1: Fuckers die veel te veel willen betalen voor een ps5. Voor de zoveelste keer had ik een deal voor 500€ en plots bied er ene 600€ en hoor je ze niet meer.
2: mijn irritante labrador die weer eens moest tonen hoe stoer hij was tegen een andere hond. Dat beest is dubbel zo sterk of mijn Rottweiler van 57kg op zo een moment. Resultaat: ik probeer hem tegen te houden, struikel over zijn lomp lijf en ga tegen dek.
Dan was het een hele prestatie om weer recht te geraken met dat kutbeest die maar bleef ambetant doen. Na die stoot heeft hij zodanig onder zijn voeten gekregen dat hij de rest van de wandeling als een mak lammetje bij me liep ook al kwamen we een andere hond tegen.
En ohja, bij deze heeft hij ook mijn Street credebility kapot gemaakt bij de knappe collega van mijn vrouw die eigenares was van die andere hond, want ze vond het precies allemaal wel heel grappig.