Hayrus
Well-known member
Yes, Mark Bass is gewoon topkwaliteit. Zelf vind ik ze perfect passen in combinatie met een (clean) J-bass. Maar voor mij blijft StingRay-Ampeg de gouden combo.Mooi. Voor bas ben ik vooral een fan van Mark Bass amps.![]()
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Yes, Mark Bass is gewoon topkwaliteit. Zelf vind ik ze perfect passen in combinatie met een (clean) J-bass. Maar voor mij blijft StingRay-Ampeg de gouden combo.Mooi. Voor bas ben ik vooral een fan van Mark Bass amps.![]()
Ja dat zie je inderdaad weinig. Jeff Caxide gebruikte een Boss RV of zo bij Isis en die deed daar wel leuke dingen mee.Reverb op een bas-bord, dat zie je toch niet zo vaak. Heb het ook meerdere malen geprobeerd, maar het werd me te "vaag" en wollig. Ik gebruik momenteel juist een krulsnoer als "effect".

Had al een line6 channel switcher ookHome made bordje is klaar. Mist nog pedalen want tis zo leeg nu...Als complete newbie (+-1 jaar een elektrische gitaar) heb ik 2 pedalen 2ehands gekocht. Boss tu3 tuner en boss ds2.
90€ met 3 patchkabels en daisy chain kabeltje erbij, geen slechte deal denk ik
Vooral gekocht voor die tuner, was de mindere nauwkeurigheid van clip-on of app beu.
Ben nu bezig met zelf een pedalboardje te knutselen in hout met wat ik nog liggen had. Groot genoeg want ik weet al dat het misschien niet bij 2 zal blijvenHad al een line6 channel switcher ook

Noten zal je leren , tot het langs al je openingen naar buiten stroomt .Vandaag aan mijn eerste officiële lesdag begonnen, bestaande uit een informatie bom. Volgende week begint de praktische kant![]()
Succes!

Noten zal je leren , tot het langs al je openingen naar buiten stroomt .





Dat doe ik ook niet meer, met als gevolg dat ik er nu 14 heb staanEn dat is waarom ik mijn gitaren niet verkoop.![]()
maar dat was toen uit financiële noodzaak.Da's de Gibson SG Special Worn Faded. Er staat een cherry-exemplaar te koop op facebook.orry mannen, ik ben zodanig hard op zoek dat ik dit hier ook even wil spammen...
Hmm nee, dit is de Arctic White, ben specifiek naar die op zoek.Da's de Gibson SG Special Worn Faded. Er staat een cherry-exemplaar te koop op facebook.
www.facebook.com
Ik heb er gelukkig maar 4 en ben daar content mee.Dat doe ik ook niet meer, met als gevolg dat ik er nu 14 heb staanmaar dat was toen uit financiële noodzaak.
Hoop het zo te houden.