Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Of er is van niemand (buiten Inter) echt interesse?Zijn dit niet gewoon spelletjes van alle kanten om zoveel mogelijk uit de deal te halen?
Waarom niet gewoon bij chelsea ?Ook wat flauw van Inter om relatief laag te bieden. Ik zie die nog naar Tottenham gaan als daar Kane vertrekt
Denk niet dat die nog gewenst is op stamford bridgeWaarom niet gewoon bij chelsea ?
Inter heeft op die manier de CL finale gehaald en de Coppa gewonnen, waarom dat dan veranderen?Inter dat in belangrijke matchen liever met Dzeko start dan met Romelu.
Beetje bullshit hè, als Juve een akkoord heeft met Chelsea mogen ze met Romelu onderhandelen
"Lukaku started to speak with Juventus long time ago, while Inter were preparing to play the Champions League final."
Omdat die tactiek in de finale volledig verkeerd was oa.Inter heeft op die manier de CL finale gehaald en de Coppa gewonnen, waarom dat dan veranderen?
En beetje bullshit? Inter had een akkoord met Chelsea en opeens kon niemand nog Lukaku bereiken. Vind je dat normaal?
Je zou denken dat Lukaku ondertussen toch al genoeg ervaring heeft om daar mee om te gaan, maar hij blijft mij verbazen op dat vlak. Ongelofelijk.
Uiteraard doen die dat, maar normaal gezien heb je als speler daar toch iets over te zeggen he. Anders zou ik toch snel een andere makelaar zoeken.Omdat die tactiek in de finale volledig verkeerd was oa.
En Lukaku een betere spits is dan Dzeko
Ik veronderstel dat de eerste communicatie via de manager/advocaat gaat en die communiceert door naar Romelu?
Ik was er niet bij hè, en big Rom is inderdaad niet de slimste op dat vlak..
Maar het zou ook nie de 1e manager zijn die met één club is aan het onderhandelen omdat hij daar zelf beter van wordt en zijn speler maar de helft vertelt.
Er zijn genoeg managers die lopen te leuren bij clubs voor hun spelers.
Er zijn genoeg spelers die onderhandelen met verschillende clubs tegelijk.. (Arokodare, Diagne,...)
Omdat die tactiek in de finale volledig verkeerd was oa.
En Lukaku een betere spits is dan Dzeko
Nu ook niet gaan zeveren he. Er staat nergens wat de reden is. Kan evengoed het financiële zijn. Na de CL finale was Inter nog altijd een optie.Totaal irrelevant hé. Het is duidelijk dat Lukaku op zijn pik getrapt is omdat hij niet werd gezien als de belangrijkste speler waar alles om draait, uiteraard, eigen aan topsporters, zie Courtois. Maar het is toch totaal verkeerd hoe hij nu doet, behandelt Inter gewoonweg slecht, nochtans de enige club buiten Anderlecht waarmee hij een succes heeft geboekt in zijn carrière. Hij lijkt te vervellen in een type speler die zichzelf gewoon groter vindt dan de club. Dat soort spelers mogen van mij gerust exporteren richting het midden oosten of de V.S.A.