Reverz
Well-known member
Dat kan allemaal wel goed zijn maar vergeet niet dat ook Van Aert nog nooit zo goed voorbereid aan het wegseizoen begonnen is...Vdp verrassend open in zijn interview met AD. Duidelijk dat hij niet mee doet aan dat verstoppertje dat de Roofthoofdjes graag spelen. Maar toch wel serieus klinkende uitspraken aan de vooravond van de rvv…:
“Mijn beste seizoensvoorbereiding ooit”
“Beste wattages gereden van de laatste 3 jaar”
“Voel me beter dan bij mijn rvv overwinning in 2020”
Ik denk dat we ons mogen opmaken voor een paar nummertjes van Mattje…
2019: Contractperikelen
2020: Herstellende van zijn Tour Accident
2021: Gekoerst tot zeer diep in 2020 EN véél te veel en te snel gecrossed. + uiteindelijk meer crossen gereden dan gepland, zo´n WB klassement geef je niet zomaar weg.
Dit is het eerste seizoen dat hij dus echt duidelijk voor de weg gekozen heeft en ook heel duidelijk voor de heilige week, anders laat hij de Strade niet schieten.
Also, er is ook de factor Laporte die in Wout zijn voordeel speelt natuurlijk. Dat is een luxe die niemand anders heeft.
Ik ben eens curieus voor straks. Gaat Pogacar zich hier echt al roeren of is dit voor hem zuiver een opstapje naar een nieuw monument? Ik denk niet dat hij nu echt wakker ligt van zo'n DdV



