Charon
Well-known member
dat komt uit een land waar iedereen Kim heet en in het enige buurland meer van dat.Waarom denken buitenlandse bedrijven zoals Samsung bv. Dat als je in België woont, daar iedereen Frans spreekt? Wil mijn paswoord van mijn tv resetten. Doe dat via de NEDERLANDSE. site van Samsung. Krijg ik alles via mail in het Frans. En de enige woorden van Frans dat ik begrijp en zonder fouten kan typen, is wie en noo... Ja en nee.![]()
dus lijkt het best wel moeilijk voor Kim &co dat er landen zijn waar slechts ruwweg de helft Kims spreekt en de rest Kongs.


En den deze is nog maar 6 jaar oud. Maar je de mensen die alles kwijt zijn en die gestorven zijn door de overstromingen, is een miljard maal erger dan een stomme tv.



