JanusDR
Well-known member
Als je al veel gelezen had over irrationele speculatieve episodes in het verleden (bv. 'panics, manias, crashes' , 'a short history of financial euphoria', etc), en je maakt dan live 1 van de grootste mee, en je kan zelfs communiceren met de actoren erin, dan is dat méér dan fascinerendDe fascinatie die jij hebt voor het hele crypto gebeuren blijft mij verbazen.

Precies alsof je terug naar de tijd kan reizen van de beschreven episodes in die boeken, alles kan observeren, en zelfs vragen kan stellen aan de personages.

De helft verandert toch verbazingwekkend in een of andere pussy van zodra ze uit hun auto stappen en de andere helft durft het wellicht niet aan om mij te benaderen met een Duitse Herder die op dat moment klaar is om met hand en vooral tand zijn baasje te verdedigen.