Persoonlijk heb ik steeds minder en minder vertrouwen in het feit dat Stuyven nog mee zal zijn in de diepe finale.We hebben bij de mannen wel meer troefkaarten in een gelijkaardige situatie. In een gelijkaardig groepje heb je bij de mannen waarschijnlijk 2 en misschien zelfs 3 pionnen mee. Dus zal er iemand op het wiel zitten
Volgens mij zullen enkele onze twee kopmannen in het beste geval nog mee zijn. Ik geloof ook niet in een scenario waar Remco vroeg in de finale zal gaan en er een solo zal proberen uitpersen.
Het zal vooral kijken worden wat de andere ploegen gaan doen, hoe hard zij de koers gaan maken. De tactiek van Nederland lijkt me vrij duidelijk, overal mee zijn maar nergens de koers maken buiten de finale.



.