Stop toch met op die troll te antwoorden. Al sinds dag één loopt die in deze thread de Russische propaganda te verkondigen en een hoop doemberichten. Dinsdag zei dat ding dat Ocheretyne volledig was ingenomen, ondertussen zijn we vrijdag en surprise surprise er zitten nog steeds Oekraïners op dezelfde plekken als dinsdag en dat is zowel bevestigt door berichten van het front als door FIRMS data.
Foto van de 47ste terwijl ze richting Ocheretyne rijden. Raar dat ze daar nog steeds naar toe rijden en dat de Russen zweefbommen blijven gooien als dat dorpje volledig is ingenomen niet?
Het enige dat je nu wat begint op te vangen is dat de Russen Ocheretyne als het ware bypassen via de weg die langs de zuidelijk kant van het dorp loopt en zo richting het westen gaan. Een strategie die alleen kan werken als de nieuwe westerse voorraden niet op tijd arriveren of wanneer de UAF moet tientallen kilometers moet terugtrekken want anders wordt de ganse SLOC van de Russen in puin gebombardeerd.
Conclusie: dat ding heeft gewoon geen idee over wat het spreekt en komt hier dan wat onzin posten zonder enige vorm van bronvermelding en elke keer trappen jullie daar in. Hoe vaak zijn personen al tegen dat ding ingegaan en hebben daarbij uitdrukkelijk gevraagd om bronnen? Elke keer verdwijnt hij dan in een donker riool zonder enige antwoord te geven om dan een paar weken later weer te verschijnen als er iets gebeurd waarmee het kan trollen?
Raar dat elke militaire officier daar een andere mening over heeft. Maar natuurlijk heeft generaal Outsider het allemaal al uitgedokterd

Gelukkig heeft Rusland geen probleem met het vinden van vrijwilligers. Ze vinden ze zo vlot dat ze recent de vergoeding voor het aanmelden als vrijwilliger hebben verhoogt naar 650.000-1.100.000 (edit: afhankelijk van de regio) Roebels en als je je aanmeld om ingezet te worden in 1st wave assaults dan krijg je 700.000 Roebels. De kanttekening bij die 700k is wel dat je moet terugkomen van die aanval en dat is zelden het geval.
Ik was deze reply nog aan het type en hij postte het volgende deel foutieve informatie al weer, wie had dat nu toch weer gedacht?
Die mislukte raid is voor 29 februari gebeurd. Dus al een pak langer geleden dan 2 weken. Iets over oude koeien en een gracht...