poeperman
Well-known member
Deze post werd afgesplitst uit relaties en seksualiteit, waar het ging over roken tijdens de zwangerschap.
Dan ben je niet alleen egoïstisch as fuck, maar ook gatachterlijk.
Serieus? Fuck man, moest mijn vrouw dat gedaan hebben had ze meteen een echtscheiding aan haar broek, no questions asked.Haar andere kinderen hebben de volle lading gekregen.
Dan ben je niet alleen egoïstisch as fuck, maar ook gatachterlijk.
Laatst bewerkt door een moderator:
. Alles wat ik eet/bestel volgt hij strikt op, bij alles wat in de boodschappenkar komt wordt eerst grondig het etiket met de ingrediëntenlijst gecheckt. Sommigen verklaren ons zot, maar wij zijn verantwoordelijk voor wat dat kleintje binnenkrijgt en wij willen dat zij de beste kansen krijgt.
. Dan ben je niet klaar voor kinderen, een moeder hoort haar kind te beschermen, niet het van dag één opzadelen met een waslijst aan gezondheidsrisico’s. Het is niet omdat die baby nu normaal lijkt dat er op latere leeftijd geen problemen zich kunnen uiten. Willen we niet de beste kansen voor onze kinderen? :/
. Maar vanop een afstandje/achteraf na kind X lijkt het wel een beetje overdreven.