zie je niet als waarschuwing?Bij alles zitten er tegenwoordig bijsluiters. Maar als je aan kinderen begint, waarschuwt er niemand...
Ik probeer mijn steentje bij te dragen aan een betere wereld.![]()




Dat heeft nooit iemand tegen ons gezegd!"begin er niet aan! Ge kent uw gemak niet nu je er nog geen hebt!"
Alles kost geld, dat je aan kinderbijslag en belastingvoordeel een half huis terug krijgt zegt niemand..."een kind kost een huis!"

Vlamingen zijn klagers: 'huizen zijn luizen', 't zijn zotten die werken', ..."kleine kindjes, kleine zorgen, grote kindjes, grote zorgen!"

Hoe oud zijn ze? Want hier nog HEEL VEEL dagen van "het allerliefste engeltje van de hele wereld" en bijzonder weinig nekomdraaimomenten... (maar ik kijk angstvallig uit naar de puberteit!Zoals één van de secretaresses hier zegt (en ik ook beaam):
Er gaat geen dag voorbij dat je je kinderen niet de nek wilt omdraaien. Gewoon om van de miserie af te zijn.
Maar dat wordt sociaal gewoon niet aanvaard, en af en toe kunnen ze ook eens lief zijn, dus blijven we maar aanmodderen
)Nog eventjes geduld ;-)Hoe oud zijn ze? Want hier nog HEEL VEEL dagen van "het allerliefste engeltje van de hele wereld" en bijzonder weinig nekomdraaimomenten... (maar ik kijk angstvallig uit naar de puberteit!)
Schijnt dat meisjes erger zijn in de puberteit...Hoe oud zijn ze? Want hier nog HEEL VEEL dagen van "het allerliefste engeltje van de hele wereld" en bijzonder weinig nekomdraaimomenten... (maar ik kijk angstvallig uit naar de puberteit!)