Schone Schijn was ook wel plezant. Minder legendarisch, maar toch ook goed mee gelachen.
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Nog zo'n schitterende is Mrs. Brown's Boys.
The Fast Show.Allo Allo en zeker Blackadder -buiten de eerste reeks dan misschien- mogen ook in dit lijstje niet ontbreken!
Suits you sir! Isn't it brilliant? You know what else is brilliant, volcanoes!The Fast Show.
Samen met Allo Allo de enige serie waarbij ik de lachband kan vergeven. Tijdloze genialiteit.
I'm afraid I was very drunk.Suits you sir! Isn't it brilliant? You know what else is brilliant, volcanoes!
I'll get me coat.I'm afraid I was very drunk.
mogen die dan openblijven als ze vervallen kapsalons verkopen in die kebabzaak?
edit: toeme, @Lemme was me voor

Dan zo op het einde triomfantelijk doen dat er 100 EUR wordt afgetrokken van mijn waarborg van 1300 EUR. Allez, proficiat zeker![]()
Ik kende eigenlijk enkel essuie-main, wist niet dat ze daar in Frankrijk serviette tegen zeggen.Had net plaatsbeschrijving in mijn oud appartement waar ik aanwezig moest zijn. Was eigenlijk een appartement waar ik met tegenzin woonde maar bon. De mevrouw van de plaatsbeschrijving kwam met een air af en sprak gedurende de hele plaatsbeschrijving tegen mij alsof ik een kind was dat gestraft moest worden want oei er ontbreekt een glas of oh nee er is een vlek op de vuilbak. De eigenaar boeide het geen flikker en mij ook niet dus waarom dat ze daar zo uit de hoogte voor moest doen.
Ze sprak ook uitsluitend in het Frans, geen probleem, we zijn in Brussel, echter op een bepaald moment vroeg ze me of er een "essuie" ontbrak. Had geen idee wat dat betekende dus ze draaide met haar ogen alsof ik één of andere mongool ben. Ik zoek het vlug op en zie dat ze dus handdoek of "serviette" in het Frans bedoelt. Bon, ik heb m'n Frans geleerd in Frankrijk dus was me niet bewust dat in het Belgisch Frans daar nog een apart woord voor bestond.
Dan zo op het einde triomfantelijk doen dat er 100 EUR wordt afgetrokken van mijn waarborg van 1300 EUR. Allez, proficiat zeker![]()

Poisonous monkeys. Snake, snake! Brrrrrrr. Very small chaps but immensely strong.I'm afraid I was very drunk.
Wordt dat als sitcom beschouwd? Is toch meer een sketch programma voor mij. Anders moet je Gaston en Leo ook gaan meepakken hèNiemand die Little Brittain erbij haalt?![]()
