Idd indrukwekkend op zo’n korte tijd.2 uur. 't Is een brandwonde van 8 op 1.5cm waar er al een korstje op zat, maar had gehaperd ermee (niet aan te raden) en het begon bloeden. Dus wat desinfecterende zalf plus pleister er op. Vies resultaat.![]()
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Idd indrukwekkend op zo’n korte tijd.2 uur. 't Is een brandwonde van 8 op 1.5cm waar er al een korstje op zat, maar had gehaperd ermee (niet aan te raden) en het begon bloeden. Dus wat desinfecterende zalf plus pleister er op. Vies resultaat.![]()
Welja, de korst is losgeweekt en waarschijnlijk zat dat er gewoon onder. Maakt het niet minder voos natuurlijk.Idd indrukwekkend op zo’n korte tijd.

Dat gaat geen enkel positief effect hebben want de hond legt de link niet met wat het foute gedrag zou kunnen zijn geweest. Het is een cliché, maar het klopt wel: Tenzij je hem op heterdaad betrapt op binnen plassen, moet je er achteraf niet de aandacht op vestigen en hem juist ongelofelijk hard belonen als hij buiten pipi doet.Mee zijne snoet in de pis gedrukt, maar jokes on me want nu riek ik pis als ik hem knuffel
Helaas weet ik dat, maar kan hem nooit betrappen.Dat gaat geen enkel positief effect hebben want de hond legt de link niet met wat het foute gedrag zou kunnen zijn geweest. Het is een cliché, maar het klopt wel: Tenzij je hem op heterdaad betrapt op binnen plassen, moet je er achteraf niet de aandacht op vestigen en hem juist ongelofelijk hard belonen als hij buiten pipi doet.
Probeer ook na te gaan waarom hij overdag binnen plast, maar niet 's nachts. Mogelijks is hij angstig om zo lang alleen te zitten en kan hij daardoor moeilijker zijn urine ophouden dan 's nachts, wanneer hij weet dat zijn baas thuis is.
Posten op /r/popping aubHad een pleister over een wonde gedaan met wat ontsmetting er op. Doe nu die pleister af en er kwam een sliertje etter mee van een cm of drie lang. Nu ben ik misselijk.![]()
Het is ook gewoon een puppy he, geef hem voldoende de tijd en geduld om volledig zindelijk te worden. Bij mijn schoonouders was het een gelijkaardig verhaal, maar dat is bij hun puppy ook geleidelijk aan verbeterd en nu doet hij het enkel nog buiten. Heeft bij hen wel een paar maanden geduurd.Helaas weet ik dat, maar kan hem nooit betrappen.
Het zou mij verwonderen dat hij bang is, soms komt die ni eens van onder zijn deken als ik na 2h terug thuis kom.
Tzal een hondenhokje buiten worden binnekort.


https://www.hln.be/binnenland/hond-...eping-gegooid-omdat-hij-had-geplast~aff86016/ ?Helaas weet ik dat, maar kan hem nooit betrappen.
Het zou mij verwonderen dat hij bang is, soms komt die ni eens van onder zijn deken als ik na 2h terug thuis kom.
Tzal een hondenhokje buiten worden binnekort.
Het is ook gewoon een puppy he, geef hem voldoende de tijd en geduld om volledig zindelijk te worden. Bij mijn schoonouders was het een gelijkaardig verhaal, maar dat is bij hun puppy ook geleidelijk aan verbeterd en nu doet hij het enkel nog buiten. Heeft bij hen wel een paar maanden geduurd.
Dit.
Onze laatste was (enfin is nog wel) echt wel het meest waaks van alle honden die ik in mijn leven al gehad heb thuis, maar ondertussen blaft die bijna niet meer of er moet effectief een ambulance passeren voor de deur ofzo. Ze zal nog wel spurten 's ochtends en 's avonds wanneer ze voor het eerst/laatst buiten mag die dag en op die manier heel de tuin even observeren, maar blaffen is al quasi afgeleerd.
Terwijl die na een paar weken wel elke keer ze buiten was minstens vijf minuten continu blafte.
Duidelijk maken dat het niet kan en consequent blijven en dat valt toch voor een heel groot stuk op te lossen.
Tegenover mijn moeder alé in de wijk zit ook een kleine keffer, dat beest blaft op uren dat de meeste mensen thuis zijn ook constant binnen in huis, 's ochtends idem dito, ... dan denk ik word je daar als eigenaar zélf nu niet horendol van, maar nee blijkbaar niet... .
Hier maar ene keer per maand.
Met als gevolg dat op het einde toe een hele berg heb liggen.
Aja, dat is hier idd ook wel. Ik zet dan ook effectief een hele berg buiten.![]()
Hier ook 1 keer per maand en zeker na verjaardagen of feestdagen is dat een ramp, dan moet ik naast die gele bak nog zo een stapel dozen zetten.Hier ook, 1x per maand komen ze dat ophalen dus vorige week was het al het papier en karton van tijdens de feestdagen. Ik heb misschien 6 grote dozen buitengezet, dan zie je hier rechtover een schoendoos staan.
Mogelijk verschil, buiten het opfikken, is ook online bestellen. Soms komen er dan 3 dozen toe op 3 dagen voor iets dat je bij de winkel gewoon los meeneemt.
Kennissen van ons hadden hetzelfde, en zelfs enkel wanneer de man vertrok. Blijkt wat verlatingsangst en te weinig vermoeidheid (mentaal) te zijn. Ze hebben daar iemand voor gecontacteerd die hen heeft aangeraden om spelletjes te doen (bv. zo'n hondenpuzzel, in de tuin naar heel kleine koekjes die verspreid zijn te laten snuffelen, ...) en sindsdien doet die dat niet meer omdat hij mentaal dus wel moe genoeg is.Hond begint altijd maar in huis te plassen, is nochtans zindelijk.
Vandaag 2h weg , in huis geplast, weer 2h weg, weer in huis geplast.
En ‘s nachts kan die kleine zeiker 9h zonder pissen
Mee zijne snoet in de pis gedrukt, maar jokes on me want nu riek ik pis als ik hem knuffel
Idem hier dus. Dat is echt gigantisch veel papier met momenten. Afval komen ze nu elke week ophaling, maar 2-wekelijkse papierophaling zou ik nu toch geen overbodige luxe vinden.

hamstergedrag van uw vrouw. Eens googlen op hoarding.Blijkbaar is er ook zo een of ander onverklaarbare wisselwerking in het universum die bepaalt dat vlak nadat de kartonophaling is geweest en uw garage dus weer mooi opgeruimd is, vrouwlief naar de Ikea wilt en ook nog wat online bestellingen doet waardoor de berg karton in de garage dus weer meteen terug aangevuld is.![]()

Of zo een gezin met 1 klein zakske restafval, terwijl ben ik hier 4 of 5 grote zakken aan 't buitensleurenHier ook ze. Ik begrijp soms niet dat mijn overbuur er zo weinig heeft. Daar staan dan 3 dozen ter grootte van een schoendoos en bij ons 5 kubiek aan karton.
Hoewel me het van hem niet zou verbazen moest hij alles in zijn houtstoof steken.
.Tip voor de toekomst: ontsmettingsmiddel mijden en gewoon klaar water gebruiken om de wonde te zuiveren. Dan is je wonde sneller genezen. Kans op infecties is niet hoger.Had een pleister over een wonde gedaan met wat ontsmetting er op. Doe nu die pleister af en er kwam een sliertje etter mee van een cm of drie lang. Nu ben ik misselijk.![]()
hamstergedrag van uw vrouw. Eens googlen op hoarding.![]()
