Knockouts: Kwartfinales

Status
Niet open voor verdere reacties.
Jaja, Marokko verdiend voor en onderhand gun het hun wel. Portugal ontgoochelt nogal, nog niet gelukt om ze uit verband te spelen.
 
bleh dat constant gefluit. Even vervelend als die vuvuzelas van de Iraniers. Doodzonde want je gunt ze anders wel wat maar het is lastig om te supporteren als je je geluid moet afzetten.
 
Die spelers van Marokko... Amallah van Standard, die verdediger is van Brest een degradatiekandidaat in Ligue 1, die vervanger van Amallah speelt in Qatar en voordien in Marokko, die nieuwe spits speelt bij Bari in de Serie B.
Dat zijn objectiet gezien echt gewoon geen goeie spelers he. Ongezien wat die coach met die mannen klaarspeelt.
 
Dat gefluit is 1 ding, maar die mongool met dat fluitje. Om zot van te worden. Als je daar naast zit slaag je die toch gewoon KO?
 
Legende Ronaldo erin gehaald om de lange ballen in de lucht erin te koppen, eens kijken of hij Weghorst kan nadoen (zal wel, met zijn parcours....)
 
Subiet staan de 2 ploegen uit de groep van België (Marokko en Kroatië) gewoon allebei in de halve finale :unsure:

Zet de prestatie van de rode duivels toch in een ander perspectief vind ik.
 
Hopelijk nu geen "luidroepende stemmen" om AFC teams op 5 te houden. Ze kunnen zo maar even het eerste Afrikaanse team worden die de halve finale op een WK haalt.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan