Ik post mijn loon:...

  • Graag! Heb dit gedaan!

    Stemmen: 214 46,3%
  • Niet, heb het idee dat mijn loon te laag is om te posten

    Stemmen: 101 21,9%
  • Liever niet, ik sta op mijn privacy

    Stemmen: 147 31,8%

  • Totaal aantal stemmers
    462
Dan lijkt mij de reden te zijn omdat ze er niet onderuit kunnen voorlopig.

Maar anders had je het ook vlaggen gehad.
Dank u automatische volledige index zou ik zeggen :p.
Nadeel is dan weer dat ik te duur word bij de klant want mijn werkgever heeft het wel (deels) vlaggen.

Maar goed, eigenlijk is het de bedoeling te werken met korte termijn opdrachten.
Ik moest echter vanaf nul iets opbouwen, waardoor ik (alweer) een lange termijncontract had. (zoals gewoonlijk bleh)

En ze vonden niet meteen een vervanger. (Lees niemand heeft zin mijn taken over te nemen, ondanks enkele pogingen langs mijn zijde en iemand nieuw aanwerven kost tijd, al komt die persoon er volgende week aan - eindelijk zou ik zeggen .. ;))

Nu ja, eigenlijk is dit niet mijn probleem en als ik te duur word, dan moeten ze maar iets anders zoeken voor mij. :tongue:
 
Maar stel nu dat ze het heronderhandelen en ze krijgen een extra (hoeft zelfs geen 10% te zijn om netto moeiteloos die 10% van u te kloppen).

Ik ben eens benieuwd hoeveel zelfstandigen hun contract niet gaan onderhandelen of werkelijk niets extra gaan kunnen aanrekenen, ergens normaal ook hé - daar niet van, maar ik vermoed dat de calimero positie onterecht is.

Als de werkgever de kosten kan doorrekenen zal er imo geen probleem zijn voor de zelfstandigen om verhoudingsgewijs de volle pot te vragen.
Ja ik zou denken dat die consultancy bedrijven die nu die 10% indexatie moeten geven aan hun werknemers evengoed ook gaan aankloppen bij de klanten voor een tarief verhoging?
 
Ja ik zou denken dat die consultancy bedrijven die nu die 10% indexatie moeten geven aan hun werknemers evengoed ook gaan aankloppen bij de klanten voor een tarief verhoging?
Ja natuurlijk maar het initiatief ligt dus wel bij de consultancybedrijven al zullen de meesten dit mee onderhandeld hebben in het contract.

Hier bij de huidige klant, als de zelfstandige (of het consultancybedrijf) dit niet heeft opgenomen in zijn/haar contract dan krijgt hij/zij standaard helemaal NIETS bij het tarief.
De zelfstandige (of het consultancybedrijf) kan dan wel het contract heronderhandelen. (De klant gaat niet zelf het initiatief nemen)
Normaal gezien zal de klant dan wel een toegeving doen en 'iets' bijgeven, maar dit zal alvast geen 10.xx% zijn.

Zelfstandigen (en consultancybedrijven) die het wel hebben opgenomen in hun contract krijgen er hier +-6% bij.
 
Ik krijg als werknemer alvast 10,xx % opslag in januari.

Veel zelfstandigen die ik aangesproken heb in de wandelgangen hier, dewelke een lange termijn contract hebben bij de klant, krijgen in januari 0% bij hun huidig tarief (omdat ze dit niet mee onderhandeld hebben in hun contract).

Die zelfstandigen gaan hun contract mogen heronderhandelen of oprotten. Toch nog 1 nadeel om zelfstandige consultant te zijn. :tongue:
Ik denk niet dat er daar veel freelancers van wakker zullen liggen, die marges die ze hebben zijn hoog genoeg :p en het is nu ook niet dat hun kosten 10% gestegen zijn.

Ja ik zou denken dat die consultancy bedrijven die nu die 10% indexatie moeten geven aan hun werknemers evengoed ook gaan aankloppen bij de klanten voor een tarief verhoging?
We weten al heel lang dat we een gigantische indexatie krijgen in januari voor PC200, die consultancy bedrijven hebben daar al lang rekening mee gehouden.
 
Start volgende maand nieuwe job. Best wel tevreden over pakket maar toch eens benieuwd feedback te horen.

1. PERSONALIA
Leeftijd: 35
Opleiding: Bio-ingenieur + PhD
Aantal jaar aan het werk (wat/hoelang) : 8 jaar + 4 jaar PhD
Alleenstaand/getrouwd/wettelijk samenwonend: getrouwd
Aantal kinderen ten laste: /

2. ARBEIDSOVEREENKOMST
Arbeider/bediende/ambtenaar: bediende
Werkgever/Industrie waar je in werkt (bvb paritair comité?): PC207 farma
Huidige functie: Quality Manager
Anciënniteit: 0 jaar
Officiële aantal uren tewerkstelling: 38h
Echt aantal uren werk (zonder verplaatsing): 39.5 verwacht

3. LOONVOORWAARDEN (vermeld enkel wat van toepassing is)
Maand salaris (bruto): €5722
Maand salaris (netto incl. nettovergoedingen): ? Schat tussen €3100-3200
Nettovergoedingen: €150
13e maand (volledig/gedeeltelijk): volledig
BedrijfsGSM/laptop: gsm + abbo + laptop
Maaltijdcheques: €5.7
Ecocheques: /
Groepsverzekering (deel werkgever%): ja
Hospitalisatieverzekering: ja
Andere voordelen (bonus, 14e maand...): bonus 10%

4. MOBILITEIT
Plaats waar je werkzaam bent: Brussel
Afstand woon/werk in km's: 80km
Afstand woon/werk in tijd: 1h zonder file
Eigen auto nodig voor het werk: nee
Verplaatsingsvergoedingen: nee
Bedrijfswagen of -fiets (VAA & Budget, Tankkaart?): wagen + tankkaart

5. WERKOMSTANDIGHEDEN
Aantal wettelijke vakantiedagen: 33 in totaal
Vakantiedagen (arbeidsduurvermindering): /
Vakantiedagen (andere extra): /
Vrijheid om verlof te nemen: ja
Ploegarbeid (? shiften)/dagwerk: nee
Glijdende werkuren: ja
Stress (bvb oproepbaar door werkgever)?: zou moeten meevallen
Hoe vaak overuren te presteren: zou moeten meevallen
Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen: ja
Telewerk (buiten corona-periode): 3 dagen/week
Verantwoordelijkheid over personeel: nee
 
1. PERSONALIA
Leeftijd: 40
Opleiding: Licentiaat Rechten + manama
Aantal jaar aan het werk (wat/hoelang) : 15
Alleenstaand/getrouwd/wettelijk samenwonend: getrouwd
Aantal kinderen ten laste: 3

2. ARBEIDSOVEREENKOMST
Arbeider/bediende/ambtenaar: ambtenaar (contractueel)
Werkgever/Industrie waar je in werkt (bvb paritair comité?): Lokaal bestuur
Huidige functie: Directieniveau A5
Anciënniteit: 3 jaar in huidige functie
Officiële aantal uren tewerkstelling: 38
Echt aantal uren werk (zonder verplaatsing): variërend, gemiddeld vermoed ik rond de 45

3. LOONVOORWAARDEN (vermeld enkel wat van toepassing is)
Maand salaris (bruto): 6420 vanaf 1/1/2023
Maand salaris (netto incl. nettovergoedingen): zal rond de 3700 zijn
Nettovergoedingen: BYOD 45 euro
13e maand (volledig/gedeeltelijk): eindejaarspremie
BedrijfsGSM/laptop: laptop (gsm byod)
Maaltijdcheques: 7 euro
Ecocheques: nee
Groepsverzekering (deel werkgever%): 3%
Hospitalisatieverzekering: ja
Andere voordelen (bonus, 14e maand...): /

4. MOBILITEIT
Plaats waar je werkzaam bent: West-Vl - Lokaal bestuur
Afstand woon/werk in km's: 10
Afstand woon/werk in tijd: fiets 30 min max, auto 15 min
Eigen auto nodig voor het werk: ja
Verplaatsingsvergoedingen: fietsvergoeding , 0.25 ct
Bedrijfswagen of -fiets (VAA & Budget, Tankkaart?): nee

5. WERKOMSTANDIGHEDEN
Aantal wettelijke vakantiedagen: 33
Vakantiedagen (arbeidsduurvermindering): /
Vakantiedagen (andere extra): /
Vrijheid om verlof te nemen: volledig
Ploegarbeid (? shiften)/dagwerk: nee
Glijdende werkuren: volledig
Stress (bvb oproepbaar door werkgever)?: redelijk maar aanvaardbaar
Hoe vaak overuren te presteren: regelmatig. avondwerk thuis voelt niet aan als "werk", is gewoon bijhouden
Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen: volledig
Telewerk (buiten corona-periode): in principe "mag" 2/5 thuiswerken, in realiteit lukt het niet, gemiddeld 1 dag per week max
Verantwoordelijkheid over personeel: 5 rechtstreeks - +/- 40 onrechstreeks


wat anciennieteitsprongen + verandering van schaal leidt tot een , naar mijn mening, zeer mooie verloning. Mooie job, perfect te combineren met hobby's en gezin en tegelijkertijd een mooie verloning. Had ik 15 jaar geleden los voor getekend.
 
Ja ik zou denken dat die consultancy bedrijven die nu die 10% indexatie moeten geven aan hun werknemers evengoed ook gaan aankloppen bij de klanten voor een tarief verhoging?

Bij grotere spelers met framework agreements met grote klanten, is indexatie normaal standaard opgenomen in de tarieven.

Als het eerder om losse opdrachten gaat, kunnen consulting bedrijven natuurlijk hun tarieven aanpassen wanneer ze maar willen.
 
Als het eerder om losse opdrachten gaat, kunnen consulting bedrijven natuurlijk hun tarieven aanpassen wanneer ze maar willen.
Zie een post die ik onlangs nog neerpende hier. één klant heeft zelfs een tariefverlaging doorgevoerd ipv de indexatie toe te passen (ikzelf heb er niets van gemerkt maar mijn werkgever dus wel). Dat was toen te nemen of te laten (Anders was het gewoon geen verlenging in januari).

(Wel een kleine opmerking: Dat was tijdens de bankencrisis. Toen de markt terug aantrok, heeft mijn werkgever dan wel eens op tafel geslagen en hebben ze dat terug gecompenseerd, vraag en aanbod aldus)
 
Hi all,

Bij mijn huidige job werd er recent gesproken om de overstap te maken van een junior naar een medior positie, waarbij mogelijks ook een loononderhandeling zal plaatsvinden. Mocht die overstap en dus een nieuw loon aangeboden worden, hoeveel marge denken jullie dat ik heb?Momenteel heb ik nog geen bedrijfswagen, maar met de overstap zal deze zeker aangeboden worden. Ik zou graag een realistisch & 'juist' voorstel neerleggen. Maar hoe dat er uit ziet, ligt nog moeilijk.

Ter voorbereiding van dit gesprek, en om mij wat sterker in mijn schoenen te voelen, graag jullie mening. Eeuwig dank.

1. PERSONALIA
Leeftijd: 28
Opleiding: Master digitale marketing
Aantal jaar aan het werk (wat/hoelang) : 3j
Alleenstaand/getrouwd/wettelijk samenwonend: Alleenstaand
Aantal kinderen ten laste: 0

2. ARBEIDSOVEREENKOMST
Arbeider/bediende/ambtenaar: bediende
Werkgever/Industrie waar je in werkt (bvb paritair comité?): PC 227
Huidige functie: UX Designer
Anciënniteit: 3
Officiële aantal uren tewerkstelling: 40
Echt aantal uren werk (zonder verplaatsing): 40

3. LOONVOORWAARDEN (vermeld enkel wat van toepassing is)
Maand salaris (bruto): 2650
Maand salaris (netto incl. nettovergoedingen): 2150
Nettovergoedingen: 218
13e maand (volledig/gedeeltelijk): volledig
BedrijfsGSM/laptop: Laptop
Maaltijdcheques: 20
Ecocheques: /
Groepsverzekering (deel werkgever%):
Hospitalisatieverzekering: DKV

4. MOBILITEIT
Plaats waar je werkzaam bent: Provincie Antwerpen
Afstand woon/werk in km's: 20 km
Afstand woon/werk in tijd: 30 min.
Bedrijfswagen of -fiets (VAA & Budget, Tankkaart?): /

5. WERKOMSTANDIGHEDEN
Aantal wettelijke vakantiedagen: 20
Vakantiedagen (arbeidsduurvermindering): 12
Vrijheid om verlof te nemen: ja
Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen: ja
Telewerk (buiten corona-periode): 2 dagen
Verantwoordelijkheid over personeel: neen
 
Hi all,

Bij mijn huidige job werd er recent gesproken om de overstap te maken van een junior naar een medior positie, waarbij mogelijks ook een loononderhandeling zal plaatsvinden. Mocht die overstap en dus een nieuw loon aangeboden worden, hoeveel marge denken jullie dat ik heb?Momenteel heb ik nog geen bedrijfswagen, maar met de overstap zal deze zeker aangeboden worden. Ik zou graag een realistisch & 'juist' voorstel neerleggen. Maar hoe dat er uit ziet, ligt nog moeilijk.

Ter voorbereiding van dit gesprek, en om mij wat sterker in mijn schoenen te voelen, graag jullie mening. Eeuwig dank.

1. PERSONALIA
Leeftijd: 28
Opleiding: Master digitale marketing
Aantal jaar aan het werk (wat/hoelang) : 3j
Alleenstaand/getrouwd/wettelijk samenwonend: Alleenstaand
Aantal kinderen ten laste: 0

2. ARBEIDSOVEREENKOMST
Arbeider/bediende/ambtenaar: bediende
Werkgever/Industrie waar je in werkt (bvb paritair comité?): PC 227
Huidige functie: UX Designer
Anciënniteit: 3
Officiële aantal uren tewerkstelling: 40
Echt aantal uren werk (zonder verplaatsing): 40

3. LOONVOORWAARDEN (vermeld enkel wat van toepassing is)
Maand salaris (bruto): 2650
Maand salaris (netto incl. nettovergoedingen): 2150
Nettovergoedingen: 218
13e maand (volledig/gedeeltelijk): volledig
BedrijfsGSM/laptop: Laptop
Maaltijdcheques: 20
Ecocheques: /
Groepsverzekering (deel werkgever%):
Hospitalisatieverzekering: DKV

4. MOBILITEIT
Plaats waar je werkzaam bent: Provincie Antwerpen
Afstand woon/werk in km's: 20 km
Afstand woon/werk in tijd: 30 min.
Bedrijfswagen of -fiets (VAA & Budget, Tankkaart?): /

5. WERKOMSTANDIGHEDEN
Aantal wettelijke vakantiedagen: 20
Vakantiedagen (arbeidsduurvermindering): 12
Vrijheid om verlof te nemen: ja
Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen: ja
Telewerk (buiten corona-periode): 2 dagen
Verantwoordelijkheid over personeel: neen
Ter verduidelijking, moet het voorstel inclusief of exclusief de indexering zijn? Dat is een belangrijke.

Edit: PC niet gezien. Je krijgt 2% volgende maand.
 
1. PERSONALIA
Leeftijd: 40
Opleiding: Licentiaat Rechten + manama
Aantal jaar aan het werk (wat/hoelang) : 15
Alleenstaand/getrouwd/wettelijk samenwonend: getrouwd
Aantal kinderen ten laste: 3

2. ARBEIDSOVEREENKOMST
Arbeider/bediende/ambtenaar: ambtenaar (contractueel)
Werkgever/Industrie waar je in werkt (bvb paritair comité?): Lokaal bestuur
Huidige functie: Directieniveau A5
Anciënniteit: 3 jaar in huidige functie
Officiële aantal uren tewerkstelling: 38
Echt aantal uren werk (zonder verplaatsing): variërend, gemiddeld vermoed ik rond de 45

3. LOONVOORWAARDEN (vermeld enkel wat van toepassing is)
Maand salaris (bruto): 6420 vanaf 1/1/2023
Maand salaris (netto incl. nettovergoedingen): zal rond de 3700 zijn
Nettovergoedingen: BYOD 45 euro
13e maand (volledig/gedeeltelijk): eindejaarspremie
BedrijfsGSM/laptop: laptop (gsm byod)
Maaltijdcheques: 7 euro
Ecocheques: nee
Groepsverzekering (deel werkgever%): 3%
Hospitalisatieverzekering: ja
Andere voordelen (bonus, 14e maand...): /

4. MOBILITEIT
Plaats waar je werkzaam bent: West-Vl - Lokaal bestuur
Afstand woon/werk in km's: 10
Afstand woon/werk in tijd: fiets 30 min max, auto 15 min
Eigen auto nodig voor het werk: ja
Verplaatsingsvergoedingen: fietsvergoeding , 0.25 ct
Bedrijfswagen of -fiets (VAA & Budget, Tankkaart?): nee

5. WERKOMSTANDIGHEDEN
Aantal wettelijke vakantiedagen: 33
Vakantiedagen (arbeidsduurvermindering): /
Vakantiedagen (andere extra): /
Vrijheid om verlof te nemen: volledig
Ploegarbeid (? shiften)/dagwerk: nee
Glijdende werkuren: volledig
Stress (bvb oproepbaar door werkgever)?: redelijk maar aanvaardbaar
Hoe vaak overuren te presteren: regelmatig. avondwerk thuis voelt niet aan als "werk", is gewoon bijhouden
Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen: volledig
Telewerk (buiten corona-periode): in principe "mag" 2/5 thuiswerken, in realiteit lukt het niet, gemiddeld 1 dag per week max
Verantwoordelijkheid over personeel: 5 rechtstreeks - +/- 40 onrechstreeks


wat anciennieteitsprongen + verandering van schaal leidt tot een , naar mijn mening, zeer mooie verloning. Mooie job, perfect te combineren met hobby's en gezin en tegelijkertijd een mooie verloning. Had ik 15 jaar geleden los voor getekend.
A5a-A5b is inderdaad een zeer mooie loonschaal voor dit soort functies. Je loon stijgt nog van €6421 naar €7941, wat echt wel zeer netjes is, zeker voor de context waarin je werkt.
Heb je ook nog ambitie om algemeen/financieel/adjunct directeur te worden? Dan ga je wellicht meteen boven de €10.000 bruto, en eindig je afhankelijk van de grootte van je lokaal bestuur tussen de €11.000 à €15.000 bruto.

Ik werkte zelf tot enkele maanden geleden als projectleider A2a bij een kleine stad. Mijn leidinggevende was diensthoofd A2a, en de sectormanager daarboven zat in loonschaal A4a. Mijn sectormanager verdiende (ceteris paribus) slechts €160 netto meer dan ik, wat ik een te kleine loonspanning vond voor het verschil in verantwoordelijkheid, stress en werkuren. Ik werkte als projectleider namelijk effectief 37 uren per week met tijdsregistratie, de ene week dus misschien 42 uur, maar de andere dan ook maar 32 uur. Als sectormanager is dat vanzelfsprekend niet mogelijk.
 
Pas sinds begin november beginnen te werken, maar ik ben wel benieuwd naar eventuele meningen.

Ik zou met de tijd ook graag een bedrijfswagen willen, maar ik weet niet als ze dit gaan toelaten gezien de '' inside '' functie en recht op 3 dagen per week thuiswerk.

1. PERSONALIA
Leeftijd: 23
Opleiding: Bachelor Elektromechanica
Aantal jaar aan het werk (wat/hoelang) : 0j
Alleenstaand/getrouwd/wettelijk samenwonend: Alleenstaand
Aantal kinderen ten laste: 0

2. ARBEIDSOVEREENKOMST
Arbeider/bediende/ambtenaar: Bediende
Werkgever/Industrie waar je in werkt (bvb paritair comité?): PC209 (bedrijf dat zich bezig houdt met elektrisch/energie gerelateerde componenten)
Huidige functie: Inside Sales
Anciënniteit: 0j
Officiële aantal uren tewerkstelling: 37,4
Echt aantal uren werk (zonder verplaatsing): 40

3. LOONVOORWAARDEN (vermeld enkel wat van toepassing is)
Maand salaris (bruto): 3300
Maand salaris (netto incl. nettovergoedingen): +- 2200
Nettovergoedingen: 80 (20 internet + 60 thuiswerk)
13e maand (volledig/gedeeltelijk): volledig
BedrijfsGSM/laptop: GSM+Laptop
Maaltijdcheques: ja, 7€
Ecocheques: 250€ jaarlijks
Groepsverzekering (deel werkgever%): ja, 2x 100% WG en 1x45% WG. (Zijn 3 groepsverzekeringen binnen myAXA)
Hospitalisatieverzekering: ja
Andere voordelen (bonus, 14e maand...): 2% brutoloon jaarbonus, 25% brutoloon bonus S(T)IP indien ik mijn targets haal

4. MOBILITEIT
Plaats waar je werkzaam bent: Brussel
Afstand woon/werk in km's: 122
Afstand woon/werk in tijd: 1u45
Eigen auto nodig voor het werk: Neen
Verplaatsingsvergoedingen: treinabbo 100% WG
Bedrijfswagen of -fiets (VAA & Budget, Tankkaart?): Neen

5. WERKOMSTANDIGHEDEN
Aantal wettelijke vakantiedagen: 20
Vakantiedagen (arbeidsduurvermindering): 14
Vakantiedagen (andere extra):
Vrijheid om verlof te nemen: nog geen ervaring mee, maar ik vermoed redelijk flexibel.
Ploegarbeid (? shiften)/dagwerk: dagwerk
Glijdende werkuren: ja, starten tussen 7-9u smorgens.
Stress (bvb oproepbaar door werkgever)?: Momenteel nog geen stress
Hoe vaak overuren te presteren: Zelden
Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen: Vermoedelijk wel + WG heeft een intranet aan (gratis) interne opleidingen.
Telewerk (buiten corona-periode): 3 dagen per week
Verantwoordelijkheid over personeel: neen
 
Pas sinds begin november beginnen te werken, maar ik ben wel benieuwd naar eventuele meningen.

Ik zou met de tijd ook graag een bedrijfswagen willen, maar ik weet niet als ze dit gaan toelaten gezien de '' inside '' functie en recht op 3 dagen per week thuiswerk.

1. PERSONALIA
Leeftijd: 23
Opleiding: Bachelor Elektromechanica
Aantal jaar aan het werk (wat/hoelang) : 0j
Alleenstaand/getrouwd/wettelijk samenwonend: Alleenstaand
Aantal kinderen ten laste: 0

2. ARBEIDSOVEREENKOMST
Arbeider/bediende/ambtenaar: Bediende
Werkgever/Industrie waar je in werkt (bvb paritair comité?): PC209 (bedrijf dat zich bezig houdt met elektrisch/energie gerelateerde componenten)
Huidige functie: Inside Sales
Anciënniteit: 0j
Officiële aantal uren tewerkstelling: 37,4
Echt aantal uren werk (zonder verplaatsing): 40

3. LOONVOORWAARDEN (vermeld enkel wat van toepassing is)
Maand salaris (bruto): 3300
Maand salaris (netto incl. nettovergoedingen): +- 2200
Nettovergoedingen: 80 (20 internet + 60 thuiswerk)
13e maand (volledig/gedeeltelijk): volledig
BedrijfsGSM/laptop: GSM+Laptop
Maaltijdcheques: ja, 7€
Ecocheques: 250€ jaarlijks
Groepsverzekering (deel werkgever%): ja, 2x 100% WG en 1x45% WG. (Zijn 3 groepsverzekeringen binnen myAXA)
Hospitalisatieverzekering: ja
Andere voordelen (bonus, 14e maand...): 2% brutoloon jaarbonus, 25% brutoloon bonus S(T)IP indien ik mijn targets haal

4. MOBILITEIT
Plaats waar je werkzaam bent: Brussel
Afstand woon/werk in km's: 122
Afstand woon/werk in tijd: 1u45
Eigen auto nodig voor het werk: Neen
Verplaatsingsvergoedingen: treinabbo 100% WG
Bedrijfswagen of -fiets (VAA & Budget, Tankkaart?): Neen

5. WERKOMSTANDIGHEDEN
Aantal wettelijke vakantiedagen: 20
Vakantiedagen (arbeidsduurvermindering): 14
Vakantiedagen (andere extra):
Vrijheid om verlof te nemen: nog geen ervaring mee, maar ik vermoed redelijk flexibel.
Ploegarbeid (? shiften)/dagwerk: dagwerk
Glijdende werkuren: ja, starten tussen 7-9u smorgens.
Stress (bvb oproepbaar door werkgever)?: Momenteel nog geen stress
Hoe vaak overuren te presteren: Zelden
Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen: Vermoedelijk wel + WG heeft een intranet aan (gratis) interne opleidingen.
Telewerk (buiten corona-periode): 3 dagen per week
Verantwoordelijkheid over personeel: neen
Lijkt mij zeker ok.
9a10 jaar geleden had ik als starter 2300 als bachelor EM.
inside sales pas jaartje daarna aan 2400.
verder ook goede netto vergoedingen en mooie bonus mogelijkheden.
 
Pas sinds begin november beginnen te werken, maar ik ben wel benieuwd naar eventuele meningen.

Ik zou met de tijd ook graag een bedrijfswagen willen, maar ik weet niet als ze dit gaan toelaten gezien de '' inside '' functie en recht op 3 dagen per week thuiswerk.

1. PERSONALIA
Leeftijd: 23
Opleiding: Bachelor Elektromechanica
Aantal jaar aan het werk (wat/hoelang) : 0j
Alleenstaand/getrouwd/wettelijk samenwonend: Alleenstaand
Aantal kinderen ten laste: 0

2. ARBEIDSOVEREENKOMST
Arbeider/bediende/ambtenaar: Bediende
Werkgever/Industrie waar je in werkt (bvb paritair comité?): PC209 (bedrijf dat zich bezig houdt met elektrisch/energie gerelateerde componenten)
Huidige functie: Inside Sales
Anciënniteit: 0j
Officiële aantal uren tewerkstelling: 37,4
Echt aantal uren werk (zonder verplaatsing): 40

3. LOONVOORWAARDEN (vermeld enkel wat van toepassing is)
Maand salaris (bruto): 3300
Maand salaris (netto incl. nettovergoedingen): +- 2200
Nettovergoedingen: 80 (20 internet + 60 thuiswerk)
13e maand (volledig/gedeeltelijk): volledig
BedrijfsGSM/laptop: GSM+Laptop
Maaltijdcheques: ja, 7€
Ecocheques: 250€ jaarlijks
Groepsverzekering (deel werkgever%): ja, 2x 100% WG en 1x45% WG. (Zijn 3 groepsverzekeringen binnen myAXA)
Hospitalisatieverzekering: ja
Andere voordelen (bonus, 14e maand...): 2% brutoloon jaarbonus, 25% brutoloon bonus S(T)IP indien ik mijn targets haal

4. MOBILITEIT
Plaats waar je werkzaam bent: Brussel
Afstand woon/werk in km's: 122
Afstand woon/werk in tijd: 1u45
Eigen auto nodig voor het werk: Neen
Verplaatsingsvergoedingen: treinabbo 100% WG
Bedrijfswagen of -fiets (VAA & Budget, Tankkaart?): Neen

5. WERKOMSTANDIGHEDEN
Aantal wettelijke vakantiedagen: 20
Vakantiedagen (arbeidsduurvermindering): 14
Vakantiedagen (andere extra):
Vrijheid om verlof te nemen: nog geen ervaring mee, maar ik vermoed redelijk flexibel.
Ploegarbeid (? shiften)/dagwerk: dagwerk
Glijdende werkuren: ja, starten tussen 7-9u smorgens.
Stress (bvb oproepbaar door werkgever)?: Momenteel nog geen stress
Hoe vaak overuren te presteren: Zelden
Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen: Vermoedelijk wel + WG heeft een intranet aan (gratis) interne opleidingen.
Telewerk (buiten corona-periode): 3 dagen per week
Verantwoordelijkheid over personeel: neen
Mooi pakket. Zeer gelijkaardig aan het mijne als account manager, alleen heb ik uiteraard een bedrijfswagen. Incentive plan is ook 25% van jaarsalaris bij mij. Hoe ziet het eruit bij overperformance?
 
Pas sinds begin november beginnen te werken, maar ik ben wel benieuwd naar eventuele meningen.

Ik zou met de tijd ook graag een bedrijfswagen willen, maar ik weet niet als ze dit gaan toelaten gezien de '' inside '' functie en recht op 3 dagen per week thuiswerk.

1. PERSONALIA
Leeftijd: 23
Opleiding: Bachelor Elektromechanica
Aantal jaar aan het werk (wat/hoelang) : 0j
Alleenstaand/getrouwd/wettelijk samenwonend: Alleenstaand
Aantal kinderen ten laste: 0

2. ARBEIDSOVEREENKOMST
Arbeider/bediende/ambtenaar: Bediende
Werkgever/Industrie waar je in werkt (bvb paritair comité?): PC209 (bedrijf dat zich bezig houdt met elektrisch/energie gerelateerde componenten)
Huidige functie: Inside Sales
Anciënniteit: 0j
Officiële aantal uren tewerkstelling: 37,4
Echt aantal uren werk (zonder verplaatsing): 40

3. LOONVOORWAARDEN (vermeld enkel wat van toepassing is)
Maand salaris (bruto): 3300
Maand salaris (netto incl. nettovergoedingen): +- 2200
Nettovergoedingen: 80 (20 internet + 60 thuiswerk)
13e maand (volledig/gedeeltelijk): volledig
BedrijfsGSM/laptop: GSM+Laptop
Maaltijdcheques: ja, 7€
Ecocheques: 250€ jaarlijks
Groepsverzekering (deel werkgever%): ja, 2x 100% WG en 1x45% WG. (Zijn 3 groepsverzekeringen binnen myAXA)
Hospitalisatieverzekering: ja
Andere voordelen (bonus, 14e maand...): 2% brutoloon jaarbonus, 25% brutoloon bonus S(T)IP indien ik mijn targets haal

4. MOBILITEIT
Plaats waar je werkzaam bent: Brussel
Afstand woon/werk in km's: 122
Afstand woon/werk in tijd: 1u45
Eigen auto nodig voor het werk: Neen
Verplaatsingsvergoedingen: treinabbo 100% WG
Bedrijfswagen of -fiets (VAA & Budget, Tankkaart?): Neen

5. WERKOMSTANDIGHEDEN
Aantal wettelijke vakantiedagen: 20
Vakantiedagen (arbeidsduurvermindering): 14
Vakantiedagen (andere extra):
Vrijheid om verlof te nemen: nog geen ervaring mee, maar ik vermoed redelijk flexibel.
Ploegarbeid (? shiften)/dagwerk: dagwerk
Glijdende werkuren: ja, starten tussen 7-9u smorgens.
Stress (bvb oproepbaar door werkgever)?: Momenteel nog geen stress
Hoe vaak overuren te presteren: Zelden
Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen: Vermoedelijk wel + WG heeft een intranet aan (gratis) interne opleidingen.
Telewerk (buiten corona-periode): 3 dagen per week
Verantwoordelijkheid over personeel: neen
Lijkt me een mooi pakket, wel 1 grote maar (en dat is er 1 van jewelste), het woon-werkverkeer, al is dat wel maar 2 dagen per week maar dan nog... 3,5u per dag heen en terug onderweg is toch wel wat veel van het goeie... 7u per week ben je dus onderweg van/naar je job, dat is meer dan de gemiddelde werknemer doet die voltijds op het bedrijf moet gaan werken. Mogelijkheid om op termijn 4 van de 5 dagen thuis te werken? Of gezien je met de trein naar het werk gaat, mogelijkheid om de tijd die je in de trein spendeert reeds te werken en dus zo tijd besparen?

Dit is iets dat meestal wel pas op termijn ambetant begint te worden en voor jonge(re) werknemers nog te doen is, toch in't oog houden...
 
Dertiende maand ontvangen, blijft nauwelijks 9k over van iets minder dan 21k bruto. Er moet echt niemand nog zitten zeiken dat de hoogste inkomens niet genoeg bijdragen.
 
Terug
Bovenaan