Niet alleen Rusland zal van de kaart worden geveegd, geen onbelangrijk detail. Er is geen garantie dat een first strike door het Westen een retaliatie door Rusland zal uitsluiten. Het land is te groot en de kernwapens zijn te verdeeld over de nuclear triad. Dus mocht het Westen de Russen willen straffen, dan moeten wij ons ook schrap zetten.
Zal ook veel afhangen van de staat van die kernwapens want als het hetzelfde is zoals de staat van hun leger dan gaan de Russen niet echt veel kunnen reageren.
Nu een kernwapen gebruiken gaat niet gebeuren zelfs al wil Poetin dat wel want er zijn er genoeg in de achtergrond die hun macht willen behouden of vergroten en een totale vernietiging is dan niet bevorderlijk voor hen.
