Je ergernissen van vandaag - Deel 1

Status
Niet open voor verdere reacties.
Want België is natuurlijk het enige land met "problemen". 🤭
Soms voel ik me alsof ik de enige ben die content is dat we in een land leven met uitkeringen bij ziekte en werkeloosheid,
zo goed als gratis scholing, betaalbare opvang, medische voorzieningen standaard binnen de 20km,...

🤷🏼
Natuurlijk kan er veel beter, er is altijd ruimte voor verbetering. Maar globaal genomen absoluut geen "rotland".
100% mee eens. Ons sociaal vangnet is echt niet slecht. Met mijn burn-out heb ik over veel nagedacht, maar geldzorgen had ik nooit.
 
Bpost Bpack 24h. Die naam zou niet mogen. Terwijl ik versta dat er veel pakjes zijn, is er geen enkele manier om te rechtvaardigen dat een pakje dat sinds 8 november onderweg is, onder enige 24u noemer valt.
 
Ik heb maandag iets besteld en krijg zelfs nu nog een bericht dat er delay is mbt de staking van 9 november.. pffff
Ik bestel dan nog ergens waar ik kan aanduiden POSTNL of DHL, ik kies POSTNL, en toch via DHL en dat berichtje van BPOST.
 
Bpost Bpack 24h. Die naam zou niet mogen. Terwijl ik versta dat er veel pakjes zijn, is er geen enkele manier om te rechtvaardigen dat een pakje dat sinds 8 november onderweg is, onder enige 24u noemer valt.

Tenzij die 24h gelijk is aan 1 dag op Venus. Dan hebben ze nog zat tijd en zijt ge gewoon ongeduldig!
 
Verleden week vraag ik tijdens een CC een nieuwe bankkaart aan van BNP Paribas - die mens zegt dat ik een SMS zal krijgen waarbij ik vervolgens een pin code kan kiezen - tijdens de CC krijg ik de SMS en voltooi ik de procedure.

Paar dagen later krijg ik:

- 1 kaart zonder code met de melding dat ik deze meteen kan gebruiken
- 1 kaart met een sticker waarop staat dat de kaart is geblokkeerd
- 1 brief met een start -pin code

Poging gedaan om in te loggen en met beide kaarten krijg ik zelfs de kans niet om in te loggen, er zijn meteen al foutmeldingen - morgen eens bellen hoe dat juist zit.

Maar het punt is, opnieuw, dat IT afdelingen echt een puinhoop zijn - het start al met het feit dat ik 2 kaarten en een PIN code krijg toegestuurd, niettegenstaande er al een PIN code via telefoon was doorgegeven. IT ers zijn eigenlijk de ministers van de werkende klasse, de hoogste lonen, de minste controles, de grootste prutsers, geen garantie op eender welk resultaat, betaald voor alles - goed of slecht, moeten geen verantwoording afleggen, .... de lijst is eindeloos.

Ik denk dat ik in 2023 een nieuw topic ga openen die enkel de IT issues van @contextbinder gedurende 1 jaar volgt, daarna maak ik daar een zaalshow van, 10x het sportpaleis lijkt me een haalbare kaart - tickets enkel online te verkrijgen - veel succes om toegang te krijgen.

Zoals gewoonlijk: een dosis sarcasme is mogelijks in bovenstaand bericht vervat.
 
iedereen weet dat het coffee & cake is. Dat zijn de enige productieve momenten van de dag.
710u4t.jpg
 
Misschien, maar lijkt me nu niet echt een officiële afkorting. Klopt dat zelfs in deze context? Lijkt me toch gewoon 1 op 1 met een bankmedewerker. Duidelijke communicatie en zo hé.
Idd. Was het enige wat ik kon bedenken dat wat klopte in die context.

Misschien een CC met iemand van een CC.
Een conference call met iemand van een call center. :unsure:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan