JanusDR
Well-known member
Voila, genoeg geluld, gewoon actie.In Frankrijk is het vanaf 15/1 "of gevaccineerd, of genezen"
![]()
Franse regering kondigt vaccinatiepas en sneller boostervaccin aan, maar geen nieuwe lockdown | VRT NWS Nieuws
Frankrijk is van plan om de zogenoemde gezondheidspas om te vormen tot een vaccinatiepas, een bewijs dat je gevaccineerd bent tegen COVID-19. Vanaf midden januari zal een negatieve coronatest dan niet meer volstaan om deel te nemen aan het openbaar leven. Het parlement moet wel nog goedkeuring...www.vrt.be
Ik zit hier nu in een land waar men de regel heeft ingevoerd om BUITEN mondmaskers verplicht te maken, terwijl 85% van de gehospitaliseerden niet- of halfgevaccineerden zijn.
Compleet onnozel.
Als de hele maatschappij maar blijft opdraaien voor die 'ja maar ik wil zelf beslissen' gastjes, dan gaat het goede humeur om daarmee te blijven discussiëren snel achteruit.

.
. Het gaat hem dan niet over het risico mekaar te besmetten, wel over geen risico nemen met ziekenhuiscapaciteit.
