18 per aandoening en als het verder nodig is zet een dokter een andere aandoening op uw voorschrift terwijl je hetzelfde laat behandelen.Voor de eerste x beurten. De volgende kunnen er nu echt niet bij.
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
18 per aandoening en als het verder nodig is zet een dokter een andere aandoening op uw voorschrift terwijl je hetzelfde laat behandelen.Voor de eerste x beurten. De volgende kunnen er nu echt niet bij.
De eerste (max.) 18 (voor dit letsel), dacht ik?
Daar kom je toch al wel een heel einde mee.
@Castil daar zijn ze helaas heel wat strenger in geworden, zo had ik er 18 gekregen voor mijn rug, daarna 18 gekregen voor mijn heup en die voor de heup werden geweigerd door het ziekenfonds, tenzij ik kon bewijzen dat de heuppijn volledig los stond van de rugpijn. Wat ik natuurlijk niet kon...18 per aandoening en als het verder nodig is zet een dokter een andere aandoening op uw voorschrift terwijl je hetzelfde laat behandelen.

Activiteit genoeg hier, dus klagen kunnen we zeker niet. En we zijn ook meer dan enkel een forum natuurlijkIk zie dit nu pas, maar ik wil hier nog op iets aanvullen.
Tijdens "de hoogtijden van 9Lives" was sociale media nog niet zo groot als het vandaag is. Dat zorgt ervoor dat de meeste forums een neerwaartse trend hebben. Ik denk bij BG dat het groeiende aantal te verklaren is door de "doorstart" die het forum nam, en dat er in de Benelux wel wat ruimte is voor een diepgaander forum. Op sociale media blijft het toch vaak maar oppervlakkig, maar qua interessevelden heb je facebookgroepen of discord bijvoorbeeld. Ik zie veel jeugdigere Belgische types soms terug in enkele discordgroepen waar ik actief op ben. Forums is nog een beetje een restant van de 2000s internetgeneratie en bereikte toen eigenlijk echt de piek, in de late 00s in de Benelux. Maar vandaag is de wereld weer een beetje anders, dat neemt niet weg dat er wel degelijk een vrije plaats of een vrije niche is voor een onafhankelijk forum als dit naast de sociale media giganten / mastodonten.

Welke regio, daar 6j gewoon en nooit zoiets tegen gekomen met mijn wagenWeekendje Londen…
![]()
Beste Waelvis,
We brengen dit zo snel mogelijk in orde.!
Aan de balie beschikken ze niet over deze informatie waardoor ze dit niet voor U konden rechtzetten.
Onze excuses voor dit ongemak!
Ingebrekestelling sturen met een aangetekend schrijven?Hoe zet je onderstaande zin best op mail zodat die sereen maar toch licht dwingend over komt?
"Wanneer krijg ik godverdomme eindelijk mijn te veel betaald geld terug jullie achterlijke overgeprijsde imbecielen?"
Situatie: half juli 160€ te veel aangerekend gekregen bij de tandarts. Ik had een van de voorgaande behandelingen met een andere kaart betaald en blijkbaar deed hun systeem daar moeilijk over waardoor ze me toen 200€ hadden aangerekend voor iets van 40€.
Een paar weken later, toen ik maar 20€ terugkreeg van de mutualiteit had ik daarvoor gebeld. Werd afgewimpeld dat ik met de tandarts zelf contact moest opnemen, en die werkt enkel op dinsdag en donderdag.
Lang verhaal kort, ik heb 8x contact opgenomen, zowel telefonisch als ter plaatse aan de receptie. Tot ik begin oktober eindelijk iemand voor me kreeg die doorhad dat ik effectief 160€ teveel betaald had.
Die kon daar zelf niets aan doen, maar ik moest een mailtje sturen naar hun boekhouding met de betaalbewijzen. Ik heb dat gedaan en op 17/10 kreeg ik een mail terug:
Ik werk zelf bij de spoorwegen dus stiptheid is niet zo belangrijk voor mij, maar "zo snel mogelijk" is toch sneller dan 21 dagen (and counting)..
Ooh ja, ik heb daar dit jaar al 2000€ moeten betalen waarvan ik slechts 800€ heb teruggekregen van de mutualiteit.
Dreigen dat je zal overgaan tot een suikervrij dieet en 4x daags tandenpoetsen!Hoe zet je onderstaande zin best op mail zodat die sereen maar toch licht dwingend over komt?
"Wanneer krijg ik godverdomme eindelijk mijn te veel betaald geld terug jullie achterlijke overgeprijsde imbecielen?"
Ik gelukkig hier mijn tweede letsel goedgekeurd gekregen... 18 beurten is veel te weinig voor mijn nek & rugpijn, ik moet echt minimum twee wekelijks laten behandelen of ik heb constante spanningshoofdpijn. Voelt alvast chronisch aan@Castil daar zijn ze helaas heel wat strenger in geworden, zo had ik er 18 gekregen voor mijn rug, daarna 18 gekregen voor mijn heup en die voor de heup werden geweigerd door het ziekenfonds, tenzij ik kon bewijzen dat de heuppijn volledig los stond van de rugpijn. Wat ik natuurlijk niet kon...
Ze zijn dus veel strenger geworden hierin.
"Gelukkig" heb ik ondertussen een erkende, chronische aandoening waardoor ik nu recht heb op 60 terugbetaalde beurten per jaar.
Daarvoor moest ik het hebben van mijn maximumfactuur om kinebeurten nog terugbetaald te krijgen.

Dat was in Windsor op zaterdag, gisteren in centrum Londen dan maar een volledig afgesloten en bewaakte parking genomen.Welke regio, daar 6j gewoon en nooit zoiets tegen gekomen met mijn wagen
Mensen die in de auto nog altijd naar gewone radio luisteren (Behalve als het nieuws op is eventueel). Wie zijn ze? Wat doen ze? Wat drijft ze?Die ochtend op de radio (Nostalgie):
"Ja en het is een speciale dag vandaag, want vandaag gaat *instert artsy fartsy kindernaam* van Astrid Coppens voor het eerst naar school. En we gaan eens horen hé. Astrid goedemorgend, hoe gaat het met jou?"
"Ah goed he, we zijn al van vijf uur op, want artsyfartsykindernaam had gekotst!"
"Wauw super megageweldig Astrid. Astrid. Hoe voel je je nu?"
Zo snel als ik kon de muziek verzet (in dit geval wat dat heel toepasselijk naar Laat het looooooooooooooooooos, laat het loooooooooooooooooooos. Ik hou het echt niet meer uihuihuit van Frozen dat ik deze week nog maar slechts voor de zevenhonderdachtendertigste keer heb moeten aanhoren), maar wat de fok kan mij de eerste schooldag van artsyfartsykindernaam van een z-klasse 'B'V wiens enige echte prestatie is dat ze ooit een tijd samen was met een Mister Proper van den Action en haar pollekes mag kussen dat er zo'n dingen bestaan als Snapstagram, want anders zou ze allang terecht in de vergetelheid gesukkeld zijn, schelen? Héél leuk voor artsyfartsykindernaam dat hij naar school gaat, maar dat boeit mij geen hol.
Krijgen die presentatoren drugs toegediend of zijn die werkelijk half hersendood en debiel? Op MNM en Qmusic is het nog eens twintig keer zo erg. Al dat fake enthousiasme.
Ach, het is mijn eigen fout, dat zal me leren om 's ochtends in de auto nog eens naar de radio te luisteren.
Mensen die in de auto nog altijd naar gewone radio luisteren (Behalve als het nieuws op is eventueel). Wie zijn ze? Wat doen ze? Wat drijft ze?
Ik geniet echt van naar de radio luisteren in de auto! 