Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Omdat muziek spelen voor de hele werf/straat even marginaal is als telefoneren op luidspreker op het openbare vervoer.Wat is daar de reden voor?


Haha, hier hetzelfde.Ik heb nog altijd trauma's van de tijd van mijn vakantiejob in de Colruyt waar dan Donna of Q-music opstond de hele dag en ik elk uur Vandaag is Rooooood moest aanhoren van Marco Borsato.
En waren zijn er nog mensen die begonnen mee te zingen ook.
.Omdat muziek spelen voor de hele werf/straat even marginaal is als telefoneren op luidspreker op het openbare vervoer.
Heb hier anderhalf jaar naast een bouwwerf gezeten waar ik dagelijks loeihard geconfronteerd werd met de Poolse hitparade. Hoe ik die periode overleefd heb en 3 zware blokperiodes heb doorstaan is mij een raadsel. De bouw heeft zelf weinig besef hoeveel overlast zo´n werf veroorzaakt, niet slecht dat ze dat wat proberen inperken.
Willy is nog OK. Goede muziek en niet teveel geleuter. Het is de Studio Brussel van toen StuBru nog goed was. Nu is dat veel teveel geleuter.Haha, hier hetzelfde.
Heb echt een diepe afkeer van Q-music door mijn vakantiewerk in de depot bij Colruyt indertijd.
Nu staat er gewoon radio op voor heel het verdiep, is een open landschapsbureau.
Werkt prima, staat op radio Willy tegenwoordig.
Onze vorige poetsvrouw belde ook een ganse dag met familie in Portugal, who cares, ze poetste goed, dat was het belangrijkste...Bij ons worden oortjes geaccepteerd, ook in magazijnruimtes.
Zelfs mensen die heel de dag naar hun familie in Irak bellen.
Als je maar reageert als iemand iets roept.
Elk zijn ding.
Who cares anyway, als't maar veilig is.
Niks ergers dan 2 verschillende radio's door elkaar op de werkvloer. Op ons werk (kantoor) al paar maal gebeurd, meestal word er dan vlug iets aan gedaan.Ik moet veel op bouwwerven zijn, en dat is echt de hel op aarde.
Een kakafonie van radio's en boomboxen met Roemeense, Bulgaarse, Poolse en Arabische muziek, veelal muziek waar wij hier absoluut zero affiniteit mee hebben.
Liefst zo loeihard mogelijk.
Gelukkig zijn er meer en meer hoofdaannemers die muziek gewoon beginnen te bannen op de werf.
Vond landschapbureau in het begin zeer vermoeiend. Constant mensen die praten, telefoons rinkelen non-stop, printers die ratelen en daar bovenop nog de radio die speelt. Dit alles terwijl je probeert te concentreren op je papieren. Er staan nu op onze bureau's nog schermen v corona tijdperk en heb die laten staan, de rest keek wel wat vies/raar nr mij, maar ik vind dat het wat het geluid dempt en op onze blok heb ik het toch beetje vr het zeggen lol.Ik haat een landschap bureau. Ik begrijp echt niet hoe mensen zo productief kunnen werken zonder zelf een bubbel (zoals muziek) te creëren.
Gelukkig is dit sinds Covid toch wat verbeterd en is maximaal 1 maar per week iedereen er op dezelfde dag.
Het is idd een verschil als bepaalde individuen afwezig zijn.@Wizard of midian Het zijn er steeds maar enkelen die een landschapsbureau tot een hel maken.
Steeds enkele lawaaimakers. Als die op verlof zijn is dat best doenbaar.