Agony
Well-known member
Thorgan Hazard is volgens mij te goed voor de JPL als die fit en matchritme heeft, zou toch een dikke versterking zijn imo .
Wie zwier je dan uit de ploeg?
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Thorgan Hazard is volgens mij te goed voor de JPL als die fit en matchritme heeft, zou toch een dikke versterking zijn imo .
Thorgan zeker een goede transfer als hij fit kan blijven. Dat is wel een grote onzekerheid, want bij PSV mede daardoor geen succes gebleken.Tis natuurlijk makkelijk om op de nieuwe transfers te schieten terwijl den helft er nog geen 2 weken zijn
Schmeichel snap ik niet , is die Coosemans dan zo slecht ? Ofwel is Dupe ni echt een zekerheid .
Thorgan Hazard is volgens mij te goed voor de JPL als die fit en matchritme heeft, zou toch een dikke versterking zijn imo .
Ik ga de rekening nog niet maken van Fredje en Brian , vind ik gewoon te vroeg
DreyerWie zwier je dan uit de ploeg?
Ze zullen wel weten wat ze doen met de lonen. Ze zullen niet boven de limiet gaan.Die van Mannaert bij Club ook niet hé, maar voor elke Nusa mag je 2 Yaremchuks aankopen
Ik snap perfect dat er op korte termijn resultaten gehaald moeten worden, maar je zou toch denken dat Coucke lessen heeft getrokken van vroeger en nu iets minder riant lonen gaat uitdelen?... als ik me niet vergis hebben jullie terug opnieuw een zeer ruime kern om toch enkel competitie mee te spelen, nee?
Dreyer .Wie zwier je dan uit de ploeg?
Zag net een artikel dat het huiswerk van Club af is en enkel een vertrek van Sowah nog bespreekbaar is.Gaat Club nu eigenlijk nog een verdediger halen na het geklungel van de afgelopen weken of hoe zit het?
geen slechte ploeg nochtans, Kopenhagen.Fredberg opent FM 2023
Klikt Denemarken aan .
Kilkt op zoek spelers .
Wij worden gewoon FC Kopenhagen 2.0
Zekers niet , leider atmgeen slechte ploeg nochtans, Kopenhagen.

Ik hoop ergens dat ze niks bijhalen omdat ze van plan zijn Meijer centraal uit te spelen. Een gans seizoen Mechele-Spileers, dat overleef ik niet.Zag net een artikel dat het huiswerk van Club af is en enkel een vertrek van Sowah nog bespreekbaar is.
Centraal achterin is het toch wel heeel licht.
Omdat het dit seizoen gewoon nergens op slaat. Delcroix en Arnstad zijn ex spelers. Haalde verder enkel Tresor … 2 van de 13 transfers. En met wat fantasie Berge en Bruun Larsen met een jpl verleden, dat is dan 4 van de 13.Maar Kompany met "typische" JPL transfers linken, dat mag niet hoor![]()
En ivm Thorgan, ik kan me voorstellen dat Wouter zei dat hij Hazard wou hebben en gewoon niet beseft dat er nog andere rondlopen dan Eden
Omdat het dit seizoen gewoon nergens op slaat. Delcroix en Arnstad zijn ex spelers. Haalde verder enkel Tresor … 2 van de 13 transfers. En met wat fantasie Berge en Bruun Larsen met een jpl verleden, dat is dan 4 van de 13.