Laat de verkiezingen dan maar komen niet?Dat betwijfel ik dan , een deel wil er echt wel verkiezingen. Ik zag met het vorig EK een banner in een match van Oekraïne met de duidelijke wens voor verkiezingen. Toevallig verwijdert met de rust. Verkiezingen zijn geen sinecure , maar niet onmogelijk.
*wil daarmee nog niet zeggen dat Oekraïne een dictatuur is.
Ik las onlangs een artikel waarin stond dat Zelensky 2des (en niet 1ste) zou eindigen bij nieuwe verkiezingen.
Maar na deze tirades van Trump kan het bijna niet meer anders of hij staat terug op één.
Dat is het gevaar: "Fraude" (moesten er toch verkiezingen komen)Maar hoe ga je in godsnaam geloofwaardige verkiezingen organiseren in een land dat gedeeltelijk bezet is door een vijandige macht, die er ook alles aan doet om het systeem op alle vlakken te destabiliseren?
En ook: waar ga je uw verkiezingen houden? Rusland zal dan ook eisen dat er verkiezingen komen in de 'bezette' gebieden. Wedden?