De hele transferzomer is Italië al in de ban van Romelu Lukaku en de transfersoap rond de Rode Duivel. Maar de kans lijkt nu heel groot dat Lukaku niet aan de slag gaat in de Serie A, nu ook Juventus de deur lijkt te sluiten.
sporza.be
We horen alleen over de transfersoaps van Hazard en Lukaku omdat het Belgen zijn. Maar mmm ...
Je betaalt (absurde) miljoenen om een speler binnen te rijven. Die speler valt dan tegen (Hazard) of de speler valt in ongenade (Lukaku). Hij mag dan NIET meer spelen voor je eigen team. 'Persona non grata'. Maar elders mag hij dan ook niet spelen, want hij heeft veel geld gekost en men wil die speler dan ook niet voor een appel en een ei verkopen. Daar zit je dan met een dure speler die helemaal niet (meer) speelt.
Er wordt toch echt door veel ploegen met geld gesmeten alsof het broodkruimeltjes zijn. En dan spreken we nog niet eens over Saoedi-Arabië.