Op te hoesten door het Westen, wellicht.
hoeveel centen en jachten van de oligarchen hebben we nog staan?
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Op te hoesten door het Westen, wellicht.
Met al dat geld gaat het daar beter vertoeven zijn dan het voorheen was.717 miljard zeiden ze een tijdje terug.

max 200?hoeveel centen en jachten van de oligarchen hebben we nog staan?
En dat zou ook een interessant precedent geven, want als we dat mogen kunnen we in eigen land ook eigendommen van buitenlanders inpalmen en verpatsen. Gat in de begroting even dichtsmeren.max 200?
We zullen lang patatten mogen eten als het van onze politici afhangt want van Rusland ga je nougabollen krijgen.
Geef onze politici aub geen ideeën.En dat zou ook een interessant precedent geven, want als we dat mogen kunnen we in eigen land ook eigendommen van buitenlanders inpalmen en verpatsen. Gat in de begroting even dichtsmeren.
#MrStealYourYachtGeef onze politici aub geen ideeën.
Te oordelen naar de inhoud van "24 uur met Solovjov" - zal de leiding van het MvD binnenkort verantwoording moeten afleggen voor veel van wat zij voor en tijdens de oorlog deed (en vaker niet deed).
De centrale media hebben "plotseling" alle problemen gezien die sinds het begin van de zogenaamde "SWO" zijn "opgebloeid en geroken". En dat betekent dat er iemand "gesloopt" wordt. En een groot iemand. Waarschijnlijk zal de hoofdschuldige van onze briljante hergroeperingen uiteindelijk multiplex zijn. Ik kan zo'n "plotselinge verlichting" van gepatenteerde leugenaars van TV met niets anders verklaren.
En wie hem zal vervangen is nog niet bekend. Duidelijk is dat het een "zuiver technische figuur" zal zijn en dat Fanerny gegarandeerd de status van "kandidaat voor de opvolging" zal verliezen. En - het moet worden opgemerkt - met goede reden. We kunnen "de rollen omdraaien" zoveel we willen (en herinneren aan talloze andere "begunstigden" die hier de hand in hadden), maar het was het Ministerie van Defensie en zijn hoofd die een onschatbare en enorme bijdrage hebben geleverd aan het feit dat we nu op de drempel van een politieke en militaire ramp staan.
Vertaald met www.DeepL.com/Translator (gratis versie)
![]()
Live - Oekraïne valt met Flamingo-kruisraketten Russische defensiefabriek aan, ook andere doelwitten diep in Rusland getroffen
Lees de belangrijkste ontwikkelingen over de oorlog in Oekraïne hieronder in de liveblog. Download de app van De Morgen en krijg meteen een bericht bij belangrijk nieuws.www.demorgen.be
In beeld: Russische reservisten worden getraind om naar het front te gaan
Scrollen naar de foto's. Hopelijk krijgen ze toch oorbescherming want zo gaan ze snel hardhorig worden.

Gevonden op Quora, want dat kan niet aan de kwaliteit van Russisch ijzer liggen:![]()
Ik heb oud ijzer in mijn hof vanachter liggen die al 2 winters buiten ligt en dat er nog zo verroest niet uit ziet![]()
Flash oxidation.
Corrosion is a thermally-activated process. Which is just a fancy way of saying that the hotter the thing is, the faster the reaction occurs. If something is really, really hot (because a few hundred kilos of flammable fuel and ammunition propellants have all burned inside it) then the metal is going to react with the oxygen in the air really fast. Critically, once you get over a certain activation temperature the rate of oxidation really goes through the roof:
Ik bedoel, op welke manier gooit de VS olie op het vuur? Je doelt wellicht op de wapenleveringen die ze doen? Wat is het alternatief? Oekraïne aan hun lot overlaten?Geografisch gezien bedoel ik.
De mobilisatieverantwoordelijke zal de komende weken toch uit de buurt van ramen en trappen moeten blijven.Putin met de poepers?
The Russian president, Vladimir Putin, has said in televised comments that he signed a decree making “corrections” to the partial mobilisation drive he announced 21 September.
Reuters reports that speaking at a meeting with teachers, which was broadcast on state television to mark World Teachers’ Day, Putin said the decree would defer conscription for additional categories of students, including those enrolled at accredited private universities and certain postgraduate students.
![]()
Russia-Ukraine war: Putin changes mobilisation rules as Kremlin defends retreat from occupied regions – as it happened
Moscow says occupied Ukrainian regions ‘will be with Russia forever’ as Ukrainian forces continue rapid advancewww.theguardian.com
De mobilisatieverantwoordelijke zal de komende weken toch uit de buurt van ramen en trappen moeten blijven.
.Pas op met zo'n vragen dat je niet uit een raam valt!Waarom voorziet de EU allerlei sancties die de gewone bevolking treffen (verbod op Russische olie), maar dan bv geen verbod op diamanten? Heeft dat een speciale reden waarom die diamanten mogen blijven geïmporteerd worden?
Op vraag van België.Waarom voorziet de EU allerlei sancties die de gewone bevolking treffen (verbod op Russische olie), maar dan bv geen verbod op diamanten? Heeft dat een speciale reden waarom die diamanten mogen blijven geïmporteerd worden?
De 27 lidstaten moeten echter unanimiteit bereiken over een diamantban. Tot nu toe verzette België zich om de economisch erg belangrijke diamantnijverheid in Antwerpen niet in het gedrang te brengen. De sectorfederatie Antwerp World Diamond Centre (AWDC) zegt dat sancties 30 procent van de activiteiten kunnen wegsnijden en vooral rivaliserende hubs in bijvoorbeeld India ten goede zullen komen.
Over hoeveel jobs voor de gewone man/vrouw zou het hier gaan.
"Blijft olie op het vuur gooien"? Omdat ze een land dat naast de EU ligt, en dat brutaal binnengevallen wordt door een dictator, wapens leveren zodat ze zich kunnen verdedigen?De VS blijft ook maar olie op het vuur gooien en wij als europa zitten er midden in.
Er zal wel heel wat meer nodig zijn voor een heropbouw.
Er zit 350 miljard USD aan Russische centrale bank reserves geblokkeerd op niet-Russische rekeningen.Op te hoesten door het Westen, wellicht.
Nogal een sprong om van een brutale oorlogsinval en het kapotschieten van een land, een precedent te maken "om gemakkelijk de begroting te dichten", nietwaar...En dat zou ook een interessant precedent geven, want als we dat mogen kunnen we in eigen land ook eigendommen van buitenlanders inpalmen en verpatsen. Gat in de begroting even dichtsmeren.