Atletiek
Locatie
Japan National Stadium, stadion van 80.000 toeschouwers (normale capaciteit 68.000 toeschouwers), speciaal gebouwd voor de OS.
Belgische deelnemers
Belgium - Women's 4 x 400m Relay
Belgium - 4 x 400m Relay Mixed
Belgium - Men's 4 x 400m Relay
Anne Zagré - Women's 100m Hurdles
Bashir Abdi - Men's Marathon Final
Ben Broeders - Men's Pole Vault
Cynthia Bolingo - Women's 400m
Cynthia Bolingo - Women's 200m
Dieter Kersten - Men's Marathon Final
Elise Vanderelst - Women's 1500m
Elliot Crestan - Men's 800m
Fanny Smets - Women's Pole Vault
Hanne Claes - Women's 400m Hurdles
Imke Vervaet - Women's 200m
Isaac Kimeli - Men's 10.000m en 5,000m
Ismael Debjani - Men's 1500m
Jonathan Sacoor - Men's 400m
Kevin Borlée- Men's 400m
Koen Naert - Men's Marathon Final
Michael Obasuyi - Men's 110m Hurdles
Nafissatou Thiam - Women's High Jump Final (neemt normaal niet deel)
Nafissatou Thiam - Women's Heptathlon
Noor Vidts - Women's Heptathlon
Paulien Couckuyt - Women's 400m Hurdles
Robin Hendrickx - Men's 5000m
Robin Vanderbemden - Men's 200m
Thomas Van der Plaetsen - Men's Decathlon
Deelnemerslijsten/resultaten
Disciplines/Competitieformaat
Ze moeten lopen, vallen, rennen, springen en weer doorgaan! Teveel om op te sommen dus.
Volledige regels: https://en.wikipedia.org/wiki/Athletics_at_the_Summer_Olympics
Bijzonderheden
- Touwtrekken was vroeger een discipline van atletiek op de Olympische spelen. België haalde daar in 2020 (Antwerpen) nog brons.
- Nafi Thiam zou kunnen deelnemen aan het hoogspringen én de zevenkamp, maar de kwalificaties van het hoogspringen vinden plaats tijdens de zevenkamp. Mocht ze meedoen, was ze ook daar medaillekandidaat.
- Nieuw: de Mixed relays: 4x400 met 2 mannen en 2 vrouwen. Ze mogen lopen in willekeurige volgorde.
Kalender
(tijden: Belgische tijd)
Belgische deelnemers:
30/07/2021
13:30 Men's 10,000m Final - Isaac Kimeli
13:00-13:12 4 x 400m Relay Mixed Round 1 - Heats Belgium
31/07/2021
02:00-02:32 Athletics Women's 400m Hurdles Round 1 - Heat 1-5 Hanne Claes/Paulien Couckuyt
2:40 Athletics Men's Pole Vault Qualification - Group A&B Ben Broeders
02:50-03:30 Athletics Men's 800m Round 1 - Heats Elliot Crestan
03:45-04:17 Athletics Women's 100m Hurdles Round 1 - Heats Anne Zagré
14:35 Athletics 4 x 400m Relay Mixed Final Belgium?
01/08/2021
12:45-13:01 Athletics Women's 100m Hurdles Semi-Final 1-3 Anne Zagré?
13:25:00-13:45 Athletics Men's 800m Semi-Final 1 Elliot Crestan?
3:45-4:25 Athletics Men's 400m Round 1 - Heat 1-6 Kevin Borlée/Jonathan Sacoor?
02/08/2021
02:35-2:51 Athletics Women's 1500m Round 1 - Heat 1-3 Elise Vanderelst?
03:30-4:18 Athletics Women's 200m Round 1 - Heat 1-7 Imke Vervaet/Cynthia Bolingo?
04:50 Athletics Women's 100m Hurdles Final Anne Zagré?
12:20 Athletics Women's Pole Vault Qualification - Group A-B Fanny Smets?
13:40-13:50 Athletics Women's 400m Hurdles Semi-Final 1-3 Hanne Claes/Paulien Couckuyt?
12:25-12:39 Athletics Women's 200m Semi-Final 1-3 Imke Vervaet/Cynthia Bolingo?
13:05-13:21 Athletics Men's 400m Semi-Final 1-3 Kevin Borlée/Jonathan Sacoor?
03/08/2021
02:05-02:27 Men's 1500m Round 1 - Heat 1-3 Ismael Debjani
02:45-03:25 Women's 400m Round 1 - Heat 1-6 Cynthia Bolingo
04:05-04:53 Men's 200m Round 1 - Heat 1-7 Robin Vanderbemden
12:10-12:42 Men's 110m Hurdles Round 1 - Heat 1-5 Michael Obasuyi
12:20 Men's Pole Vault Final Ben Broeders?
13:00 Men's 5000m Round 1 - Heat 1-2 Robin Hendrix/Isaac Kimeli?
13:50-14:06 Men's 200m Semi-Final 1-3 Robin Vanderbemden?
14:50 Women's 200m Final Imke Vervaet/Cynthia Bolingo?
04/08/2021
02:00-02:16 Men's Decathlon 100m - Heat 1-3 Thomas Van der Plaetsen
02:35-02:51 Women's Heptathlon 100m Hurdles - Heat 1-3 Nafissatou Thiam/Noor Vidts?
02:55 Men's Decathlon Long Jump - Group A-B Thomas Van der Plaetsen
03:35 Women's Heptathlon High Jump - Group A-B Nafissatou Thiam
04:00-04:16 Men's 110m Hurdles Semi-Final 1-3 Michael Obasuyi?
04:30 Women's 400m Hurdles Final Hanne Claes/Paulien Couckuyt?
04:40 Men's Decathlon Shot Put - Group A-B Thomas Van der Plaetsen
11:30 Men's Decathlon High Jump - Group A-B Thomas Van der Plaetsen
12:00-12:12 Women's 1500m Semi-Final 1-2 Elise Vanderelst?
12:05 Women's Heptathlon Shot Put - Group A-B Nafissatou Thiam
12:30-12:46 Women's 400m Semi-Final 1-3 Cynthia Bolingo?
13:30-13:46 Women's Heptathlon 200m - Heat 1-3 Nafissatou Thiam
14:30-14:46 Men's Decathlon 400m - Heat 1-3 Thomas Van der Plaetsen
14:05 Men's 800m Final Elliot Crestan?
14:55 Men's 200m Final Robin Vanderbemden?
05/08/2021
02:00-2:16 Men's Decathlon 110m Hurdles - Heat 1-3 Thomas Van der Plaetsen
02:40 Women's Heptathlon Long Jump - Group A-B Nafissatou Thiam
02:50-3:55 Men's Decathlon Discus Throw - Group A-B Thomas Van der Plaetsen
04:55 Men's 110m Hurdles Final Michael Obasuyi?
05:30-6:40 Women's Heptathlon Javelin Throw - Group A-B Nafissatou Thiam
05:45 Men's Decathlon Pole Vault - Group A-B Thomas Van der Plaetsen
12:20 Women's Pole Vault Final Fanny Smets?
12:15-13:20 Men's Decathlon Javelin Throw - Group A-B Thomas Van der Plaetsen
12:25-12:37 Women's 4 x 400m Relay Round 1 - Heat 1-2 Belgium
13:00-13:10 Men's 1500m Semi-Final 1-2 Ismael Debjani?
14:00 Men's 400m Final Kevin Borlée/Jonathan Sacoor?
14:20-14:30 Women's Heptathlon 800m - Heat 1-2 Nafissatou Thiam
14:40 Men's Decathlon 1500m - Heat 1 Thomas Van der Plaetsen
06/08/2021
14:35 Women's 400m Final Cynthia Bolingo?
14:00 Men's 5000m Final Robin Hendrix/Isaac Kimeli?
14:50 Women's 1500m Final Elise Vanderelst?
07/08/2021
13:40 Men's 1500m Final Ismael Debjani?
14:30 Women's 4 x 400m Relay Final Belgium?
08/08/2021
00:00 Men's Marathon Final Bashir Abdi/Koen Naert/Dieter Kersten
Volledige kalender:
Locatie
Japan National Stadium, stadion van 80.000 toeschouwers (normale capaciteit 68.000 toeschouwers), speciaal gebouwd voor de OS.
Belgische deelnemers
Belgium - Women's 4 x 400m Relay
Belgium - 4 x 400m Relay Mixed
Belgium - Men's 4 x 400m Relay
Anne Zagré - Women's 100m Hurdles
Bashir Abdi - Men's Marathon Final
Ben Broeders - Men's Pole Vault
Cynthia Bolingo - Women's 400m
Cynthia Bolingo - Women's 200m
Dieter Kersten - Men's Marathon Final
Elise Vanderelst - Women's 1500m
Elliot Crestan - Men's 800m
Fanny Smets - Women's Pole Vault
Hanne Claes - Women's 400m Hurdles
Imke Vervaet - Women's 200m
Isaac Kimeli - Men's 10.000m en 5,000m
Ismael Debjani - Men's 1500m
Jonathan Sacoor - Men's 400m
Kevin Borlée- Men's 400m
Koen Naert - Men's Marathon Final
Michael Obasuyi - Men's 110m Hurdles
Nafissatou Thiam - Women's High Jump Final (neemt normaal niet deel)
Nafissatou Thiam - Women's Heptathlon
Noor Vidts - Women's Heptathlon
Paulien Couckuyt - Women's 400m Hurdles
Robin Hendrickx - Men's 5000m
Robin Vanderbemden - Men's 200m
Thomas Van der Plaetsen - Men's Decathlon
Deelnemerslijsten/resultaten
Athletics - Olympic Schedule & Results | Tokyo 2020
The official website for the Olympic and Paralympic Games Tokyo 2020, providing the latest news, event information, Games Vision, and venue plans.
olympics.com
Disciplines/Competitieformaat
Ze moeten lopen, vallen, rennen, springen en weer doorgaan! Teveel om op te sommen dus.
Volledige regels: https://en.wikipedia.org/wiki/Athletics_at_the_Summer_Olympics
Bijzonderheden
- Touwtrekken was vroeger een discipline van atletiek op de Olympische spelen. België haalde daar in 2020 (Antwerpen) nog brons.
- Nafi Thiam zou kunnen deelnemen aan het hoogspringen én de zevenkamp, maar de kwalificaties van het hoogspringen vinden plaats tijdens de zevenkamp. Mocht ze meedoen, was ze ook daar medaillekandidaat.
- Nieuw: de Mixed relays: 4x400 met 2 mannen en 2 vrouwen. Ze mogen lopen in willekeurige volgorde.
Kalender
(tijden: Belgische tijd)
Belgische deelnemers:
30/07/2021
13:30 Men's 10,000m Final - Isaac Kimeli
13:00-13:12 4 x 400m Relay Mixed Round 1 - Heats Belgium
31/07/2021
02:00-02:32 Athletics Women's 400m Hurdles Round 1 - Heat 1-5 Hanne Claes/Paulien Couckuyt
2:40 Athletics Men's Pole Vault Qualification - Group A&B Ben Broeders
02:50-03:30 Athletics Men's 800m Round 1 - Heats Elliot Crestan
03:45-04:17 Athletics Women's 100m Hurdles Round 1 - Heats Anne Zagré
14:35 Athletics 4 x 400m Relay Mixed Final Belgium?
01/08/2021
12:45-13:01 Athletics Women's 100m Hurdles Semi-Final 1-3 Anne Zagré?
13:25:00-13:45 Athletics Men's 800m Semi-Final 1 Elliot Crestan?
3:45-4:25 Athletics Men's 400m Round 1 - Heat 1-6 Kevin Borlée/Jonathan Sacoor?
02/08/2021
02:35-2:51 Athletics Women's 1500m Round 1 - Heat 1-3 Elise Vanderelst?
03:30-4:18 Athletics Women's 200m Round 1 - Heat 1-7 Imke Vervaet/Cynthia Bolingo?
04:50 Athletics Women's 100m Hurdles Final Anne Zagré?
12:20 Athletics Women's Pole Vault Qualification - Group A-B Fanny Smets?
13:40-13:50 Athletics Women's 400m Hurdles Semi-Final 1-3 Hanne Claes/Paulien Couckuyt?
12:25-12:39 Athletics Women's 200m Semi-Final 1-3 Imke Vervaet/Cynthia Bolingo?
13:05-13:21 Athletics Men's 400m Semi-Final 1-3 Kevin Borlée/Jonathan Sacoor?
03/08/2021
02:05-02:27 Men's 1500m Round 1 - Heat 1-3 Ismael Debjani
02:45-03:25 Women's 400m Round 1 - Heat 1-6 Cynthia Bolingo
04:05-04:53 Men's 200m Round 1 - Heat 1-7 Robin Vanderbemden
12:10-12:42 Men's 110m Hurdles Round 1 - Heat 1-5 Michael Obasuyi
12:20 Men's Pole Vault Final Ben Broeders?
13:00 Men's 5000m Round 1 - Heat 1-2 Robin Hendrix/Isaac Kimeli?
13:50-14:06 Men's 200m Semi-Final 1-3 Robin Vanderbemden?
14:50 Women's 200m Final Imke Vervaet/Cynthia Bolingo?
04/08/2021
02:00-02:16 Men's Decathlon 100m - Heat 1-3 Thomas Van der Plaetsen
02:35-02:51 Women's Heptathlon 100m Hurdles - Heat 1-3 Nafissatou Thiam/Noor Vidts?
02:55 Men's Decathlon Long Jump - Group A-B Thomas Van der Plaetsen
03:35 Women's Heptathlon High Jump - Group A-B Nafissatou Thiam
04:00-04:16 Men's 110m Hurdles Semi-Final 1-3 Michael Obasuyi?
04:30 Women's 400m Hurdles Final Hanne Claes/Paulien Couckuyt?
04:40 Men's Decathlon Shot Put - Group A-B Thomas Van der Plaetsen
11:30 Men's Decathlon High Jump - Group A-B Thomas Van der Plaetsen
12:00-12:12 Women's 1500m Semi-Final 1-2 Elise Vanderelst?
12:05 Women's Heptathlon Shot Put - Group A-B Nafissatou Thiam
12:30-12:46 Women's 400m Semi-Final 1-3 Cynthia Bolingo?
13:30-13:46 Women's Heptathlon 200m - Heat 1-3 Nafissatou Thiam
14:30-14:46 Men's Decathlon 400m - Heat 1-3 Thomas Van der Plaetsen
14:05 Men's 800m Final Elliot Crestan?
14:55 Men's 200m Final Robin Vanderbemden?
05/08/2021
02:00-2:16 Men's Decathlon 110m Hurdles - Heat 1-3 Thomas Van der Plaetsen
02:40 Women's Heptathlon Long Jump - Group A-B Nafissatou Thiam
02:50-3:55 Men's Decathlon Discus Throw - Group A-B Thomas Van der Plaetsen
04:55 Men's 110m Hurdles Final Michael Obasuyi?
05:30-6:40 Women's Heptathlon Javelin Throw - Group A-B Nafissatou Thiam
05:45 Men's Decathlon Pole Vault - Group A-B Thomas Van der Plaetsen
12:20 Women's Pole Vault Final Fanny Smets?
12:15-13:20 Men's Decathlon Javelin Throw - Group A-B Thomas Van der Plaetsen
12:25-12:37 Women's 4 x 400m Relay Round 1 - Heat 1-2 Belgium
13:00-13:10 Men's 1500m Semi-Final 1-2 Ismael Debjani?
14:00 Men's 400m Final Kevin Borlée/Jonathan Sacoor?
14:20-14:30 Women's Heptathlon 800m - Heat 1-2 Nafissatou Thiam
14:40 Men's Decathlon 1500m - Heat 1 Thomas Van der Plaetsen
06/08/2021
14:35 Women's 400m Final Cynthia Bolingo?
14:00 Men's 5000m Final Robin Hendrix/Isaac Kimeli?
14:50 Women's 1500m Final Elise Vanderelst?
07/08/2021
13:40 Men's 1500m Final Ismael Debjani?
14:30 Women's 4 x 400m Relay Final Belgium?
08/08/2021
00:00 Men's Marathon Final Bashir Abdi/Koen Naert/Dieter Kersten
Volledige kalender:
100m
31/07 02:00 - 05:00: Men's 100m Preliminary Round
31/07 12:00 - 14:55: Men's 100m Round 1
01/08 12:00 - 14:55: Men's 100m Semifinals
01/08 12:00 - 14:55: Men's 100m Final
30/07 02:00 - 05:30: Women's 100m Round 1
31/07 12:00 - 14:55: Women's 100m Semifinals
31/07 12:00 - 14:55: Women's 100m Final
200m
03/08 02:00 - 05:35: Men's 200m Round 1
03/08 12:00 - 14:55: Men's 200m Semifinals
04/08 11:30 - 15:00: Men's 200m Final
02/08 02:00 - 04:55: Women's 200m Round 1
02/08 12:00 - 15:00: Women's 200m Semifinals
03/08 12:00 - 14:55: Women's 200m Final
400m
01/08 02:10 - 05:00: Men's 400m Round 1
02/08 12:00 - 15:00: Men's 400m Semifinals
05/08 12:00 - 14:45: Men's 400m Final
03/08 02:00 - 05:35: Women's 400m Round 1
04/08 11:30 - 15:00: Women's 400m Semifinals
06/08 12:50 - 15:55: Women's 400m Final
800m
31/07 02:00 - 05:00: Men's 800m Round 1
01/08 12:00 - 14:55: Men's 800m Semifinals
04/08 11:30 - 15:00: Men's 800m Final
30/07 02:00 - 05:30: Women's 800m Round 1
31/07 12:00 - 14:55: Women's 800m Semifinals
03/08 12:00 - 14:55: Women's 800m Final
1.500m
03/08 02:00 - 05:35: Men's 1500m Round 1
05/08 12:00 - 14:45: Men's 1500m Semifinals
07/08 12:00 - 15:20: Men's 1500m Final
02/08 02:00 - 04:55: Women's 1500m Round 1
04/08 11:30 - 15:00: Women's 1500m Semifinals
06/08 12:50 - 15:55: Women's 1500m Final
5.000m
03/08 12:00 - 14:55: Men's 5000m Round 1
06/08 12:50 - 15:55: Men's 5000m Final
30/07 12:00 - 14:00: Women's 5000m Round 1
02/08 12:00 - 15:00: Women's 5000m Final
10.000m
30/07 12:00 - 14:00: Men's 10,000m Final
07/08 12:00 - 15:20: Women's 10,000m Final
100m hurdles/110m hurdles
05/08 02:00 - 08:05: Men's 110m Hurdles Final
03/08 12:00 - 14:55: Men's 110m Hurdles Round 1
04/08 02:00 - 05:25: Men's 110m Hurdles Semifinals
02/08 02:00 - 04:55: Women's 100m Hurdles Final
31/07 02:00 - 05:00: Women's 100m Hurdles Qualifying Round
01/08 12:00 - 14:55: Women's 100m Hurdles Semifinals
400m horden
30/07 02:00 - 05:30: Men's 400m Hurdles Round 1
01/08 12:00 - 14:55: Men's 400m Hurdles Semifinals
03/08 02:00 - 05:35: Men's 400m Hurdles Final
31/07 02:00 - 05:00: Women's 400m Hurdles Round 1
02/08 12:00 - 15:00: Women's 400m Hurdles Semifinals
04/08 02:00 - 05:25: Women's 400m Hurdles Final
3.000m Steeple
30/07 02:00 - 05:30: Men's 3000m Steeplechase Round 1
02/08 12:00 - 15:00: Men's 3000m Steeplechase Final
01/08 02:10 - 05:00: Women's 3000m Steeplechase Round 1
04/08 11:30 - 15:00: Women's 3000m Steeplechase Final
4x100m
05/08 02:00 - 08:05: Men's 4 x 100m Relay Round 1
06/08 12:50 - 15:55: Men's 4 x 100m Relay Final
05/08 02:00 - 08:05: Women's 4 x 100m Relay Round 1
06/08 12:50 - 15:55: Women's 4 x 100m Relay Final
4x400m
06/08 12:50 - 15:55: Men's 4 x 400m Relay Round 1
07/08 12:00 - 15:20: Men's 4 x 400m Relay Final
05/08 12:00 - 14:45: Women's 4 x 400m Relay Round 1
07/08 12:00 - 15:20: Women's 4 x 400m Relay Final
31/07 12:00 - 14:55: Mixed 4 x 400m Relay Final
30/07 12:00 - 14:00: Mixed 4 x 400m Relay Round 1
20km snelwandelen
05/08 09:30 - 11:05: Men's 20km Race Walk Final
06/08 09:30 - 11:15: Women's 20km Race Walk Final
50km snelwandelen
05/08 22:30 - 03:00: Men's 50km Race Walk Final (starts 04/08 22:30, ends 05/08)
Discus
30/07 02:00 - 05:30: Men's Discus Throw Qualifying Round
31/07 12:00 - 14:55: Men's Discus Throw Final
31/07 02:00 - 05:00: Women's Discus Throw Qualifying Round
02/08 12:00 - 15:00: Women's Discus Throw Final
Hamer
02/08 02:00 - 04:55: Men's Hammer Throw Qualifying Round
04/08 11:30 - 15:00: Men's Hammer Throw Final
01/08 02:10 - 05:00: Women's Hammer Throw Qualifying Round
03/08 12:00 - 14:55: Women's Hammer Throw Final
Hoogspringen
30/07 02:00 - 05:30: Men's High Jump Qualifying Round
01/08 12:00 - 14:55: Men's High Jump Final
05/08 02:00 - 08:05: Women's High Jump Qualifying Round
07/08 12:00 - 15:20: Women's High Jump Final
Speerwerpen
04/08 02:00 - 05:25: Men's Javelin Throw Qualifying Round
07/08 12:00 - 15:20: Men's Javelin Throw Final
03/08 02:00 - 05:35: Women's Javelin Throw Qualifying Round
06/08 12:50 - 15:55: Women's Javelin Throw Final
Verspringen
31/07 12:00 - 14:55: Men's Long Jump Qualifying Round
02/08 02:00 - 04:55: Men's Long Jump Final
01/08 02:10 - 05:00: Women's Long Jump Qualifying Round
03/08 02:00 - 05:35: Women's Long Jump Final
Marathon
08/08 00:00 - 02:45: Men's Marathon Final
07/08 00:00 - 03:15: Women's Marathon Final
Polsstokspringen
31/07 02:00 - 05:00: Men's Pole Vault Qualifying Round
03/08 12:00 - 14:55: Men's Pole Vault Final
02/08 12:00 - 15:00: Women's Pole Vault Qualifying Round
05/08 12:00 - 14:45: Women's Pole Vault Final
Kogel
03/08 12:00 - 14:55: Men's Shot Put Qualifying Round
05/08 02:00 - 08:05: Men's Shot Put Final
30/07 12:00 - 14:00: Women's Shot Put Qualifying Round
01/08 02:10 - 05:00: Women's Shot Put Final
Hinkstapspringen
03/08 02:00 - 05:35: Men's Triple Jump Qualifying Round
05/08 02:00 - 08:05: Men's Triple Jump Final
30/07 12:00 - 14:00: Women's Triple Jump Qualifying Round
01/08 12:00 - 14:55: Women's Triple Jump Final
Zevenkamp
04/08 02:00 - 05:25: Women's Heptathlon 100m Hurdles
04/08 02:00 - 05:25: Women's Heptathlon High Jump
04/08 11:30 - 15:00: Women's Heptathlon Shot Put
04/08 11:30 - 15:00: Women's Heptathlon 200m
05/08 02:00 - 08:05: Women's Heptathlon Long Jump
05/08 02:00 - 08:05: Women's Heptathlon Javelin Throw
05/08 12:00 - 14:45: Women's Heptathlon 800m
Tienkamp
04/08 02:00 - 05:25: Men's Decathlon 100m
04/08 11:30 - 15:00: Men's Decathlon High Jump
04/08 02:00 - 05:25: Men's Decathlon Shot Put
04/08 02:00 - 05:25: Men's Decathlon Long Jump
04/08 11:30 - 15:00: Men's Decathlon 400m
05/08 02:00 - 08:05: Men's Decathlon 110m Hurdles
05/08 02:00 - 08:05: Men's Decathlon Discus Throw
05/08 02:00 - 08:05: Men's Decathlon Pole Vault
05/08 12:00 - 14:45: Men's Decathlon Javelin Throw
05/08 12:00 - 14:45: Men's Decathlon 1500m
31/07 02:00 - 05:00: Men's 100m Preliminary Round
31/07 12:00 - 14:55: Men's 100m Round 1
01/08 12:00 - 14:55: Men's 100m Semifinals
01/08 12:00 - 14:55: Men's 100m Final
30/07 02:00 - 05:30: Women's 100m Round 1
31/07 12:00 - 14:55: Women's 100m Semifinals
31/07 12:00 - 14:55: Women's 100m Final
200m
03/08 02:00 - 05:35: Men's 200m Round 1
03/08 12:00 - 14:55: Men's 200m Semifinals
04/08 11:30 - 15:00: Men's 200m Final
02/08 02:00 - 04:55: Women's 200m Round 1
02/08 12:00 - 15:00: Women's 200m Semifinals
03/08 12:00 - 14:55: Women's 200m Final
400m
01/08 02:10 - 05:00: Men's 400m Round 1
02/08 12:00 - 15:00: Men's 400m Semifinals
05/08 12:00 - 14:45: Men's 400m Final
03/08 02:00 - 05:35: Women's 400m Round 1
04/08 11:30 - 15:00: Women's 400m Semifinals
06/08 12:50 - 15:55: Women's 400m Final
800m
31/07 02:00 - 05:00: Men's 800m Round 1
01/08 12:00 - 14:55: Men's 800m Semifinals
04/08 11:30 - 15:00: Men's 800m Final
30/07 02:00 - 05:30: Women's 800m Round 1
31/07 12:00 - 14:55: Women's 800m Semifinals
03/08 12:00 - 14:55: Women's 800m Final
1.500m
03/08 02:00 - 05:35: Men's 1500m Round 1
05/08 12:00 - 14:45: Men's 1500m Semifinals
07/08 12:00 - 15:20: Men's 1500m Final
02/08 02:00 - 04:55: Women's 1500m Round 1
04/08 11:30 - 15:00: Women's 1500m Semifinals
06/08 12:50 - 15:55: Women's 1500m Final
5.000m
03/08 12:00 - 14:55: Men's 5000m Round 1
06/08 12:50 - 15:55: Men's 5000m Final
30/07 12:00 - 14:00: Women's 5000m Round 1
02/08 12:00 - 15:00: Women's 5000m Final
10.000m
30/07 12:00 - 14:00: Men's 10,000m Final
07/08 12:00 - 15:20: Women's 10,000m Final
100m hurdles/110m hurdles
05/08 02:00 - 08:05: Men's 110m Hurdles Final
03/08 12:00 - 14:55: Men's 110m Hurdles Round 1
04/08 02:00 - 05:25: Men's 110m Hurdles Semifinals
02/08 02:00 - 04:55: Women's 100m Hurdles Final
31/07 02:00 - 05:00: Women's 100m Hurdles Qualifying Round
01/08 12:00 - 14:55: Women's 100m Hurdles Semifinals
400m horden
30/07 02:00 - 05:30: Men's 400m Hurdles Round 1
01/08 12:00 - 14:55: Men's 400m Hurdles Semifinals
03/08 02:00 - 05:35: Men's 400m Hurdles Final
31/07 02:00 - 05:00: Women's 400m Hurdles Round 1
02/08 12:00 - 15:00: Women's 400m Hurdles Semifinals
04/08 02:00 - 05:25: Women's 400m Hurdles Final
3.000m Steeple
30/07 02:00 - 05:30: Men's 3000m Steeplechase Round 1
02/08 12:00 - 15:00: Men's 3000m Steeplechase Final
01/08 02:10 - 05:00: Women's 3000m Steeplechase Round 1
04/08 11:30 - 15:00: Women's 3000m Steeplechase Final
4x100m
05/08 02:00 - 08:05: Men's 4 x 100m Relay Round 1
06/08 12:50 - 15:55: Men's 4 x 100m Relay Final
05/08 02:00 - 08:05: Women's 4 x 100m Relay Round 1
06/08 12:50 - 15:55: Women's 4 x 100m Relay Final
4x400m
06/08 12:50 - 15:55: Men's 4 x 400m Relay Round 1
07/08 12:00 - 15:20: Men's 4 x 400m Relay Final
05/08 12:00 - 14:45: Women's 4 x 400m Relay Round 1
07/08 12:00 - 15:20: Women's 4 x 400m Relay Final
31/07 12:00 - 14:55: Mixed 4 x 400m Relay Final
30/07 12:00 - 14:00: Mixed 4 x 400m Relay Round 1
20km snelwandelen
05/08 09:30 - 11:05: Men's 20km Race Walk Final
06/08 09:30 - 11:15: Women's 20km Race Walk Final
50km snelwandelen
05/08 22:30 - 03:00: Men's 50km Race Walk Final (starts 04/08 22:30, ends 05/08)
Discus
30/07 02:00 - 05:30: Men's Discus Throw Qualifying Round
31/07 12:00 - 14:55: Men's Discus Throw Final
31/07 02:00 - 05:00: Women's Discus Throw Qualifying Round
02/08 12:00 - 15:00: Women's Discus Throw Final
Hamer
02/08 02:00 - 04:55: Men's Hammer Throw Qualifying Round
04/08 11:30 - 15:00: Men's Hammer Throw Final
01/08 02:10 - 05:00: Women's Hammer Throw Qualifying Round
03/08 12:00 - 14:55: Women's Hammer Throw Final
Hoogspringen
30/07 02:00 - 05:30: Men's High Jump Qualifying Round
01/08 12:00 - 14:55: Men's High Jump Final
05/08 02:00 - 08:05: Women's High Jump Qualifying Round
07/08 12:00 - 15:20: Women's High Jump Final
Speerwerpen
04/08 02:00 - 05:25: Men's Javelin Throw Qualifying Round
07/08 12:00 - 15:20: Men's Javelin Throw Final
03/08 02:00 - 05:35: Women's Javelin Throw Qualifying Round
06/08 12:50 - 15:55: Women's Javelin Throw Final
Verspringen
31/07 12:00 - 14:55: Men's Long Jump Qualifying Round
02/08 02:00 - 04:55: Men's Long Jump Final
01/08 02:10 - 05:00: Women's Long Jump Qualifying Round
03/08 02:00 - 05:35: Women's Long Jump Final
Marathon
08/08 00:00 - 02:45: Men's Marathon Final
07/08 00:00 - 03:15: Women's Marathon Final
Polsstokspringen
31/07 02:00 - 05:00: Men's Pole Vault Qualifying Round
03/08 12:00 - 14:55: Men's Pole Vault Final
02/08 12:00 - 15:00: Women's Pole Vault Qualifying Round
05/08 12:00 - 14:45: Women's Pole Vault Final
Kogel
03/08 12:00 - 14:55: Men's Shot Put Qualifying Round
05/08 02:00 - 08:05: Men's Shot Put Final
30/07 12:00 - 14:00: Women's Shot Put Qualifying Round
01/08 02:10 - 05:00: Women's Shot Put Final
Hinkstapspringen
03/08 02:00 - 05:35: Men's Triple Jump Qualifying Round
05/08 02:00 - 08:05: Men's Triple Jump Final
30/07 12:00 - 14:00: Women's Triple Jump Qualifying Round
01/08 12:00 - 14:55: Women's Triple Jump Final
Zevenkamp
04/08 02:00 - 05:25: Women's Heptathlon 100m Hurdles
04/08 02:00 - 05:25: Women's Heptathlon High Jump
04/08 11:30 - 15:00: Women's Heptathlon Shot Put
04/08 11:30 - 15:00: Women's Heptathlon 200m
05/08 02:00 - 08:05: Women's Heptathlon Long Jump
05/08 02:00 - 08:05: Women's Heptathlon Javelin Throw
05/08 12:00 - 14:45: Women's Heptathlon 800m
Tienkamp
04/08 02:00 - 05:25: Men's Decathlon 100m
04/08 11:30 - 15:00: Men's Decathlon High Jump
04/08 02:00 - 05:25: Men's Decathlon Shot Put
04/08 02:00 - 05:25: Men's Decathlon Long Jump
04/08 11:30 - 15:00: Men's Decathlon 400m
05/08 02:00 - 08:05: Men's Decathlon 110m Hurdles
05/08 02:00 - 08:05: Men's Decathlon Discus Throw
05/08 02:00 - 08:05: Men's Decathlon Pole Vault
05/08 12:00 - 14:45: Men's Decathlon Javelin Throw
05/08 12:00 - 14:45: Men's Decathlon 1500m
Laatst bewerkt: