sharpshot Well-known member 16 oktober 2022 #3.261 Hazz zei: Toch een opvliegend bazeke, Silva. Klik om te vergroten... Voor de rest weinig getoond, blind naar voor lopen en inzet dat zit er in vandaag, de rest is toch gene vette
Hazz zei: Toch een opvliegend bazeke, Silva. Klik om te vergroten... Voor de rest weinig getoond, blind naar voor lopen en inzet dat zit er in vandaag, de rest is toch gene vette
Babaluna Well-known member 16 oktober 2022 #3.263 Pinkman zei: Vooral funny omdat hij in de eerste helft bijna Mechele een dubbele neusbreuk trapt en dan nu wat flauw doen over een licht handje. Klik om te vergroten... Das nen omhaal he , of gaan we dat erook al uithalen
Pinkman zei: Vooral funny omdat hij in de eerste helft bijna Mechele een dubbele neusbreuk trapt en dan nu wat flauw doen over een licht handje. Klik om te vergroten... Das nen omhaal he , of gaan we dat erook al uithalen
Silence Well-known member 16 oktober 2022 #3.268 Goeie redding, maar geen wereldsave hè. Peter komt bijna klaar, een keeper staat er om ballen te pakken.
Goeie redding, maar geen wereldsave hè. Peter komt bijna klaar, een keeper staat er om ballen te pakken.
J JelleCa Well-known member 16 oktober 2022 #3.269 Silence zei: Maar ey wel nog maar 1 doelpuntje verschil hè Zou Mazzu weten dat ge dan ook geen punten krijgt ? Klik om te vergroten... Hij heeft de eerste helft alvast gelijkgespeeld tegen de huidige kampioen hé!
Silence zei: Maar ey wel nog maar 1 doelpuntje verschil hè Zou Mazzu weten dat ge dan ook geen punten krijgt ? Klik om te vergroten... Hij heeft de eerste helft alvast gelijkgespeeld tegen de huidige kampioen hé!
E Evert Well-known member 16 oktober 2022 #3.270 Silence zei: Maar ey wel nog maar 1 doelpuntje verschil hè Zou Mazzu weten dat ge dan ook geen punten krijgt ? Klik om te vergroten... Felice kan straks op de borst kloppen dat ze tegen een Europese grootmacht in de eerste helft gelijk hebben gespeeld!
Silence zei: Maar ey wel nog maar 1 doelpuntje verschil hè Zou Mazzu weten dat ge dan ook geen punten krijgt ? Klik om te vergroten... Felice kan straks op de borst kloppen dat ze tegen een Europese grootmacht in de eerste helft gelijk hebben gespeeld!
Dr. Sheldon Cooper Well-known member 16 oktober 2022 #3.271 Na de goal echt wel niks meer van ons. Voetbal toch eens
BleKKie Well-known member Crowdfunder FE 16 oktober 2022 #3.272 Dr. Sheldon Cooper zei: Na de goal echt wel niks meer van ons. Voetbal toch eens Klik om te vergroten... Idd, laten nu weer betijen, straks gewoon 1-1 en daar staan we schoon. Edit: en daar was ie bijna dus, zucht.
Dr. Sheldon Cooper zei: Na de goal echt wel niks meer van ons. Voetbal toch eens Klik om te vergroten... Idd, laten nu weer betijen, straks gewoon 1-1 en daar staan we schoon. Edit: en daar was ie bijna dus, zucht.
Silence Well-known member 16 oktober 2022 #3.273 Wel mogelijkheden gehad om een punt te pakken uiteindelijk. Verschil in kwaliteit om het uit te spelen op beslissende moment
Wel mogelijkheden gehad om een punt te pakken uiteindelijk. Verschil in kwaliteit om het uit te spelen op beslissende moment
Hazz Well-known member Crowdfunder FE 16 oktober 2022 #3.274 Als Balanta op snelheid gepasseerd wordt is't toch ook bibberdebibber.
K kingjulie Well-known member 16 oktober 2022 #3.279 Winnen zou mooi zijn, inlopen op de andere ploegen. Titel spannend houden. Het is moeilijk Antwerp iets te gunnen met zo'n vreselijke voorzitter.
Winnen zou mooi zijn, inlopen op de andere ploegen. Titel spannend houden. Het is moeilijk Antwerp iets te gunnen met zo'n vreselijke voorzitter.