Jammer van het verlies van antwerp zou anders heel mooie week geweest zijn.
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik had er nog niet bij stilgestaan, maar blijkbaar hebben we thuis nog nooit verloren in de Europa League.Succes aan antwerp en genk een 6/6 moet kunnen vanavond, zou een heel goede week kunnen worden.
In de groepsfase hebben we thuis nog niet verloren. Wel in de knock-outfase. Ik herinner me nog die pijnlijke 0-4 tegen Slavia Praag.Ik had er nog niet bij stilgestaan, maar blijkbaar hebben we thuis nog nooit verloren in de Europa League.
Hopelijk kunnen we die statistiek dus nog wat aandikken, en als het even meezit kunnen we we vandaag al zes punten los staan van nr 3 en 4.
Maar bon, we zullen maar niet te vroeg victorie kraaien en maar eens eerst de match spelen. Ondanks het feit dat het stadion maar voor de helft gevuld gaat zijn, heb ik alleszins wel ferm zin in de match van vanavond, zulke avonden zijn vaak nog de mooiste.

Das ook maar triest.Ondanks het feit dat het stadion maar voor de helft gevuld gaat zijn, heb ik alleszins wel ferm zin in de match van vanavond, zulke avonden zijn vaak nog de mooiste.
Duitse supporter al aan het rellen in antwerp
![]()
Hooligans Frankfurt vallen supporterscafé Antwerp aan: politie massaal ter plaatse
Hooligans van het Duitse Frankfurt hebben café Great Old in Deurne aangevallen. De politie is massaal ter plaatse. Tientallen Duitsers werden ondertussen opgepakt, de politie gebruikte pepperspray.www.nieuwsblad.be
Ook gewoon zielig om 6-7 uur voor de match, als er nog quasi niemand in dat café zit, wat de felle te komen uithangen.Gewoonweg jammer... Iemand zijn eigendom, vernielen is onnodig van die Duitsers plus waarom zelfs ? Geen voorgeschiedenis tussen beide ploegen. Het zijn niet de mensen die in het stad wat zitten te verbroederen en effectief een ticketje hebben. Dus ik hoop dat iedereen zijn verstand gebruikt vanavond. Een agressieve sfeer ? Ja maar laat het bij sfeer blijven. Fort Bosuil is omgevormd tot WWIII aan de politietroepen te zien en dan is Fenerbache nog niet langsgeweest...
En dan heeft Frankfurt nog de grootste heethoofden van allemaalFenerbahce idd niet te hoog inschatten. Olympiakos weet ik niet goed, maar was één v/d makkelijkere ploegen uit pot 1. Gaan wel heel erg beladen wedstrijden worden, zeker met de enfant terribles van Antwerp en de achterban daar, maar ook de achterban van die Grieken en Turken. Het zullen mentale wedstrijden met een deksel op de kokende pot.

Ben het zelf ook kotsbeu met die zwarte frakken, altijd dezelfde zever. Gaat waarschijnlijk weer een serieuze boete worden en een match achter gesloten deuren.Slecht Antwerp vandaag, zat niet veel in tegen een Frankfurt dat geen ruimte liet om te voetballen.
Die gast die dat bommetje op het veld gooit wordt hopelijk levenslang gebannen uit het stadion. Ik moet sowieso al niets hebben van die groep.
Voor de rest zei de commentator iets van Frankfurt supporters op de hoofdtribune? Hoe geraken die daar? Zelfs voor een Antwerp supporter is het niet gemakkelijk (een one account waarvan tenminste 3 maand al een eid en een gsm-nummer is aan gekoppeld of je kan geen ticket kopen).
Ligt dat nu aan mij of ligt dat veld er maar pover bij in Genk? Kijk ni al te vaak naar Genk, dus valt mij nu maar op.