Jupiler Pro League 2023-2024

Wie wordt kampioen?


  • Totaal aantal stemmers
    187
  • Opiniepeiling gesloten .
Status
Niet open voor verdere reacties.
Onverwacht.

Gelijkspel was misschien billijk, maar helemaal onverdiend/gestolen is het ook niet
Sterke match op Club, geeft wel vertrouwen voor de play-offs

Oké nipt offside en n handsbal erbij maar legt er toch 4 in het mandje op Brugge.
Nah, Anderlecht verdient hier gewoon om te winnen. Brugge weigerde weer te spelen voor de 2-0. Nusa en Skov een hele match onzichtbaar en mogen gewoon blijven staan. En net op de moment dat Brugge terug de bovenhand krijgt gaan ze weer defensief flateren.

Pas na de gelijkmaker kon Brugge opeens weer druk zetten en is het uiteraard weer comedy caper time in de extra tijd.

Deila moet oprotten samen met Mechele en Spileers.
Hoe veel jaren is het wek niet geleden dat wij nog eens een trainer hebben gehad die volop voor aanvallend voetbal gaat en blijven druk zetten? Ze hebben gvd de beste kern en het komt er niet uit.
 
Dit Club Brugge is gewoon klaar voor tabula rasa… Dit lijkt zelfs op de jaren 2006, 2007.

De zogenaamde ‘vedetten’ Nusa en Skov Olsen zijn niet beter als Dreyer en Hazard, zoveel is duidelijk.

RSCA wint gewoon verdiend en was veel beter. Eerlijke uitslag! Wat tegelijk een schande is, want dit RSCA is allesbehalve een goede ploeg.

Achja Union gaat nu eindelijk verdiend kampioen worden. Club moet terug naar de tekentafel en centraal vanachter eindelijk kwaliteit halen.
 
RSCA was beter. Als nusa en Skov offday hebben dan is er nauwelijks gevaar bij club.

Defensief toch nooit een volledige wedstrijd gefocust.
 
Ik wil de statiestieken wel eens zien, volgens mij krijgt van alle niet degradatiekandidaten Club het meeste goals tegen in de laatste 15 minuten + blessuretijd. En aan de andere kant scoren ze zelf enorm zelden in het slot
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Vergelijkbare onderwerpen

D
  • Gesloten
  • Opiniepeiling Opiniepeiling
254 255 256
Reacties
5K
Weergaven
296K
Deleted member 14
D
Terug
Bovenaan