Dat was nog met onze Toyota Carina, van de Peugeot was nog geen sprakeZeker dat ge niet juist uw auto gestart had en die rookpluim hen afgeschrikt heeft

Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Dat was nog met onze Toyota Carina, van de Peugeot was nog geen sprakeZeker dat ge niet juist uw auto gestart had en die rookpluim hen afgeschrikt heeft

Dat was nog met onze Toyota Carina, van de Peugeot was nog geen sprake![]()

Exact de reden waarom ik ben overgeschakeld naar daglenzen. Sindsdien amper last gehad van gescheurde lenzen, wat ik wel vaker had bij maandlenzen.2 weken terug maandlenzen besteld x6. Op 1 week tijd 4 waar bij uithalen een stuk uit was, terwijl ik geen scherpe nagels heb of veel aan mijn ogen pruts. Niet dat dit nu monsteruitgaven zijn maar je verwacht toch een paar maand te kunnen doen met 6 maand aan lenzen.
Ooit gehad maar lang geleden, ooit eens maandlenzen gekocht omdat het dringend was en de andere uit stock waren en dan precies steeds hetzelfde blijven kopen. Idd voor de prijs moet ik het niet laten, ga nog eens dag proberen als ze dat hebben voor -8.Exact de reden waarom ik ben overgeschakeld naar daglenzen. Sindsdien amper last gehad van gescheurde lenzen, wat ik wel vaker had bij maandlenzen.
Ook nog maar 1 keer gehad op een 20 jaar maandlenzen dragen.Ik draag al jaren lenzen en ik heb nog maar 1x een gescheurde gehad. En het is niet dat ik die goed behandel.

2 weken terug maandlenzen besteld x6. Op 1 week tijd 4 waar bij uithalen een stuk uit was, terwijl ik geen scherpe nagels heb of veel aan mijn ogen pruts. Niet dat dit nu monsteruitgaven zijn maar je verwacht toch een paar maand te kunnen doen met 6 maand aan lenzen.

Ambtenaar, enkel klagen en gene klop doen natuurlijk!Seg Squid, het is me nog niet duidelijk uit al uw posts. Wat is uw beroep ook alweer?

Als er een klein kind van 6 jaar met haar fietske, uit de zijstraat de hoofdstraat op vliegt, dan stop ik. Ook al heeft dat kind géén enkele voorrang.Mensen die op een hoofdweg stoppen om mensen vanuit een zijstraat voorrang te geven. Echt waar, zo'n mensen zou ik het liefst uit hun auto sleuren en een kilometer of 2-3 achter de mijne meesleuren.
Ik lust géén kreeft. Conclusie? Ik lust ook géén sprinkhaan.Want waarom zijn mensen gek op kreeft, maar is een sprinkhaan vies?

Watte, dus omdat ik hier zit een filmpje te zoeken op YouTube (lesgebonden!) met een chocoladekoek, oortjes in en ondertussen een ‘opmerking’ makende op BG? Dat is wel nogal stereotyperen, é, Mulan! Terug naar de les Godsdienst!Ambtenaar, enkel klagen en gene klop doen natuurlijk!![]()


Dankzij 2j les te hebben gehad van een non die volgens mij haar pedagogische bekwaamheid had behaald bij Hitler himself, heb ik het niet zo voor dat vak.Watte, dus omdat ik hier zit een filmpje te zoeken op YouTube (lesgebonden!) met een chocoladekoek, oortjes in en ondertussen een ‘opmerking’ makende op BG? Dat is wel nogal stereotyperen, é, Mulan! Terug naar de les Godsdienst!![]()

en dan dood geklopt op haar 18de.Als ambtenaar moet ik u vragen formuler C00k1E in te vullen in duplicaat en dit af te geven in uw plaatselijk gemeentehuis. Dan behandelen wij dit in 10 tot 15 werkdagen. Of niet. Dat kan ook.Dankzij 2j les te hebben gehad van een non die volgens mij haar pedagogische bekwaamheid had behaald bij Hitler himself, heb ik het niet zo voor dat vak.
Gelukkig zijn de tijden veranderd en een groot stuk van de leerkrachten ook!
Now share that cookie, mijn snoepkast is leeg!![]()
