Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Bwa...
![]()
Kaarten voor dit weekend/volgende week zijn quasi dezelfde als een maand geleden. Ook hetzelfde probleem, gebrek aan een trekpaard in de oostelijke Middelandse Zee waardoor de kou ons niet kan bereiken. Ook weinig diepe kou voorradig. Maar wel een kansrijke setting voor de winterliefhebbers als dit dicht bij de werkelijkheid komt. Er moet wel duidelijk nog wat steun komen in de ensemblemodellen en weerpluim. Voorlopig zie ik dat nog te weinig, maar dat is wellicht omdat de meeste van deze virtuele setting weinig of niets oplevert. Dat kan de komende dagen veranderen als de verwachtingen preciezer worden.
![]()
![]()
Dat klopt.Dat is voor Las Palmas, ligt in het noorden en is meestal veel meer regen/bewolking dan het toeristische zuiden.
In Maspalomas volgende dagen gewoon vollenbak zon en +21graden.
En dat in combinatie met een blokkade kan siberische toestanden geven.![]()
windpluim, vanaf zaterdag wind vanuit het oosten.
in eerste instantie zal het wellicht kans op nachtvorst zijn met overdag een graad of 4-5°C. Geleidelijk aan kan het dag na dag een beetje meer afkoelen, en als het patroon aanhoudt komt de kou dan wel vanzelf zoals sommige modellen suggereren.
Mooi, maar nog een beetje te ver vooruit, en ook wel uitbijters in het ensemble
![]()
Het gaat wel de goede kant op.