Mulan
Well-known member
En het herstelcertificaat is dus pas na 12 dagen ten vroegste beschikbaar.Als ge nog ergens (publiek) naartoe wilt gaan, best op voorhand met covidscan checken dat uw CST al wel terug groen kleurt.![]()

Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
En het herstelcertificaat is dus pas na 12 dagen ten vroegste beschikbaar.Als ge nog ergens (publiek) naartoe wilt gaan, best op voorhand met covidscan checken dat uw CST al wel terug groen kleurt.![]()

Had ik gepland voor het kopen van het ticket. En mocht ik nu nog weten waarom mijn huisarts dat advies geeft...Toegegeven, 't is wel de meest betuttelende van de 3. Voor wie me onverantwoord vindt: NA officiële isolatie, en ik heb nog een negatieve zelftest gedaan.Als ge nog ergens (publiek) naartoe wilt gaan, best op voorhand met covidscan checken dat uw CST al wel terug groen kleurt.![]()
Je moet 3 dagen symptomen vrij zijn: geen koorts, niet veel vuldig hoesten, niet veelvuldig niezen. Als dat het geval is: have fun!Had ik gepland voor het kopen van het ticket. En mocht ik nu nog weten waarom mijn huisarts dat advies geeft...Toegegeven, 't is wel de meest betuttelende van de 3. Voor wie me onverantwoord vindt: NA officiële isolatie, en ik heb nog een negatieve zelftest gedaan.
Whut? En dus dan pas groen? Hoe kan dat als er officieel 'na 10 dagen' staat? En ik heb al begrepen dat ik geen herstelcertificaat zou krijgen...ik zag het nut van een PCR niet in, na 2 positieve zelftesten.En het herstelcertificaat is dus pas na 12 dagen ten vroegste beschikbaar.![]()
Geen wonder dat niemand er nog aan uitraakt - dit vind ik in de officiële communicatie:Je moet 3 dagen symptomen vrij zijn: geen koorts, niet veel vuldig hoesten, niet veelvuldig niezen. Als dat het geval is: have fun!
Jah, dan zal je het idd niet krijgenWhut? En dus dan pas groen? Hoe kan dat als er officieel 'na 10 dagen' staat? En ik heb al begrepen dat ik geen herstelcertificaat zou krijgen...ik zag het nut van een PCR niet in, na 2 positieve zelftesten.

Jah, dan zal je het idd niet krijgen
De isolatie mag TEN VROEGSTE na 10 dagen opgeheven worden.
Het herstelcertificaat is pas op dag 12 beschikbaar. Ik zeg gewoon hoe het zit, maar in dit geval ken ik ook de reden niet.En dat volg ik...waarom spreek je dan over 12 dagen?


Wacht in dat geval, waart ge serieus over spiderman in gent? Date?Geen wonder dat niemand er nog aan uitraakt - dit vind ik in de officiële communicatie:
Verlaat je huis pas na 10 dagen
En da's van toepassing. Beide nooit gehad, hoest wel maar staat hier niet beschreven.
- Als je al minstens 3 dagen geen koorts meer hebt
- Als je geen respiratoire problemen meer hebt (benauwdheid, problemen met ademhaling

Je kan ENKEL een herstelcertificaat krijgen wanneer je positieve test werd doorgegeven aan Brussel. Heeft je huisarts dat gedaan of niet?Ah well...als het zaterdag niet groen is, kennen jullie mijn volgende ergernis al![]()
Ja, is gebeurd - ik heb contact tracing daarna ook aan de lijn gehad.Je kan ENKEL een herstelcertificaat krijgen wanneer je positieve test werd doorgegeven aan Brussel. Heeft je huisarts dat gedaan of niet?
Bij een pcr gebeurt dat automatisch, maar een huisarts KAN ook een positieve zelftest doorgeven maar niet iedereen doet dat.
Oei, dan moet ik moeite doen om mij op te kleden ofwaWacht in dat geval, waart ge serieus over spiderman in gent? Date?![]()

Nee, met gewoon gewassen en aangekleed zijn we al contentOei, dan moet ik moeite doen om mij op te kleden ofwa![]()

Ik zou toch gaan. Want als ge nog 4 maand gaat wachten om No Way Home te zien gaat ge alles al weten. Tenzij je 4 maanden geen internet meer gaat gebruiken.Ik was aan het zien om zaterdag op de valreep nog een filmpje mee te pikken.Ach, ik denk dat ik gewoon niet ga, binnen een maand of 4 zal die wel ergens te zien zijn online.
Kan idd maar ik denk dat we allemaal eerder het eerste scenario in gedachten hebben.Shit happens, kan evengoed een vader zijn die 3u geslapen heeft in 5 stukken vannacht die compleet in shock was.
Kijk je wel eens op het ouderforum?Als je 3u geslapen hebt dan kruip je ook niet in een auto. Dat is even erg als zat in een auto zitten en vooral heel egoïstisch.
Moesten er kinderen op de achterbank zitten en er iets aan over houden of nog erger wat dan?
Als je niet in staat bent om met de auto te rijden omwille van gelijk welke oorzaak. Kruip dan gvd niet achter het stuur voor je mensen in de miserie helpt. Ik zie het hele dagen passeren op mijn werk.
Een mens zou bijna bang zijn om nog in het verkeer te komen moest je weten welke onnozelaars er allemaal rondrijden. En dat zijn dan nog maar enkel degene die gepakt worden.
Vorige week 2 dagen op rij 2 verschillende die van zattigheid uit de combi vallen. 1 van de medicamenten en een andere van dronkenschap.
Ze zouden ze voor mijn part mogen opsluiten.

Ik vraag me af hoe je het uitgelegd krijgt op het werk moest je telkens je te weinig geslapen hebt niet kan komen werken. Want ja vanaf hoeveel slaap te kort (opeenstapeling) is het te veel.Kijk je wel eens op het ouderforum?![]()