Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Mooi!Bedankt allemaal voor de tips, dat doet me een beetje inzien dat ik niet alles kan controleren in het leven. Als iemand een karakter heeft om te bedriegen, zal ie het op één of andere manier doen en kan je het niet belemmeren. Ik moet leren om vertrouwen te hebben, en dit van in het begin gunnen aan de mensen die ik tegenkom. Want er is geen reden om wantrouwen te hebben als de persoon tegenover mij nog niets heeft gedaan om mijn vertrouwen te verliezen. Het is zelfs oneerlijk tegenover die persoon… en al wat ik daarmee bereik is de situatie moeilijk maken en haar wegjagen. Waarschijnlijk is dit een zelfverdedigingsmechanisme die ik niet kan controleren. Als ik hoor van meerdere mensen welk effect dat heeft, zie ik wel in hoe extreem dat soms gaat. Ik ga proberen om eraan te werken, nog eens bedankt.
Nog een geluk dat dit allemaal in m’n hoofd heeft afgespeeld, want als ik met al deze zaken zou afkomen bij haar dan zag het er niet goed uit voor mij. Een stommiteit last minute vermeden mede dankzij jullie.
Ik wens je echt alle succes met deze relatie. Geniet ervan met volle teugen.Bedankt allemaal voor de tips, dat doet me een beetje inzien dat ik niet alles kan controleren in het leven. Als iemand een karakter heeft om te bedriegen, zal ie het op één of andere manier doen en kan je het niet belemmeren. Ik moet leren om vertrouwen te hebben, en dit van in het begin gunnen aan de mensen die ik tegenkom. Want er is geen reden om wantrouwen te hebben als de persoon tegenover mij nog niets heeft gedaan om mijn vertrouwen te verliezen. Het is zelfs oneerlijk tegenover die persoon… en al wat ik daarmee bereik is de situatie moeilijk maken en haar wegjagen. Waarschijnlijk is dit een zelfverdedigingsmechanisme die ik niet kan controleren. Als ik hoor van meerdere mensen welk effect dat heeft, zie ik wel in hoe extreem dat soms gaat. Ik ga proberen om eraan te werken, nog eens bedankt.
Nog een geluk dat dit allemaal in m’n hoofd heeft afgespeeld, want als ik met al deze zaken zou afkomen bij haar dan zag het er niet goed uit voor mij. Een stommiteit last minute vermeden mede dankzij jullie.
Dat is de voornaamste reden waarom ik zo trouw als een hondje ben. Ik ben gewoon te lui en te gierig om een affaire te starten.Daarnaast heb ik me altijd verbaast over hoe mensen een affaire kunnen aanhouden. Een waardige interpersoonlijke relatie (zelfs al is het enkel voor de seks of watdanook) eist toch te veel energie op om mij te kunnen bezighouden met een tweede.
Dacht eerst dat het een sarcastische post was.Bedankt allemaal voor de tips, dat doet me een beetje inzien dat ik niet alles kan controleren in het leven. Als iemand een karakter heeft om te bedriegen, zal ie het op één of andere manier doen en kan je het niet belemmeren. Ik moet leren om vertrouwen te hebben, en dit van in het begin gunnen aan de mensen die ik tegenkom. Want er is geen reden om wantrouwen te hebben als de persoon tegenover mij nog niets heeft gedaan om mijn vertrouwen te verliezen. Het is zelfs oneerlijk tegenover die persoon… en al wat ik daarmee bereik is de situatie moeilijk maken en haar wegjagen. Waarschijnlijk is dit een zelfverdedigingsmechanisme die ik niet kan controleren. Als ik hoor van meerdere mensen welk effect dat heeft, zie ik wel in hoe extreem dat soms gaat. Ik ga proberen om eraan te werken, nog eens bedankt.
Nog een geluk dat dit allemaal in m’n hoofd heeft afgespeeld, want als ik met al deze zaken zou afkomen bij haar dan zag het er niet goed uit voor mij. Een stommiteit last minute vermeden mede dankzij jullie.

Nav de fantastische recente posts hier, 's gekeken naar de insta van mijn vriendin. Blijkt die toch wel te micro-cheaten met Alexander De Croo!![]()

Is uw vriendin een Italiaanse pornoster? Indien ja moet ge zeker oppassen!Nav de fantastische recente posts hier, 's gekeken naar de insta van mijn vriendin. Blijkt die toch wel te micro-cheaten met Alexander De Croo!![]()
Ik date nu al een paar weken met iemand. Exclusieve relatie - ook bevestigd door haar. Wij hebben het eens gehad over sociale media. Zij is geen influencer en gebruikt het enkel voor privé. Ik heb laten weten dat als zij onbekende mannen toevoegt en volgt op Instagram, dat ik dit ongepast vindt omdat zij zich openstelt voor aandacht van andere mannen. Dat is volgens mij niet oké en een vorm van micro-cheating. Ik heb haar dus gezegd dat ik het niet oké vind maar ik heb niet expliciet vermeld dat ik het als bedrog aanzie. Ik merk op dat haar aantal volgers van onbekende mannen elke dag verhogen. Nu zit ik ermee in m’n hoofd: ben ik niet duidelijk genoeg geweest? Als ik nu uit de lucht zou vallen door dit onderwerp aan te halen met haar gaat het waarschijnlijk als agressief overkomen. Hoe kan ik dit onderwerp op een subtiele wijze terug aanhalen om haar expliciet te zeggen dat ik het als bedrog beschouw en hier een duidelijke lijn over trekken? Als zij het nadien nog steeds zou doen, zou het voor mij gedaan zijn.
De rauwe sex appeal van Alexander De Croo speelt daar dan ook wel in mee.Nav de fantastische recente posts hier, 's gekeken naar de insta van mijn vriendin. Blijkt die toch wel te micro-cheaten met Alexander De Croo!![]()
Nee ze is de premier van FinlandIs uw vriendin een Italiaanse pornoster? Indien ja moet ge zeker oppassen!

Wil je een ritje?Dat is nog niks.
Ge hebt van die zotten die hun vrouw laten berijden door andere mannen![]()

Kom kom, zo moet ge niet denken over uzelfIk ken iemand die zo een karakter heeft en die is nu getrouwd met een superonderdanige voetveeg. Het werkt voor hen, maar of het een leven is…
T'is haar zusIs uw vriendin een Italiaanse pornoster? Indien ja moet ge zeker oppassen!

Wil je een ritje?
Daar heb je mijn toestemming niet voor nodig maar wel die van haar![]()

Maar is dat dan micro-gay of macro-gay?Als het zo'n ritje is zoals op de kermis met "pak de flosj" als extra dan nee laat maar![]()
De rauwe sex appeal van Alexander De Croo speelt daar dan ook wel in mee.
Ge zijt haar kwijt vriend.
