Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Er zijn daar genoeg andere sites voor, en de zaken waar mensen naartoe gaan die op sociale media zitten, zijn niet altijd bepaald deze waar ik ook graag naartoe zou willen gaan.het enige dat ik mis aan facebook is dat mij dat wel op de hoogte hield van bepaalde gebeurtenissen, of dingen waar je naartoe kan gaan.
Die lokale "je bent van xxxxx" FB groepen beginnen meer en meer op een kattenkerkhof te lijken. Elke dag meerdere posts inclusief foto's genre: Iemand een katje kwijt? ZE IS DOOOOD!!!
"Politie net gepasseerd aan de dorpsstraat, wat aan de hand??"Hier is het elke dag van, hebben jullie die knal ook gehoord? Who gives a f*?
Eigenlijk de enige reden waarom ik nog dagelijks even op facebook ga.het enige dat ik mis aan facebook is dat mij dat wel op de hoogte hield van bepaalde gebeurtenissen, of dingen waar je naartoe kan gaan.
Idem. Ik volg bands en venues om zo wat op de hoogte te blijven.Eigenlijk de enige reden waarom ik nog dagelijks even op facebook ga.
Er is namelijk geen alternatief om de vele bands en zalen die ik volg int oog te houden zonder social media. Bandsintown is hoegenaamd geen valabel alternatief de moment dat je ook maar iets richting de underground gaat dus ik hang er nog wat aan vast vrees ik.
Kan je opkuisen met de browser extensie FB Purity.Jammer genoeg is dat algoritme zo fucked dat die feed waardeloos is geworden door alle random content dat het daar ook best wat werk is om alles bij te houden.
Ge hebt het afgelopen jaar genoeg regen had voor een heel decennium.Begin februari is de tuin opgeleverd en sindsdien amper regen gevallen. Echt niet te geloven maar ik erger me mateloos aan het goede weer. Zou beter zijn voor m'n planten als het eindelijk eens wat zou regenen. Is toch niet normaal dat ik gelijk een marginaal in de late winter heb moeten sproeien voor m'n grasmatten djeezus christ
Maar die overbejaarde vrouw is vermoedelijk ook nog gekleed in een warme broek, een onderhemd, blouse, warme zelfgebreide wollen gilet en sjaal alsof ze een Siberische winter verwachtIk zit in de wachtzaal van het ziekenhuis voor een echo van mijn elleboog. (Zie post )
Ik ben een professionele "ik heb het altijd te warm" persoon dus ik vind het hier verchroeiend heet.
Maar ik ken mezelf, dus dacht dat het wel weer aan mij lag.
Komt hier een overbejaarde vrouw binnen die luidop zegt: "Amai da is hier warm!". Dus het ligt niet aan mij
Ik zit hier nu wel in T-shirt en het zweet druipt enerzijds van mijn voorhoofd en anderzijds via m'n ruggengraat recht in m'n "spaarpot".
.Dat is een 100% logische gedachtengang van u.Maar die overbejaarde vrouw is vermoedelijk ook nog gekleed in een warme broek, een onderhemd, blouse, warme zelfgebreide wollen gilet en sjaal alsof ze een Siberische winter verwacht.

Onlangs een aanmaning (extra kosten) verkregen. Ik bel en zei: "Waar zijn de originele factuur en de herinneringsbrieven?"Uiteindelijk biedt de post ook niet altijd een betere oplossing. Ik heb al vaak meegemaakt dat het nooit aankomt, of dat het soms pas twee weken na de vervaldatum van de factuur bezorgd wordt. Dan sta je daar te blinken...
Welk bewijs heb je dat je mail is aangekomen?Onlangs een aanmaning (extra kosten) verkregen. Ik bel en zei: "Waar zijn de originele factuur en de herinneringsbrieven?"
Reactie: "Ah deze hebben we met de post naar jou verstuurd"
1 probleem: Ik heb deze nooit verkregen. Bewijs dat maar eens als stielman (en dat kon men niet want ik heb ze dus echt niet aan gekregen om één of andere reden). Ja dan kan je als stielman maar één ding doen: die extra kosten laten vallen.
Verstuur je alles per email dan is er tenminste een bewijs van ontvangst (per post kan dit ook maar dit kost je extra centjes, via email is het gratis).
