FIA Formula One 2024

Wie wordt wereldkampioen in 2024 ?


  • Totaal aantal stemmers
    74
  • Opiniepeiling gesloten .
Status
Niet open voor verdere reacties.
Max kan trouwens wel zeggen dat een extra titel er niets toe doet, dat het allemaal hetzelfde of minder voelt als die eerste, maar als je zijn reactie zag toen hij Stroll zag staan, weet je wel beter. Dat kan ook niet anders. Die toppers leven voor de sport van kindsbeen af.
 
Red Bull faalt hier zelf door hun rijders laat naar buiten te sturen.
Maar toch weer eigenaardig dat er 45 seconden gewacht wordt om van geel naar rood te gaan.

Norris was op dat moment net voor de laatste bocht en er is na dat hij over de finishlijn komt nog 20 seconden gewacht voor code rood komt.


En het is bijna gestopt met regen en bijna 20 graden momenteel
 
Blijkbaar zou Stroll nog geprobeerd hebben om op eigen kracht weg te geraken, toen al double yellows dus geen kans voor Verstappen op zich te verbeteren.
 
Blijkbaar zou Stroll nog geprobeerd hebben om op eigen kracht weg te geraken, toen al double yellows dus geen kans voor Verstappen op zich te verbeteren.

Zeiden ze inderdaad ook tijdens de uitzending zelf, net toen het rood werd. Dat hij nog had proberen in gang te raken (visueel leek enkel de front wing er af te hangen).
 
Maakt niet uit of hij dat nog probeert, er was een wiel en een vleugel af.
En de muur was beschadigd, dus dan kan je niet wachten.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Vergelijkbare onderwerpen

Terug
Bovenaan