Goed verdiend. Ze zeggen toch dat die voetballers teveel krijgen he.70 minuten voetbal -> 3 dagen ziekenkas![]()
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Goed verdiend. Ze zeggen toch dat die voetballers teveel krijgen he.70 minuten voetbal -> 3 dagen ziekenkas![]()
Win-win70 minuten voetbal -> 3 dagen ziekenkas![]()
Op uwe leeftijd gaat het alleen maar bergaf jong...70 minuten voetbal -> 3 dagen ziekenkas![]()

of vooruit, 't is maar hoe ge het bekijkt.Op uwe leeftijd gaat het alleen maar bergaf jong...![]()
Ziekenkas of rva, 't komt uit dezelfde zakken hoorof vooruit, 't is maar hoe ge het bekijkt.
Bij mij is het 7 minuten voetbal -> 30 dagen ziekenkas. Dat is eigenlijk beter he.

t is daarom dat ik ga wachten met voetballen tot ik weer werk he.Ziekenkas of rva, 't komt uit dezelfde zakken hoor![]()
Ach, we weten al wat er gepost zal worden deze week in de wat heb je vandaag gekookt thread. Gebruik dan spoilertags heRip favo kip![]()
Amai, de ander zijn vuiligheid opkuisen als die ziek is, is hier redelijk vanzelfsprekend. Dat is gewoon voor elkaar zorgen?Dus als ik het goed begrijp:
- Niet zo ziek dat ze niet uit bed kan om op het toilet te gaan kakken
- Maar wel te ziek om daarna even 2x met de borstel te vegen?
- Kan ze wel haar eigen royal ass afvegen dan?
Ik denk dat ge u een beetje laat rippen eerlijk gezegd. Dat is van hetzelfde niveau als die hier onlangs kwam vertellen dat zijn vrouw alles in dezelfde vuilbak smijt en hij dan achter haar gat gaat sorteren.
Uiteraard. Maar een kwartier moeten schrobben om de wc-pot deftig te krijgen? Dan bel je toch best de MUG.Amai, de ander zijn vuiligheid opkuisen als die ziek is, is hier redelijk vanzelfsprekend. Dat is gewoon voor elkaar zorgen?
FTFYUiteraard. Maar een kwartier moeten schrobben om de wc-pot deftig te krijgen? Dan bel je toch best de @kay-gell
Dat is het klote van conge periode natuurlijk, gisteren 2 uur staan wachten in de frituur omdat al de rest dicht was en het ongezien druk was.Frituur is weer dicht.
![]()
Kerstmuziek?Wat is dat eigenlijk met die kerstmuziek tijdens de olympische spelen?![]()


Misschien is dat 1 of andere fetisj in uw kringen om andermans kak op te kuisen. Maar tenzij je halfdood te bed ligt en je blijkbaar zonder problemen wel naar het toilet kan wandelen, moet het toch niet te moeilijk zijn om ook eens met de borstel over uw remspoor te vegen?Amai, de ander zijn vuiligheid opkuisen als die ziek is, is hier redelijk vanzelfsprekend. Dat is gewoon voor elkaar zorgen?
Edit: niet alleen 'hier', ook gewoon bij mijn ouders, in de familie, in alle relaties die ik ooit heb gehad?
Is dat niet sowieso bij de meeste cinema's dat kinderfilms enkel in NL zijn?Cinéma waar we altijd gaan die nu sommige films enkel nog in het Nederlands toont. Tom en Jerry gaan bekijken met de kinderen. Voor mij ook nog eens wat nostalgie maar helemaal verkloot in het Nederlands.
Vandaag space jam van hetzelfde. Een Nederlandstalige bugs bunny, daffy duck, Sylvester, en een Antwerpse Lebron. Hoe hard kun je een film verkloten!
En de Engelse versie stond nergens op de programmatie bij beide films.
Khoor dat die film geen hulp nodig heeft om zichzelf te verklotenVandaag space jam van hetzelfde. Een Nederlandstalige bugs bunny, daffy duck, Sylvester, en een Antwerpse Lebron. Hoe hard kun je een film verkloten!

't Gaat niet over een remspoor hé, 't gaat - in mijn geval - over ineens zo hard moeten kotsen dat je de wc niet haalt, of de wc ondersproeien met superheftige diarree of zo. Als je dan buikgriep hebt en dan gewoon supermottig bent moet je daar toch niet op je knieën zitten kuisen. Allez, 'k zou dat misschien zelf wel doen of proberen het ergste op te kuisen, maar als ik mijn lief dat zie doen zou ik zeggen 'kom schat, leg je maar terug in bed, 'k zal ik wel de boel opkuisen'.Misschien is dat 1 of andere fetisj in uw kringen om andermans kak op te kuisen. Maar tenzij je halfdood te bed ligt en je blijkbaar zonder problemen wel naar het toilet kan wandelen, moet het toch niet te moeilijk zijn om ook eens met de borstel over uw remspoor te vegen?