En wat wanneer het capaciteitstarief komt? dan wordt het nog wat interessanter neem ik aan?Nadeel: je bent enkele duizenden euros kwijt.
Voordeel: je kan 100-400 euro (misschien intussen wel meer?) besparen per jaar in je elektriciteitsafname.
Je kan je voordeel hier het best proberen inschatten als je de data hebt: https://mijn-thuisbatterij.be/
Natuurlijk kan dit veel veranderen door veranderende verbruiksmodaliteiten (zwembad, inductievuur, elektrische auto, thuiswerk, etc.).
Weet iemand als er sprake is van actuele stroom prijzen voor particulieren in de toekomst? Zodat je ook de thuisbatterij snacht in de winter kan laden van het net wanneer de stroom goedkoop is en die dan kan gebruiken om de dure stroom tijdens piek momenten te ontwijken?



