Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Omdat Quick-Step, na het ontbinden van Highroad/HTC/Columbia het team is waar hij zijn grootste successen heeft gehaald? Omdat hij de omkadering kent? Omdat hij weet het dat het een team is dat zeer sterk inzet op zeges in kwantiteit en de ploeg daar ook op voorzien is.Er zijn 19 WT ploegen als hij zijn eigen sponsors had waarom eindigde hij dan niet bij een van die andere teams? Dat is toch omdat PL iets unieks heeft op gebouwd.
Alleszins voldoende voor Caleb Ewan om alle 3 de grote rondes te rijden. Als er in de Giro maar 2 kansen zitten laat die de Giro wel schieten en rijdt hij gewoon Tour/Vuelta me dunkt.Vanavond eens m'n Giro gids doornemen. Ik dacht dat er wel een goed aantal kansen voor sprinters inzaten?
It's not gonna happen. Om Merckx te evenaren heeft hij nog 4 stuks nodig.stel u voor dat em naar de tour gaat en toch nog het record van merckx pakt. Dat zou best wel iets zijn dan!
). En dan zijn er toch een aantal mannen die intrinsiek gewoon sneller zijn op dit moment: Ewan, Merlier, Demare (weet echter niet, wie wel en niet de Tour rijdt). En dan zijn er nog nog nen hoop mannen waar ik Cav niet noodzakelijk tegen zie winnen als ze in vorm zijn: Pedersen, Nizzolo, Laporte, Ackermann... Van Aert, van der Poel?Is daar ook een fysieke gids van zoals met de Tour de France dan? Wel tof moest het zo zijnVanavond eens m'n Giro gids doornemen. Ik dacht dat er wel een goed aantal kansen voor sprinters inzaten?
De Cavendish van bij HTC en bij Qhubeqa, dat was de allerbeste Cav.Wat een lelijk manoeuvre van Zabel vandaag zeg... ik denk niet dat het heel veel verschil uit maakt voor de uitslag maar dat was naar mijn gevoel bewust en als je ziet met wat voor een bende ze daar komen aanstormen... levensgevaarlijk.
Omdat Quick-Step, na het ontbinden van Highroad/HTC/Columbia het team is waar hij zijn grootste successen heeft gehaald? Omdat hij de omkadering kent? Omdat hij weet het dat het een team is dat zeer sterk inzet op zeges in kwantiteit en de ploeg daar ook op voorzien is.
Al die dingen samen maken dat Quick-Step voor hem de logische keuze was om zijn carrière af te sluiten omdat er geen enkel ander team is waar hij nog zoveel kansen zou krijgen op winst, al was het maar in de Ronde van Turkije. En uiteindelijk is dat toch waarvoor iemand als Cav nog koerst.
Alleszins voldoende voor Caleb Ewan om alle 3 de grote rondes te rijden. Als er in de Giro maar 2 kansen zitten laat die de Giro wel schieten en rijdt hij gewoon Tour/Vuelta me dunkt.
It's not gonna happen. Om Merckx te evenaren heeft hij nog 4 stuks nodig.
Quick-Step gaat nooit Bennet aan de kant schuiven voor de Tour (tenzij die van de trap valt een week voor de Tour). En dan zijn er toch een aantal mannen die intrinsiek gewoon sneller zijn op dit moment: Ewan, Merlier, Demare (weet echter niet, wie wel en niet de Tour rijdt). En dan zijn er nog nog nen hoop mannen waar ik Cav niet noodzakelijk tegen zie winnen als ze in vorm zijn: Pedersen, Nizzolo, Laporte, Ackermann... Van Aert, van der Poel?
In de hypotetische situatie waar we Bennet even wegdenken en Cavendish krijgt zijn kans kan het zeker nog dat hij een rit wint. Maar 4, laat staan 5? No way in hell. Alanya is Parijs niet.
Trivia fact: Cavendish heeft zijn minst productieve Tours in dienst van Quick-Step gereden. 3 overwinningen op 3 deelnames. Bij Sky deed hij dat in 1 jaar, bij Qhubeka in het jaar na Quick-Step pakte hij er 4. HTC 20 op 4 jaar...
Volgens CQ ranking was zijn beste seizoen ooit zijn 1ste seizoen bij Quickstep.De Cavendish van bij HTC en bij Qhubeqa, dat was de allerbeste Cav.
Bij Quickstep nooit die absolute dominantie gehaald in de tour...maar dat waren toen ook wel jaren waarbij Kittel en Greipel op hun top waren. Aan het begin van zijn carriere bij HTC had hij eigenlijk geen concurrentie... Hushovd, Alejet, Farrar... dat was toch een niveauke lager dan Cav
Het ging enkel over tdf...Volgens CQ ranking was zijn beste seizoen ooit zijn 1ste seizoen bij Quickstep.
Oops nevermind danHet ging enkel over tdf...
Tja, de 2de snelste man op dat moment was André Greipel en aangezien die in dezelfde ploeg reed kwam dat (bijna) nooit in conflict.De Cavendish van bij HTC en bij Qhubeqa, dat was de allerbeste Cav.
Bij Quickstep nooit die absolute dominantie gehaald in de tour...maar dat waren toen ook wel jaren waarbij Kittel en Greipel op hun top waren. Aan het begin van zijn carriere bij HTC had hij eigenlijk geen concurrentie... Hushovd, Alejet, Farrar... dat was toch een niveauke lager dan Cav
Niet moeilijk als je 260 punten krijgt om 6 keer van Doha naar Doha te rijden terwijl een Tour rit maar 80 punten oplevert.Volgens CQ ranking was zijn beste seizoen ooit zijn 1ste seizoen bij Quickstep.
Als je drie keer op rij de betere bent van Philipsen, moet je eigenlijk naar een grote ronde durven gaan.
Goh, de Vuelta is wel nog lang natuurlijk. Ik vind het ook wat dubbel om naar de Giro te trekken met een volledig team rond Evenepoel, dan leg je die jongen toch veel te veel druk op terwijl die letterlijk nog geen kilometer competitie in de benen heeft? Almeida heeft natuurlijk wel wat "recht van spreken", maar maakt die echt kans? Geen idee eigenlijk, heb hem niet echt gevolgd dit jaar.Een grote ronde moet er zeker nog inzitten, maar als ik DQS was, zou ik hem gewoon naar de Vuelta sturen. In de Giro alles op Evenepoel of Almeida en in de Tour kan je gewoon niet naast Bennett.
Ja, tuurlijk. En in de Tour of zelfs de Vuelta gaat hij er ook niet zomaar drie op rij winnen hé. Het zal sowieso een beetje moeten meezitten, maar nog eens uitpakken op een echt hoog niveau moet toch zeker nog te doen zijn voor hem als je hem nu bezig ziet.Cav gaat natuurlijk met dat record nog wel in z'n achterhoofd zitten, maar een Tour-sprint tegen de wereldtop is nog iets anders dan wat ritten in Turkije tegen Philipsen natuurlijk
Ik had Hodeg ook op die lijst zien staan maar op die lijst staat 10man. Met hoeveel mogen ze starten? 8? Ik kan mij niet voorstellen dat ze Hodeg gaan mee pakken toch? Als ze Hodeg wel meepakken kunnen ze beter Cavendish meenemen lijkt mij.Cav 3 op een rij. Philipsen voor de 3x op rij geklopt. Dat stelt toch teleur, had er meer van verwacht maar dat komt vooral omdat onze commentatoren daar dikwijls zo lyrish over doen die jongen zou alles moeten kunnen klassiekers en sprinten maar dat valt toch wat tegen. Nu heeft nog de jeugd natuurlijk.
DQS in de Giro is meer dan enkel Evenepoel en Almeida hé, ook Knox, Bagioli en Honoré zijn jeugdige talenten die mogen ook eens hun kans krijgen.
Trouwens nu staat Hodeg ook op de lijst
Giro d'Italia 2021 Stage 21 (ITT) results
Egan Bernal is the winner of Giro d'Italia 2021, before Damiano Caruso and Simon Yates. Filippo Ganna is the winner of the final stage.www.procyclingstats.com
Vreemd. Als je Cav meeneemt heb je ook nog een leadout of 2 nodig en wie laat je er dan uit? Dus misschien maar best zo.
Ik denk trouwens dat Bennet zowel Tour als Vuelta doet.