Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
1x ook gehad op laundry day Dat er een belachelijke het deed bij mijn vrouw en hij had zo indianenpluimen op zijn hoofd.
Hij is naar huis gegaan met nog een stuk of 3 pluimen op zijn hoofd na zijn passage. Dat is er toch al 1 die er nog eens gaat over nadenken.
Het mooiste is dat ik niets gedaan heb maar dat ze toch goed haar mannetje kan staan.![]()
@Waelvis jong gij en uw collega's kunnen vierkant mijn kloten kussen. Een hele rist haltes afschaffen nádat de mensen op de trein zijn gestapt doet ge niet, is dat zo moeilijk om het even vooraf te laten weten dat de stoptrein zich vanaf nu liever identificeert als een intercity?

Euhm dat is NMBS waar ge (terecht) kwaad op moet zijn.@Waelvis jong gij en uw collega's kunnen vierkant mijn kloten kussen. Een hele rist haltes afschaffen nádat de mensen op de trein zijn gestapt doet ge niet, is dat zo moeilijk om het even vooraf te laten weten?
HET INTERESSEERT ME NIETEuhm dat is NMBS waar ge (terecht) kwaad op moet zijn.
Wij bij Infrabel beslissen daar niet over.
Welke trein was het? Niet dat het een troost is, maar ik kan evt de reden opzoeken..

TREINEN ZIJN TREINENHET INTERESSEERT ME NIET![]()
Dan moet ge hier niet komen zagen!HET INTERESSEERT ME NIET![]()
Gelieve de juiste voornaamwoorden te gebruiken.is dat zo moeilijk om het even vooraf te laten weten dat de stoptrein zich vanaf nu liever identificeert als een intercity?
Of ben jij een toxische cis-gender, witte als man geboren en zodoende zichzelf als dusdanig identificerende transgendertrein hatend persoon? Check your privilege.
Same here. Ik gebruik occasioneel de Telenet-login van de schoonouders als het echt niet anders kan om Yelo te streamen. maar dat gebeurd zo eens sporadisch. Als je dan toch al iets van de Vlaamse TV gratis wilt zien, kan dit ook gewoon al via VRTnu - Play4567...., VtmGo en de resem dat er nog wel zal bijkomen.Ik heb al bijna een jaar geen digitale tv meer en nog geen seconde spijt van gehad. Als ik nog naar een programma kijk (heel weinig) is het via streaming. Voor de rest nog zelden iets.
Je bespaart nog ook.
Wij hebben al 5 jaar geen tv-abo meer. Vlaamse "tv" is toch bedroevend van kwaliteit, waarom zou je in godsnaam betalen voor een film kijken met 5 reclameblokken ertussen. Of met belastingsgeld gesubsidieerde politiek correcte drab/drek/stront zoals de VRT. Buitensmijten die handel. Wij hebben geen nood aan door de staat gesubsidieerde propaganda. We hebben een chromecast maar nog maar zelden gebruikt om iets te streamen van Vlaamse makelij.Ik heb al bijna een jaar geen digitale tv meer en nog geen seconde spijt van gehad. Als ik nog naar een programma kijk (heel weinig) is het via streaming. Voor de rest nog zelden iets.
Je bespaart nog ook.
Overtreffende trap (een tijdje geleden) : fietsenmaker die het zadel van mijn koersfiets vervangt. Ik was met die fiets naar een bikefitter geweest, dat had me ongeveer 200 EUR gekost, en dan gaat die oelewapper een ander zadel op mijn fiets zetten omdat het leer een beetje gescheurd is. Een zadel dat dus niet op dezelfde hoogte staat. En ik was naar de bikefitter geweest omdat ik achillespeesontstekingen had opgelopen door een verkeerde zadelhoogte...Toen ik de laatste keer mijn auto binnen deed in de garage voor nazicht van de eerste keuring na aankoop, hebben ze mijn dashboard "gekuist" met zo een soort van interieur spray EN mijn beschermfolie af de ingebouwde radio gesleurd die ik er zo lang mogelijk laat opliggen want stoort me niet en blijft langer proper en krasvrij.
Ik vroeg nochtans een "gewoon onderhoud" ter keuring... dat ze daar eens allemaal met hun pollen afblijven.
Focking stinkende interieur spray ook...
Feit dat ik niet alleen mijn zetel, maar ook alle spiegels weer moest correct zetten op mijne 1.90 lichaamsbouw kan ik nog wel verdragen![]()
ben ik weer de "Kwaaie"Da gezeik van de Bart de Pauw saga 852 bis.
Al een vol kwartier van het VTM nieuws , elk uur op de radio , gazetten , djeezes.
En op de rest vd zenders is't al ni veel beter.
That 70's show , How i met your mother , Komen eten , The Block Australia , enz....
Herhaling , herhaling , herhaling , ....
Ik ben al aan't wachten op de slimste mens , al begin ik me nu al op te jagen omdat ik de reclameblokken niet meer kan skippen.
Toch serieus aan't overwegen om da Telenet spel buiten te zwieren.

Schoonouders die net onverwacht aan de deur staan.
Komen binnen, ik vraag "Wilt ge iets drinken?"
- "Nee want we gaan toch niet blijven"
Mij om het even hoor, maar als ge toch niet blijft waarom komt ge dan
Als die van mij haar ogen konden doden, zat ik hier niet meerben ik weer de "Kwaaie"
Het is dan ook niet de bedoeling dat je dat hardop zegt.Schoonouders die net onverwacht aan de deur staan.
Komen binnen, ik vraag "Wilt ge iets drinken?"
- "Nee want we gaan toch niet blijven"
Mij om het even hoor, maar als ge toch niet blijft waarom komt ge dan
Als die van mij haar ogen konden doden, zat ik hier niet meerben ik weer de "Kwaaie"

Blijkbaar. Maar het was sterker dan mezelfHet is dan ook niet de bedoeling dat je dat hardop zegt.![]()
