Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Yep, dit. Ik heb vanaf september kans op TADD maar deze zomer was het wel een uitkomst en ik vond het ook leuk werk. Het is wel spijtig want gelijk de mensen van de resto en kamermeisjes ware leuk om mee te werken. Maar ik ben ook niet meer wie ik was twee jaar terug. Je werkt retail/customer service lang genoeg en het lijkt normaal om een voetveeg te zijn.*vastbenoemden worden doorbetaald in de verlofperiodes. Tijdelijken krijgen "uitgestelde bezoldiging" = iedere maand houden we een stuk van uw loon af en dat krijg je dan als loon in juli en augustus als je het hele schooljaar in het onderwijs hebt gewerkt. Als je als tijdelijke geen volledig schooljaar in het onderwijs hebt gestaan, is uw vakantie dus maar deels betaald, afhankelijk van hoe lang je dat jaar in het onderwijs hebt gewerkt. Loon van juli= heb je van september tot januari voltijds gewerkt, dan krijg je dit volledig. Augustus= heb je van januari tot juni voltijds gewerkt, dan krijg je dit volledig.
Ik werkte ook mijn eerste jaren iedere vakantie bij, omdat ik in de vakanties anders ging moeten doppen.

Ik klink er virtueel eentje op ons TADD-schap den eerste september. Het mocht ook beginnen komen na 4 jaar bij mij. Alhoewel ik er ook ken die 10 jaar van interim naar interim mogen in verschillende scholengemeenschappen zonder TADD... Verder respect, ik was nooit gemaakt voor retail, dus ik werkte bij als kampverantwoordelijke.Yep, dit. Ik heb vanaf september kans op TADD maar deze zomer was het wel een uitkomst en ik vond het ook leuk werk. Het is wel spijtig want gelijk de mensen van de resto en kamermeisjes ware leuk om mee te werken. Maar ik ben ook niet meer wie ik was twee jaar terug. Je werkt retail/customer service lang genoeg en het lijkt normaal om een voetveeg te zijn.
Het muzieksysteem zat daar op drie verschillende plaatsen. Ik wist ene niet meer zijn mijn tweede dag terug en ik was een ‘klungel’ Ik had vroeger moeten opstappen, maar dan steek je dat op de stress van de avond service… tja.
ik kap spaghetti bolo in de blender en drink het op
Ik wou die lepelaars gewoon overtreffen in het flexenIk ben fan van uw foodposts en Aziatisch eten in het algemeen! Wanneer eens koken voor zwam?
Het is niet meer nodig, toch bedankt!

ik wou replyen met de vraag hoe ze staan tegenover hervullen van cartridges en het overdreven dichttimmeren van eco-systemen van printers met onnodige chips op cartridges e.d., maar mijn frank viel dat ik LinkedIn vooral moet gebruiken om te kunnen solliciteren en niet om bekend te staan als een pain in the ass/moraalridder . #pussyWil jij verdere opwarming van de aarde ook voorkomen?
#Epson en #NationalGeographic wél en we vragen hier aandacht voor in de gezamenlijke 'Turn Down The Heat' campagne!
Meer weten? Bekijk onderstaande video of ga naar: http://ow.ly/2VY650Fpv4d
Ik eet spaghetti met mes en lepel
Alles in kleine stukjes snijden en dan binnen lepelen...
3 postzegels voor niets verbrast, net gecontroleerd en het is officieel ingediend

Heb jij ook steeds wat maand over op het einde van uw loon?Dan ben ik goed bezig, staat er telkens een kleine maand op voor het op is.
![]()


LolIs dat als reactie op @knight-rider bedoeld?![]()
Kan je deze eens delen? Ik kan er me niet meteen wat bij voorstellen. De fluogroene living dan.het aantal huizen met fluo kleuren als behang. Een fluo roze slaapkamer, een fluo groene living. Niet moeilijk dat sommige slaap en migraine problemen hebben.![]()
Het kan zelfs in de Airfryer als ge er een krokant korstje om doet.ik kap spaghetti bolo in de blender en drink het op

Erger dan verwacht maar in principe, zijn kleuren niet het ergste natuurlijk. Nieuw laagje erop en dat ziet er al een stuk aantrekkelijker uit.![]()
![]()
![]()
Appartementen te huur in Baasrode (9200)
Zoek je een appartement, flat of studio te huur in Baasrode (9200)? Op Zimmo vind je het ruimste en meest volledige aanbod.www.zimmo.be
ik vermoed dat ge er eerst meerdere laagskes wit over moogt doen, wil dat niet meer doorschijnen. Zeker dat fluo rood. Holy crap, hoe kom je er op om dat in uw slaapkamer te doen, plafond en al.Erger dan verwacht maar in principe, zijn kleuren niet het ergste natuurlijk. Nieuw laagje erop en dat ziet er al een stuk aantrekkelijker uit.