WTF zeg, dienen Tedesco is het toch helemaal kwijt? Die wissels? Zelfs nu de keeper wisselen?
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Voor mij totaal niet. Vranckx gaf mij de eerste helft een betere indruk. Tielemans heeft toch amper ballen gezien.Asmo heeft gewoon gelijk , is ook de enigste van de 3 die is naar voren voetbalt
Kaminski, nog een Neerpede debutant erbij.![]()
Een 3 a 4 seizoenen bij Anderlecht gezeten ook. Maar verschiet er van hoe oud die al was toen die bij ons aankwam. Dus stelling vervalt enigszins.Wat heeft Kaminski met Neerpede van doen? Die komt toch van die jeugd van Gent en daarna naar Beerschot?
Een 3 a 4 seizoenen bij Anderlecht gezeten ook. Maar verschiet er van hoe oud die al was toen die bij ons aankwam. Dus stelling vervalt enigszins.
Dat worden weer vriendschappelijke wedstrijden om te vergeten dus...
Tegelijk vraag ik me af wat we met Batshuayi van zin zijn
Openda is nr. 2 voor de spits hopelijk? Of beter nog: Openda samen met Trossard. Maar ik zie dus niet in welk scenario we Batsman nog gaan inzetten.

Simpel, maakt belachelijk veel goals. Waarschijnlijk zelfs meer per minuut dan Lukaku.- Ik herhaal de vraag: wat zijn we in godsnaam met Batshuayi. Die moet gewoon niet mee naar het EK, je hebt er helemaal niks aan. Hij gaat niet in duel, is niet sterk in de lucht, kan de bal niet bijhouden, maakt geen slimme loopacties enz. enz. Misschien is zijn gat heel warm, leuk voor op de bank. Openda werkt zich tenminste nog kapot (doorjagen, proberen gaten in te spurten).
Ik vermoed dat hij hen nu minuten geeft als blijk van vertrouwen en de boodschap dat ze niet zuiver de meelopers of kernvulling zijn.Weinig verrassend hé, hier stond een ploeg op het veld die nog nooit heeft samengespeeld en dat zag je. Geen idee welke lessen Tedesco hieruit dacht te trekken, buiten een paar jongens matchritme op te doen.
https://twitter.com/_MrDoorey
@_MrDoorey
Almost died today. A robber came into my house with a loaded gun and aimed at me. Luckily, Belgium was playing vs Ireland on the TV. The match was so BORING the robber fell asleep & I had time to call the police. Thank you
@BelRedDevils
!
Nee hoor. Lukaku scoorde 83 doelpunten in 7.253', Michy 27 in 2.557'. Om de 87' vs om de 94'.Simpel, maakt belachelijk veel goals. Waarschijnlijk zelfs meer per minuut dan Lukaku.
WTF zeg, dienen Tedesco is het toch helemaal kwijt? Die wissels? Zelfs nu de keeper wisselen?
Ik moest de match na 50 minuten uitzetten omdat de kinderen naar Paw Patrol wouden kijken, maar heb daardoor dit dus helemaal gemist. Sorry, maar dit is toch absurd? Waarom zou je dat zelfs proberen?Ik quote gewoon mezelf:
Ik heb enkel het laatste half uur gezien.
- Ik herhaal de vraag: wat zijn we in godsnaam met Batshuayi. Die moet gewoon niet mee naar het EK, je hebt er helemaal niks aan. Hij gaat niet in duel, is niet sterk in de lucht, kan de bal niet bijhouden, maakt geen slimme loopacties enz. enz. Misschien is zijn gat heel warm, leuk voor op de bank. Openda werkt zich tenminste nog kapot (doorjagen, proberen gaten in te spurten).
- Fascinerend dat Onana plots als centrale verdediger werd ingebracht. Gezien zijn kwaliteiten is het niet helemaal van de pot gerukt, maar het zou alleen kunnen indien we genoeg kwaliteit hadden op het middenveld, wat niet het geval is.
- Ik zag vooral spelers die nog veel te groen zijn. Het was natuurlijk ook tegen Ierland natuurlijk
Goed, misschien dat ik dinsdag wel kijk tegen Engeland. Ik neem aan dat Tedesco daar met de A ploeg (min KDB) wil starten.