Maar dan mag het einde zonebord nog het begin zonebord er niet staan want:
Dat maakt niet uit, als je voor het zone 50 bordje, een bordje bebouwde kom bent tegengekomen dan geldt daar nog steeds 50km/u.
Maar goed, ik ga niet elke straat op googlemaps bekijken maar ik vermoed dat dit hier niet van toepassing is.
---
Die Molenweg is wel plaatselijk verkeer lijkt mij? Moest jij daar ergens zijn?
Maar dan blijft nog altijd het feit dat het het bordje einde zone 50 daar foutief staat en je strikt genomen er dan 70 mag rijden.
Dat je dan legaal of illegaal die straat bent ingereden, dat doet er dan nog steeds niet toe (Toch niet voor de snelheidsboete)
Deze zijstraat heeft dan ook een fout bordje ?? Of is dat bordje ook weggehaald?
Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.
www.google.com
En hier zie ik ook wat borden staan, maar als ik verder inzoom dan staan die borden er ineens niet meer (foto's googlemaps kunnen soms van andere data zijn en aan elkaar geplakt)
Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.
www.google.com
Dus ik vermoed dat ze her en der wat borden hebben heringericht en dan ook wat bordjes vergeten weg te halen zijn zoals in die Molenweg straat.
Dat maakt de situatie wel heel erg onduidelijk.
Maar sowieso is het te laat om de boete nog aan te vechten.