Het mannelijke brein heeft het vaak moeilijk![]()
prima samenvatting als het over vrouwen gaat.
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Het mannelijke brein heeft het vaak moeilijk![]()
Negging is voor mannen die alles willen pakken, da's proberen om te proberen... Als je het dan doet probeer dan, voor de fun, de extreme vorm: "normaal val ik op mannen maar jij zou wel 's de eerste de vrouw kunnen zijn die me kan opwinden..."Beste lezers, nu ziet u hoe we langzaam overgaan naar het negging-gedeelte. Een riskante techniek van het geïnteresseerde mannetje want de kans op succes is eerder laag. Uitzonderlijk ook dat dit wordt gebruikt door een mannetje op leeftijd, meestal gebeurt dit door jongere specimen die pas hun eerste stapjes op de datemarkt zetten.

Volgens mij snapt gij negging niet zo goedNegging is voor mannen die alles willen pakken, da's proberen om te proberen... Als je het dan doet probeer dan, voor de fun, de extreme vorm: "normaal val ik op mannen maar jij zou wel 's de eerste de vrouw kunnen zijn die me kan opwinden..."![]()
.Iemand manipuleren door iemand op subtiele wijze inferieur te doen voelen en daardoor hopen dat die persoon zich nog harder uit de naad gaat werken om bij je in de gunst te komen... Iets als: doeme, hij 's gay, ik ga nog harder mijn best moeten doen om die horizontaal te krijgen... Enfin, niet het beste voorbeeldVolgens mij snapt gij negging niet zo goed.


Das wel kut voor je dat het zo op een sisser is gelopen. Maar hey, beter nu dan over 6 dates zeker.Net terug van date 2. Helaas was deze date compleet het tegenovergestelde van date 1. Ik kon met moeite een paar woorden uit haar krijgen, ze was super afstandelijk en ik had het idee dat ze er zat tegen haar zin.. Na amper 1 drankje op het terras dan maar terug richting huiswaarts gegaan. Heel gek... Ik snap er niks van. Weer een ervaring rijker.![]()
ja maar toch wel écht bizar hoor.. Hoe iemand zo plots anders kan zijn.. En waarom ze dan met mij nog heeft afgesproken? Ik snap dat niet.. Ze smst me nu ook heel de tijd "sorry" enzo..Das wel kut voor je dat het zo op een sisser is gelopen. Maar hey, beter nu dan over 6 dates zeker.
Ik zou er vooral niet teveel achter zoeken en de schuld niet bij jezelf leggen.ja maar toch wel écht bizar hoor.. Hoe iemand zo plots anders kan zijn.. En waarom ze dan met mij nog heeft afgesproken? Ik snap dat niet..
ja maar toch wel écht bizar hoor.. Hoe iemand zo plots anders kan zijn.. En waarom ze dan met mij nog heeft afgesproken? Ik snap dat niet.. Ze smst me nu ook heel de tijd "sorry" enzo..


ja da snap ik dus ook niet goed.. Ik weet gewoon niet goed wat ik moet denken. Er zijn echt amper 5 woorden gezegd op dat terras. Was super awkward. En die zat heel de tijd in het rond te staren, in haar hoofd aan het malen...Waarvoor typt ze de sorry?
Stel dat ze jou ZO enorm leuk vond na de eerste date dat ze nu door de stress toeklapte (hier leg ik de link met "sorry"), dan zou het wel heel erg zonde te zijn om haar daarop af te rekenen.
Heb je al gezegd dat het contrast voor jou gigantisch was en hoe dat komt dat ze nu zo stil was?
Oprotten met haar, ze heeft je genoeg tijd en energie gekost hé.
Kom op zeg, ander en beter hoor. Als ze issues heeft dan moet ze daar eerst aan werken zonder jou hoofdpijn te bezorgen, je verdient wel beter dan dat.
Helemaal mooi dit.![]()

Ik ben toch blij dat er heel wat dates milder waren dan jij, ik ben the Queen of sukkeldates 
Misschien gewoon eens vragen? Wie weet heeft ze gewoon problemen thuis, op het werk... en lukte het haar niet haar gedachten te verzetten.ja da snap ik dus ook niet goed.. Ik weet gewoon niet goed wat ik moet denken. Er zijn echt amper 5 woorden gezegd op dat terras. Was super awkward. En die zat heel de tijd in het rond te staren, in haar hoofd aan het malen...

Ik heb de vraag al gesteld aan haar, maar het enige wat terugkomt als respons is: "ik heb al een paar dagen mijn dagje niet, ik weet het niet zo goed".
Dan is het raar dat ze date niet uitstelt. Als je in de prille beginfase al héél wat bagger over u krijgt==>red flag.Ik heb de vraag al gesteld aan haar, maar het enige wat terugkomt als respons is: "ik heb al een paar dagen mijn dagje niet, ik weet het niet zo goed".