Corona: Wat waren jouw symptomen en wat is de huidige status?

Welke symptomen had je en heb je nog last?

  • Geur- en smaakverlies - nog altijd last

    Stemmen: 22 7,1%
  • Geur- en smaakverlies - geen last meer

    Stemmen: 25 8,1%
  • Koorts

    Stemmen: 34 11,0%
  • Vermoeidheid (spierpijnen)

    Stemmen: 63 20,3%
  • Verkoudheid

    Stemmen: 62 20,0%
  • Ziekenhuisopname - gerevalideerd

    Stemmen: 2 0,6%
  • Ziekenhuisopname - nog revaliderend

    Stemmen: 0 0,0%
  • Niks gemerkt van last

    Stemmen: 16 5,2%
  • Andere (verklaar in comments)

    Stemmen: 17 5,5%
  • Hoofdpijn

    Stemmen: 42 13,5%
  • Niet besmet geweest/ik weet niet of ik corona heb gehad

    Stemmen: 202 65,2%

  • Totaal aantal stemmers
    310
Status
Niet open voor verdere reacties.
Trump, deze keer geen opmerkingen over hoe pijnlijk het was, mag ik ervan uitgaan dat het nu efkes 10 seconden tranen in de ogen was en klaar?
 
Trump, deze keer geen opmerkingen over hoe pijnlijk het was, mag ik ervan uitgaan dat het nu efkes 10 seconden tranen in de ogen was en klaar?
ik moet pas morgen gaan hé , schatteke. laat ons hopen!.

anders zien ze me daar zeker nooit meer terug, en doe ik niet meer mee aan dit circus
 
ik heb me nooit plichtsbewust genoemd. leg me geen woorden in de mond :)


soit, laat ons er misschien even van uit gaan dat ik positief test, wat is dan nu de volgende stap?
10 dagen quarantaine , ja daar ben ik al 5 dagen mee bezig, tegen dan misschien nog 3 dagen. ok .
en dan? mijn contacten opgeven? tja niemand dus, want was alleen in zelfquarantaine.

en daarna, na 10 dagen, wat als mijn symptomen nog steeds hoest zijn?
ga ik dan moeten blijven PCR testen ondergaan?
pff dan ga ik alsnog hem annuleren hoor.... of zeg ik tegen de contact tracers dat ik geen symptomen meer heb.
want voort zelfde geld is mijn hoest helemaal losstaand van corona!
Uw isolatie (geen quarantaine) start vanaf uw positieve test. Ge kunt misschien proberen opwerpen dat ge al langer symptomen hebt, geen idee of ze dat zullen aanvaarden.

Ge moet uw contacten opgeven vanaf 2 dagen voor de start van uw eerste symptomen, toen zat ge nog niet in zelfquarantaine vermoed ik.

Ge moogt uit isolatie als uw symptomen merkbaar verbeterd zijn en hé al 3 dagen geen koorts meer hebt. Als ge tegen het einde van uw isolatie zieker zijt geworden dan blijft ge in isolatie (en check dan eens met uw huisarts uiteraard). Een nieuwe pcr test moet ge niet ondergaan.

Tegenwoordig nemen apothekers ook testen af bij mensen met symptomen. Is een paar weken geleden veranderd.
Ahah! Maar nog steeds geen pcr test daar natuurlijk. Had wel sneller uitsluiting gegeven voor Trump (maarja, het doet al veel pijn bij een apotheker)
 
Eens je positief bent, word je de eerste maanden niet meer getest (4-6m)

De pcr testen voor mensen met symptomen zijn ALTIJD gratis, die staan los van de testen voor op reis en evenementen.

Je kan je testresultaten opvolgen via cozo of mijngezondheid.be
Ons labo bezorgt momenteel de resultaten tussen de 24 en 36 uur.
Phew, ik krijg geen liefde van Trump als ik hem antwoordt. Ik voel mij gediscrimineerd
 
laatste vraag: dus ik heb via mijn paspoort een code moeten opvragen, dus dit is nu 1 van de 2 gratis testen die ik nu ga ondergaan?
nadien dus nog slechts 1 gratis test over? indien nodig....
Was het systeem van die 2 gratis testen niet voor de mensen die tegen de zomervakantie de kans nog niet hadden gehad om dubbel gevaccineerd te zijn, zodat ze op reis konden of naar festivals met de gratis tests?
Hier is men volgens mij al enkele maanden mee gestopt (en kon ook niet als volledig gevaccineerde).
Maar met symptomen is het gratis via de vragenlijst hierboven gepost of via de huisdokter als je daar toch al moet zijn ofzo.
 
En zelfs dat geeft geen zekerheid op besmetting.
Iemand die ik ken zijn dochtertje was dit voorjaar besmet en had een "hoge viruslading", ze was dus zeer besmettelijk.
Hij heeft heeft haar in zijn gezicht laten ademen en weet ik wat allemaal, toch werd hij niet besmet. En dat zelfs zonder vaccinatie!

Ja ja, dat coronavirus is zeer besmettelijk.
De deltavariant van het coronavirus heeft een R0 waarde van 7-9 (zonder vaccinatie). Van de gekende ziekten zijn alleen mazelen en waterpokken besmettelijker ( R0=15 en R0=9)
Verkoudheid en griep hebben een R0 van 2.
Iemand die met COVID besmet is, besmet dus gemiddeld 4 x meer mensen dan iemand met de griep of een verkoudheid

Ja, dat coronavirus is zeer besmettelijk.
 
Ik heb echt de indruk dat het overal zit, nog nooit zo meegemaakt. Vandaag melding van hoogrisicocontact, ga ik pcr doen en de 2 zonen van het school/opvang halen, krijgen we daarna mail van de opvang dat er daar een laagrisicocontact geweest is in de groep. Bij de vriendin opt werk ook positieve gevallen.

Laatste weken met 3 mensen gepraat die naar een trouw geweest zijn, op elke trouw binnen de week 10 tot 30% van de aanwezigen positief. Het is misschien omdat het nu veel rond mij is maar ik denk dat ze morgen weer de bubbels gaan bovenhalen.
 
ok net terug, was wel een uurtje te vroeg maar ze maakten geen probleem.

"en meneer , heb je het al eens gehad zo'n pcr test?"

"ja, en het deed pijn bij mijn huis arts. vandaar dat ik naar hier kom. tschijnt dat het hier minder pijnlijk is".
dus ze wisten waar ze aan toe waren...


en wonderbaarlijk, het viel idd goed mee.
wel wat surreële toestanden, super druk, wenende kinderen, aanschuiven, reclameren.... precies een scene uit een apocalyptische film.

nu dus wachten geblazen :)
bijna zeker dat ik geen corona heb hoor, loop al 4 weken te hoesten door mijn reisje naar madrid met 1 november, te weinig warme kledij mee, en daar dus verkoudheid opgelopen, en niet goed verzorgd wellicht....
maar ja, das nu het nieuwe normaal zeker. dokter wil je niet meer behandelen, alvorens PCR test. alles lijkt corona te zijn dag van vandaag :)
 
nu dus wachten geblazen :)
bijna zeker dat ik geen corona heb hoor, loop al 4 weken te hoesten door mijn reisje naar madrid met 1 november, te weinig warme kledij mee, en daar dus verkoudheid opgelopen, en niet goed verzorgd wellicht....
maar ja, das nu het nieuwe normaal zeker. dokter wil je niet meer behandelen, alvorens PCR test. alles lijkt corona te zijn dag van vandaag :)
Allez jong...

Het is volgens u een verkoudheid maar zeker geen corona. Want ja alles is zogezegd corona tegenwoordig en dat is het nieuwe normaal en blahblahblah.

Kheb nog nooit gehoord van een verkoudheid waarbij men zijn smaak verliest.
 
Allez jong...

Het is volgens u een verkoudheid maar zeker geen corona. Want ja alles is zogezegd corona tegenwoordig en dat is het nieuwe normaal en blahblahblah.

Kheb nog nooit gehoord van een verkoudheid waarbij men zijn smaak verliest.
12 uur smaak kwijt ja ; big deal.

en corona moet je normaal 10 dagen in quarantaine, en zou je zelf moeten genezen zijn met milde symptomen.

hewel, ik zit al een maand met die hoest, ewel dan moet ik wel heel "zware corona" hebben hoor volgens jouw.
en voel me dus totaal niet ziek. enkel hoest.

is gewoon een zuivere bronchitis , maar ja artsen zijn overwerkt, en ze zijn bang van besmette mensen... en ergens snap ik dat wel.
 
12 uur smaak kwijt ja ; big deal.
Euh, ja? Dat is geen normaal symptoom voor een griep of verkoudheid hoor.
en corona moet je normaal 10 dagen in quarantaine, en zou je zelf moeten genezen zijn met milde symptomen.
Dat eerste deel wel, dat tweede slaat toch nergens op? Er zijn er meer dan genoeg die langer dan tien dagen ziek zijn van Corona. Die tien dagen quarantaine zijn enkel als je symptomen tegen dan weg zijn of als je er geen hebt.
hewel, ik zit al een maand met die hoest, ewel dan moet ik wel heel "zware corona" hebben hoor volgens jouw.
en voel me dus totaal niet ziek. enkel hoest.
Voor hetzelfde geld heb je helemaal geen Corona, maar het kan echt wel perfect dat een hoest (of andere symptomen) die je krijgt van Corona langer dan tien dagen of een maand duurt.
is gewoon een zuivere bronchitis , maar ja artsen zijn overwerkt, en ze zijn bang van besmette mensen... en ergens snap ik dat wel.
Misschien kunnen we best de artsen hun werk laten doen en op hun vertrouwen in plaats van aan zelfdiagnose te doen? Dat deed zelfs jouw grote voorbeeld toen hij besmet bleek te zijn.

Opnieuw: ik zeg niet dat je het sowieso hebt, maar wat voor een reality-bending trip is me dat hier zeg. Is dat omdat je jezelf wil overtuigen dat je het niet hebt omdat je bang hebt voor het virus? Dat mag hoor, ik bedoel dat niet verwijtend.

te weinig warme kledij mee, en daar dus verkoudheid opgelopen
Hoe warm of koud je gekleed bent heeft niks te maken met een verkoudheid oplopen, trouwens.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan