Waarom moeten dan dat specifiek vrouwen zijn, vraag ik me af?Nee niet echt. Om vrienden te worden en samen een leuke tijd doorbrengen. Niets meer als dat. Ik ben het daten momenteel beu.
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Waarom moeten dan dat specifiek vrouwen zijn, vraag ik me af?Nee niet echt. Om vrienden te worden en samen een leuke tijd doorbrengen. Niets meer als dat. Ik ben het daten momenteel beu.
Waarom dan enkel vrouwen eigenlijk? Allez dat zei je toch in je vorige postNee niet echt. Om vrienden te worden en samen een leuke tijd doorbrengen. Niets meer als dat. Ik ben het daten momenteel beu.
Grrr je bent me weer te snel afWaarom moeten dan dat specifiek vrouwen zijn, vraag ik me af?

Waarom moeten dan dat specifiek vrouwen zijn, vraag ik me af?
Omdat ik nooit met vrouwen een vriendschappelijke relatie heb gehad, denk ik dat ik op sociaal vlak bepaalde zaken niet realiseer. Door met vrouwen louter vriendschappelijk af te spreken en tijd door te brengen, kan dat me misschien bepaalde inzichten geven om terug down-to-earth te zijn. Ja, ik besef dat het ook wezens zijn die naar de WC gaan en een stinkende drol achterlaten, een protje laten, boertje laten, neus peuteren, behaard zijn, bloeden uit hun geslachtsdeel, … maar de interactie is toch wat anders dan met mannen, of dat denk ik toch. Een gevarieerde vriendengroep lijkt me interessant en tof om te hebben.Waarom dan enkel vrouwen eigenlijk? Allez dat zei je toch in je vorige post![]()
Omdat ik nooit met vrouwen een vriendschappelijke relatie heb gehad, denk ik dat ik bepaalde zaken niet realiseer. Door met vrouwen louter vriendschappelijk af te spreken en tijd door te brengen, kan dat me misschien bepaalde inzichten geven om terug down-to-earth te zijn.
Dat is wat ik ook altijd heb gedacht. Maar ik wil eens mijn vooroordelen opzij leggen en zien wat het geeft.Dat kan, maar vriendschap tussen man en vrouw, is er daar niet steeds een soort spanningsveld?
Dat is echt geen goed idee. Je gaat gevoelens krijgen voor een vrouw die u enkel ziet als een vriend. Een situatie waar je als man beter niet in terecht komt. Je kan u beter focussen op uw werk en hobbies en op die manier meer zelfvertrouwen opbouwen, dan komt de vrouw van je leven vanzelf.Dat is wat ik ook altijd heb gedacht. Maar ik wil eens mijn vooroordelen opzij leggen en zien wat het geeft.
Vrienden maak je niet op basis van geslacht, maar op basis van klik of gemeenschappelijke achtergrond/hobbies/interesses.Omdat ik nooit met vrouwen een vriendschappelijke relatie heb gehad, denk ik dat ik op sociaal vlak bepaalde zaken niet realiseer. Door met vrouwen louter vriendschappelijk af te spreken en tijd door te brengen, kan dat me misschien bepaalde inzichten geven om terug down-to-earth te zijn. Ja, ik besef dat het ook wezens zijn die naar de WC gaan en een stinkende drol achterlaten, een protje laten, boertje laten, neus peuteren, behaard zijn, bloeden uit hun geslachtsdeel, … maar de interactie is toch wat anders dan met mannen, of dat denk ik toch. Een gevarieerde vriendengroep lijkt me interessant en tof om te hebben.
Wat als het andersom is? En denk je echt dat ik gevoelens ga krijgen voor elke vrouw die ik tegenkom… zo laag ben ik niet gevallen hoor.Dat is echt geen goed idee. Je gaat gevoelens krijgen voor een vrouw die u enkel ziet als een vriend. Een situatie waar je als man beter niet in terecht komt. Je kan u beter focussen op uw werk en hobbies en op die manier meer zelfvertrouwen opbouwen, dan komt de vrouw van je leven vanzelf.
Maar ik snap ook wat je bedoelt. Ik denk dat het allemaal wat afhangt van de context en verschillende variabelen.Dat is tegenwoordig wel de ideale vraag om meteen te zien met wie je matcht.Deze avond gematched op Bumble met een dame en de eerste vraag die ik kreeg, was of ik gevaccineerd was. Toch wel een beetje eenmoment.
Gelukkig viel ze voor de rest wel goed meeMaar bij sommige zit het dus nog heel diep
Dat is niet mijn intentie geweest. Ik wou enkel samen wat leuke tijd doorbrengen.Vrienden maak je niet op basis van geslacht, maar op basis van klik of gemeenschappelijke achtergrond/hobbies/interesses.
Denk jij echt dat vrouwen nu staan te springen om als jouw experiment gebruikt te worden? Of als studieobject?
Ofwel doen ze het toch uit goodwill, maar da’s maar moeilijk een vriendschap te noemen.
Hier gaan we weer.Dat kan, maar vriendschap tussen man en vrouw, is er daar niet steeds een soort spanningsveld?

Dat kan, maar vriendschap tussen man en vrouw, is er daar niet steeds een soort spanningsveld?
Mijn beste vriend is al 25j lang in mijn leven. Zijn er daar al gevoelens geweest voor elkaar? Ja, al 2x heel lang geleden. En dan maak je de rekensom: zijn we als partners compatibel? (Bij ons was dat een neen) Is het het echt waard om de vriendschap mogelijks te verknallen om iets te doen met die emoties? (Ook dit was een resolute neen)Dat is wat ik ook altijd heb gedacht. Maar ik wil eens mijn vooroordelen opzij leggen en zien wat het geeft.
Straffe hond!!!dan leer ik mijn hond liever op commando zitten, liggen en staan, Spaans EN de Tango

En die rijbroekEr is dan ook helemaal niks met paardrijden, net zoals er verkeerds is aan harp spelen, beachvolleybal, golfen, boeken verzamelen of designer handtassen verzamelen ()...Het feit dat iemand een hobby heeft en daar passie kan insteken is het belangrijkste en hetgeen bovenstaanden met elkaar verbindt. Ah en de botten en het zweepje kunnen nog van pas komen buiten de manege
![]()
.En hoe lager die ballen hangen!!Tja, hoe ouder je wordt en hoe meer ballen je in de lucht moet houden
Ik zou gokken op degene met een horlogewaarschijnlijk zou niemand mij er op een BG BBQ uit kunnen pikken).

OK, ik zal het melden aan mijn vrouwelijke collega/vriendin waarmee ik al jaren regelmatig tête à têtes heb in de middagpauze en ook buiten het werk mee afspreek, dat er dus blijkbaar een soort spanningsveld tussen ons moet hangen en dat hare vent dat niet zo tof gaat vinden?Dat kan, maar vriendschap tussen man en vrouw, is er daar niet steeds een soort spanningsveld?
Het is maar hoe je het omschrijft hé...Ja, ik besef dat het ook wezens zijn die naar de WC gaan en een stinkende drol achterlaten, een protje laten, boertje laten, neus peuteren, behaard zijn, bloeden uit hun geslachtsdeel, … maar de interactie is toch wat anders dan met mannen, of dat denk ik toch.
"Vanavond niet schat, ik bloed uit mijn geslachtsdeel." Ik geef toe, het is wel een stuk origineler dan hoofdpijn.Oei oei, en dat is dan met 1 op 1 op restaurant gaan en dergelijke? En uw partner vind dat allemaal zowat ok?OK, ik zal het melden aan mijn vrouwelijke collega/vriendin waarmee ik al jaren regelmatig tête à têtes heb in de middagpauze en ook buiten het werk mee afspreek, dat er dus blijkbaar een soort spanningsveld tussen ons moet hangen en dat hare vent dat niet zo tof gaat vinden?

Dat is met op restaurant gaan enal, voor zover je de plaatselijke brasserie vlakbij het werk een restaurant kan noemen. En toen ik nog een partner had vond zij dat ok. Haal de hooivorken en pek en veren maar boven in het "mag ik op restaurant gaan met een collega van het andere geslacht" topicOei oei, en dat is dan met 1 op 1 op restaurant gaan en dergelijke? En uw partner vind dat allemaal zowat ok?![]()
Ik weet niet wat jij doorgaans met je maten doet maar wat hierboven staat behoort toch niet tot mijn standaard interacties met mijn vrienden.ik besef dat het ook wezens zijn die naar de WC gaan en een stinkende drol achterlaten, een protje laten, boertje laten, neus peuteren, behaard zijn, bloeden uit hun geslachtsdeel, … maar de interactie is toch wat anders dan met mannen, of dat denk ik toch. Een gevarieerde vriendengroep lijkt me interessant en tof om te hebben.
Uiteraard behoort dat niet tot de standaard interacties, ik doe dat nooit onder maten. Maar waarom is het cringe als het de werkelijkheid is? Denk je dat de vrouwen hier hun drol ruikt naar bloemen? Hebben zij nooit een scheet gelaten of stiekem hun neus gepeuterd of een boertje gelaten? Ontharen zij niet om de zoveel dagen hun benen, oksels, baard, geslachtsdelen en zelfs hun poep? Bloeden zij niet uit hun vagina? Dat is toch hoe de mens in elkaar zit… misschien klinkt het cringe omdat ik het letterlijk benoem en mensen zijn dat niet gewoon.Ik weet niet wat jij doorgaans met je maten doet maar wat hierboven staat behoort toch niet tot mijn standaard interacties met mijn vrienden.
Je hele post is zo cringe ...