Nja, ken weinig van de financien in die wereld maar lijkt me enorm spijtige zaak. Wel nog niet duidelijk over hoeveel van de aandelen het gaat, maar zal wel overgrote deel zijn als ze van voetbal weg willen.
Lijkt me dat ze vooral op lange termijn keken en hogerop wilden komen door goed bestuur en iets opbouwen, ipv zomaar geld in steken in moeilijke tijden. Daar plukken we nu de vruchten van. Ze zijn voetbalfan maar in eerste plaats toch vooral ondernemers die iets duurzaams willen bouwen. Daardoor hebben we geduld moeten hebben maar het heeft geloond.
Benieuwd voor de overnemers. Die moet eigenlijk ook dat stadion dossier overnemen, dus wie gaat zich daar aan wagen? Van uefa/fifa mogen we europees nog in j-b spelen net omdat we bezig zijn met stadion dossier dacht ik. Eigenlijk moeten ze hier gewoon eens priortiteit maken van ALLE stadion dossiers, ik snap BV zijn frustratie wel, hoeveel heeft dat al niet gekost aan tijd en moeite ... en geen einde in zicht.