Wielerseizoen 2021

Status
Niet open voor verdere reacties.
Vansevenant gaat op deze manier ook gewoon top 10 eindigen in zijn eerste WT etappekoers (die hij uitrijdt). Uitstekend geanticipeerd.

Astana UAE in het verlies gewerkt voor absoluut niets aangezien Izaguirre er ook gewoon afgaat bij de eerste versnelling natuurlijk. Roglic bedankt. Ook wel gewoon domme keuze van UAE om Pogacar zich dood te laten rijden voor McNulty. Die ging dat toch nooit volhouden.
 
De keuze om Pogacar te laten werken in het dal voor MC nulty is gewoon raar/dom. Vansevenant zeer sterk bezig idd!
Begreep ik ook totaal niet. No way dat McNulty hier zelfs had standgehouden zonder die afdaling. Bergop gewoon niet sterk genoeg, dat zagen we vorig jaar al in de Giro.
 
Knappe overwinning van Roglic. Zowel in de eerste als de laatste etappe toch even de puntjes op de i gezet.
 
Dit is weer een mooi staaltje van de winnaar heeft altijd gelijk. 2 dagen geleden werd er nog (niet onterecht) gelachen om de tactiek van Jumbo, vandaag zet de Roglic iedereen op zijn plaats en eindigt Vingegaard, net omwille van die rare stoot van donderdag, uiteindelijk 2de in het algemeen klassement. Achteraf bekeken dus geen slechte move maar als Roglic er vandaag echter niet in slaagt van McNulty te doen wankelen zit iedereen te lachen met Jumbo... :)
 
Toch heerlijk om te zien hoe goed Valverde dit seizoen is!
Zalige finish ook vandaag, zelden twee renners van een verschillende team zo glimlachend samen over de streep zien gaan :love:
 
Dit is weer een mooi staaltje van de winnaar heeft altijd gelijk. 2 dagen geleden werd er nog (niet onterecht) gelachen om de tactiek van Jumbo, vandaag zet de Roglic iedereen op zijn plaats en eindigt Vingegaard, net omwille van die rare stoot van donderdag, uiteindelijk 2de in het algemeen klassement. Achteraf bekeken dus geen slechte move maar als Roglic er vandaag echter niet in slaagt van McNulty te doen wankelen zit iedereen te lachen met Jumbo... :)
Roglic heeft hier toch vooral zo'n manoeuvre kunnen opvoeren omdat ze bij UAE aan het trollen waren of zo. Hoe haal je het in je hoofd om Pogacar op kop te laten sleuren voor McNulty, waarvan je eigenlijk met een beetje gezond verstand hoort te weten dat hij zijn trui gaat verliezen. Dat Hirschi nog vol op kop gaat rijden kan ik nog snappen, maar Pogacar moet in zo'n situatie eigenlijk gewoon Roglic volgen en zich niet bezighouden met zijn gele ploeggenoot.

Ik wil hiermee niet beweren dat Roglic geen eindwinst pakt, maar we hadden toch een spannendere strijd gekregen voor het klassement.
 
Die is toch maar echt beginnen sleuten vanaf ze met twee waren. Lijkt me dat Roglic zeker de eerste 30km van de ontsnapping het merendeel van het werk gedaan heeft.
deed ervoor ook al meer dan zijn werk en hij red gewoon Roglic die stikkapot de laatste 5km.

Maar het is wel Roglic zijn verdienste dat hij in die situatie zat door vollen bak te koersen
 
Deze ronde niet echt gevolgd. Kunnen jullie al het niveau van Hirschi inschatten? Want er waren toch wel wat vraagtekens ivm zijn conditie.
 
Vandaag heeft hij toch aardig wat werk kunnen opknappen voor Pogacar en McNulty toen het peloton al serieus uitgedund was, slecht is hij zeker niet. Maar net zoals bij de G3 duidelijk geworden is, is het niet zo simpel om zomaar even dat niveau van 2020 te herhalen. Je kan moeilijk zeggen dat hij dingen heeft laten zien waardoor je kan zeggen dat hij de topfavoriet is voor de Waalse Pijl.
 
Dat hij nog maar wat jaren verder doet. Mas is toch ook niet bepaald een stabiele factor, en Soler al helemaal niet. Ze hebben nu wel Lopez binnengehaald maar in de breedte is Movistar toch een vrij matige ploeg geworden.
Het kan altijd snel keren maar de laatste jaren komt er toch weinig jong Spaans talent naar boven.
 
dat men nog kan supporten voor renner als Valverde, onbegrijpelijk. mja 'heerlijk' hé want hem allemaal doet op zijn communie zieltje!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan